Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник хризантеми, до чого сниться хризантеми уві сні

Важко сказати однозначно, що символізує хризантема. Навіть відомі сонники, пояснюючи,, до чого сниться те чи інше сновидіння, дають різні відповіді. Розгадуючи значення сну, перше, що слід врахувати — це колір хризантеми, а так само її стан: свіжа або зів’яла, в оберемку або одна і т. п. Давайте згадаємо побачене уві сні і спробуємо його розтлумачити!

Сонник Міллера

Знаком великих труднощів і втрати є сновидіння, в якому спляча людина збирав білі хризантеми. А ось махрові квіточки інших відтінків — до радісних і хвилюючих подій і приємного проведення часу.

Приснився букет хризантем? Ваша гордість не завжди доречна, наприклад, в даному випадку, вона перешкодить вам розглянути в новому знайомому можливого нареченого або наречену.

Дарувати квіти і отримувати в подарунок — знак надії і віри

Якщо вам сниться, що незнайомець обдаровує вас хризантемами, то це пророкує, що скоро у вас в житті настане період удачі і радості.

Бачити уві сні, що ви даруєте комусь яскраво-червоні або жовті хризантемки — це значить, що все не так не весело, як ви думаєте. Вірте в краще, воно вже близько, підказує Жіночий сонник.

Піднести комусь або отримати самому в якості презенту одну, але розкішну хризантему — великий успіх в якомусь заході змінить життя в позитивну сторону.

Сниться, що ви купуєте на подарунок рослина в горщику — в реальному житті вам буде під силу виправдати чиїсь надії.

Різноманітність кольорів і відтінків як символ радості і печалі

Бачити уві сні білу хризантему — до печалі через втрати, засмучує Місячний сонник.

Жовте або помаранчеве рослина — символ веселощів і гарного настрою.

Сині або блакитні квіточки, побачені уві сні, означають успіх в справах кар’єрних.

Квіти незвичних відтінків для хризантем (зелені, чорні, фіолетові, коричневі і т. п.) віщують здивування або несподівані сюрпризи.

Червона хризантема — символ любові і пристрасті, впевнені всі відомі сонники.

Наснилася хризантемки, пелюстки якої мають райдужну забарвлення? Вам доведеться зіткнутися з власною невпевненістю.

У квіткової оранжереї або Не сумуйте — все буде добре!

Наснилося, що ви гуляєте по парку, обсаджений кущами білих і жовтих хризантем? Ви зіткнетеся з втратою, яка загострить вашу сприйнятливість, але при цьому допоможе побачити речі їм події в їх істинному значенні.

Вирощувати хризантеми в оранжереї — в реальному житті допоможете іншим досягти гармонії в душі, використовуючи власні приклади.

Вирощувати букети для продажу — ви зумієте реалізувати те, що задумали, дарує надію сонник міс Хассе.

Фарбувати уві сні світлі пелюсточки в синій або інший колір — після низки дрібних неприємностей настане період приємних несподіванок.

Пониклі букети — знак труднощів і проблем

Сняться зламані живі хризантемки — вам доведеться зіткнутися з безліччю проблем і неприємних моментів, попереджає Осінній сонник.

Зів’ялі квіти означають згасання почуттів, а опале — повний розрив відносин.

Бачити уві сні багато зламаних кущів — ви не зумієте запобігти неприємностям, які почнуть сипатися на вас незабаром.

Наснилися пластикові або паперові вінки — ви будете переживати через непередбаченого зради або обману близької людини.

Сонник хризантеми, до чого сниться хризантеми уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: