Сонник хурма, до чого сниться хурма уві сні

Сонник переконаний, що хурма символізує собою взаємини закоханих людей. Смак плода досить своєрідний, солодкий і при цьому терпкий. Побачений уві сні фрукт передрікає, що незабаром в реальному житті ви повністю віддасте на волю пристрастям. Тільки не слід так однозначно розуміти,, до чого сниться подібний сюжет. Є й інші передбачення.

Опинитися в вирі пристрастей

Є уві сні хурму — до з’ясування особистих взаємин з коханим або коханою. Універсальний сонник вважає, що на подібні розмови вас підштовхне пекуча ревнощі. Але, намагаючись з’ясувати правду, пам’ятайте, що невиправдана ревнощі часто руйнує стосунки.

Є соковиті солодкі плоди і відчувати справжню насолоду — до набуття ідеально підходить вам партнера. Є зіпсовану несмачну хурму — до важких роздумів, підозрами, хворобливого розриву з дорогим серцю людиною. Наснилося таке сновидіння? Не робіть поспішних висновків. Є шанс, що обставини самі по собі складуться для вас максимально вдало.

Будете багаті і щасливі

Велес докладно описує,, до чого сниться бачити хурму на дереві. У цьому сонник говориться про те, що якщо на дереві висіла велика стигла хурма, то в реальності вас очікує стрімке кар’єрне зростання. Якийсь наділена владою людина стане допомагати в справах і просувати на вищу посаду. Якщо приснилося таке, постарайтеся не упустити такий шанс!

Якщо уві сні на дереві серед гілок вдалося розгледіти лише щось зморщене і зелене, то плани на майбутнє не виправдаються. Сонник Велеса радить не засмучуватися даремно, а просто набратися терпіння. Пройде деякий час і справи знову налагодяться. Ви зможете знайти таке бажане матеріальне благополуччя.

Тлумачення з сонника Міллера

Міллер припускає, що бачити уві сні гнилу хурму — погана прикмета. Якщо приснилося подібне, то, напевно, ви незадоволені своїм поточним становищем. Є відчуття, що вас недооцінюють і часто не сприймають слова всерйоз. Сонник Міллера рекомендує бути спокійним і наполегливим, доводячи власну правоту.

Якщо приснилося, що гниле ласощі було приємним на смак, то з прийдешніх невдач вийде вийти справжнім переможцем. Бачити уві сні, що хтось із родичів пробує гнилу хурму — до тривог і занепокоєнь. Швидше за все, ви відчуваєте, що від вас приховують якусь важливу інформацію. Сонник рекомендує трохи почекати і незабаром правда спливе назовні. Ще версія,, до чого сниться аналогічний сюжет — зрада близьких людей.

Інші пояснення сновидіння

Побачена уві сні хурма означає досить багато. Пояснення, що означає даний символ є в багатьох джерелах. Ось лише деякі тлумачення сну:

 • Продавати фрукти на ринку — до участі в авантюрний заході.
 • Готувати варення — варення сниться до отримання чуттєвих насолод.
 • Годувати хурмою своїх дітей — всіляко показувати їм свою любов і прихильність.
 • Кидатися плодами в своїх ворогів — відчувати свою перевагу.
 • Сонник хурма, до чого сниться хурма уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: