Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник хвора дитина, до чого сниться хвора дитина уві сні

Хвора дитина уві сні часто попереджає про проблеми на роботі чи вдома. Приснилося бачення віщує збитки, крах планів, серйозні перешкоди. Наш сонник допоможе зрозуміти,, до чого сниться такий сюжет, треба лише пригадати подробиці.

Сонник Міллера: належить печаль

До чого сниться тримати на руках хворої дитини? Це досить несприятливий символ — попереду душевні муки, глибока печаль.

Ретельно продумуйте свої дії

Наснилося народження недоношеної кволого малятка? Сонник повідомляє: це попередження про надмірну поспішність, яка може виявитися небезпечною. Бачити такий сюжет під час підготовки важливого проекту означає: план погано продуманий.

Народження нездорового малюка уві сні також є застереженням: сновидец довірить свою справу безвідповідальному людині, а той все зіпсує.

Приснився хворий новонароджений карапуз підказує: сплячий може зробити одну за одною кілька дурниць. Треба більш обдумано планувати власні дії.

Значення для жінок

Якщо молода незаміжня особа бачить уві сні новонародженого хворе немовля на руках у дівчини — їй загрожує безчестя. Ганебна таємниця, яку вона хотіла приховати, стане відома оточуючим.

До чого сниться вагітній хвора дитина? Сонник повідомляє: вона відчуває себе незахищеною перед можливими труднощами.

Можливий провал планів, неприємності

Приснився вмираючий малюк вказує: розпочате підприємство неухильно рухається до провалу, який не можна запобігти.

Бачити нездорову маленьку дівчинку уві сні — виконати задумане буде дуже важко. Сновидець докладе титанічних зусиль і величезне терпіння, щоб закінчити почате.

Хвора дівчинка, що з’явилася в сновидінні, попереджає про несподівані перешкоди і неприємності на роботі, діловому терені.

Непередбачені ускладнення

Народити уві сні потворного або хворої дитини — несприятливий знак. Сонник вказує: всі зусилля, вкладені в починання, виявляться марними, а підприємство принесе значні збитки.

Також народити нездорового малюка в сновидінні означає: результат задуманого виявиться несподіваним, швидше за все, дуже негативним.

До чого сниться дуже хвора дитина, що знаходиться в лікарні? Плани сновидіння під загрозою зриву — сповіщає сонник. Якщо ж уві сні він просто ходить в лікарні — проект все ж вдасться здійснити.

Погіршення обставин, проблеми з дітьми

Власні син (дочка) в лікарні — треба приділити увагу його психологічному стану. Можливо, у підлітка зараз нелегкий період і потрібна підтримка.

Наснилося, ніби народився хлопчик, у якого серйозні проблеми зі здоров’ям? Згідно сонником, життєві обставини ускладняться і доведеться просити когось про допомогу.

Сновидіння про хлопчика, який страждає якоюсь недугою, сповіщає: подробиці треба ретельно опрацювати, навіть якщо вони здаються незначними. Чужий нездоровий хлопчик уві сні віщує чоловікові: незабаром почнуться непередбачені великі витрати. Але якщо він одужує — нові справи будуть успішними.

До чого сниться чужий серйозно хвора дитина? Сонник попереджає: хтось із близьких сновидіння може дуже тяжко захворіти.

Яким був малюк?

Для вірного тлумачення сну важливо, який це був дитина:

 • Свій — йому потрібна ваша допомога;
 • Чужий — дрібні неприємності, невдалий хід справ;
 • Великий — попереду дуже складний, виснажливу роботу;
 • Маленький — належить звалити на себе чужі проблеми.
 • Також свій хворий малятко як би попереджає: незабаром будинку відбудеться неприємна несподіванка, здатна негативно вплинути на сформований сімейний уклад.

  Сонник хвора дитина, до чого сниться хвора дитина уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: