Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник худоба, до чого сниться худоба уві сні

До чого сниться людська худоба? Уві сні це попереджувальний символ хвороби, розчарувань, втрат і бідності. Іноді лише віддзеркалення боязні втратити щось важливе й цінне. Сонник дасть більш детальну характеристику сновідного образу.

Вигода або втрати?

Взагалі, уві сні побачити власну худобу — до втрат, чужу — до вигоди від проблем оточуючих.

До чого є своє зморщене тіло? Сонник пророкує погіршення здоров’я і існуючого стану. Для жінки це символ недоброзичливості рідних людей і небезпеки, яку несе непомірне слідування сучасним дієт.

Довелось бачити скелетообразную фігуру? Ваші дії і задуми самого початку приречені на невдачу. Якщо ж худе тіло прямо на очах знаходить пишні форми, то є шанс розбагатіти.

Чи готові?

До чого сниться худоба, яка здається вам цілком красивою і доречною? Сонник обіцяєте небувалий успіх в амурних справах і підвищена увага протилежної статі.

Якщо дівчині уві сні привиділося, що вона «струнка» топ-модель, то їй доведеться пожертвувати чимось заради досягнення задуманого.

Довелось бачити худющих манекенниць? Гряде дуже дивна ситуація, вихід з якої вимагає жертв. Приснився худий бездомний пес? Якесь розвага обернеться серйозними неприємностями.

Чи не шкодите собі!

Наснилося, що власна худоба досягла межі? Готуйтеся до розчарування, образу і іншим життєвим випробуванням.

Уві сні своя худоба здалася красивою? Сонник відповідає: ви занадто самокритичні, сліпо прямуєте моді і прагнете до того, що лише шкодить вам.

До чого сниться, що вас кинув хлопець через надмірну худобу? Тлумачення сну сприятливо і обіцяє масу заслужених компліментів.

Чоловікові кинути обраницю в мріях з тієї ж причини — теж добре. В реалі він знайде спільну мову з досить красивою і холодної дамою.

Думка Міллера

Що означає худоба за сонником Міллера? Він упевнений, що вказаний спосіб може з’явитися до біди, яка стане наслідком втручання темних сил.

Розшифровка деталей

Сонник пропонує врахувати ще ряд факторів. Наприклад, постаратися встановити причину худорлявості уві сні.

 • Від старості — спочатку невірне життєве напрямок.
 • Від хвороби — втручання сторонніх.
 • Від неправильного харчування — погані вчинки, думки.
 • Тільки ноги — погіршення положення, стабільності.
 • Руки — ускладнення в стосунках, матеріальні збитки.
 • Особа — небажані події, розчарування.
 • Наснилося, що ви поглинали продукти і страви у величезних кількостях, але не змогли позбутися від худорлявості? Відмовтеся від дій, що робляться, вони не принесуть користі.

  Кого зустріли?

  До чого сниться худоба іншої людини? Сонник думає, що це залежить від особистості персонажа. Приснився дуже худенький дитина? Ви занадто недовірливі і частенько переживаєте без причини.

  Бачити вкрай худорляву, але при цьому явно вагітну жінку буквально означає: ви досягнете мети у відносно короткий термін, але доведеться добре попрацювати.

  Ви потрапили в оточення моторошно худих, страшних і навіть агресивних людей? Будьте впевнені: уві сні ви зустрілися з власними пороками і низинними пристрастями.

  Сонник худоба, до чого сниться худоба уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: