Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник хрін, до чого сниться хрін уві сні

До чого сниться хрін? Сонник вказує: попереду спілкування з цікавими людьми, застілля, підвищення в суспільстві, любовне побачення, одужання. Але цей символ уві сні може попереджати про розчарування, оманливих очікуваннях, роздратуванні.

Оманливі надії, приємне застілля

Приснилося рослина як би нагадує: щось, що здається шкідливим на перший погляд, здатне виявитися вельми корисним.

Бачити рослина хрін в поле, городі означає: справа, на яке сплячий дуже розраховував, принесе розчарування.

До чого сняться листя цієї рослини? Сонник підказує: треба буде обід в ресторані або відмінне застілля до свята.

Вам буде супроводжувати удача, відвідайте захід

Бачити хрін уві сні обіцяє удачу в справах, починаннях. Однак перед тим, як починати щось нове, слід добре все спланувати, щоб уникнути неприємностей.

Жінці приснилося бачення обіцяє піднесення в суспільстві. Знайомі стануть високо її цінувати і питати поради.

Терти хрін — попереду радісна подія, яке ознаменується гучним застіллям, відмінно проведеним часом з хорошою компанією.

Є страви уві сні, приправляючи хріном — отримаєте запрошення на банкет, прийом. Захід пройде чудово, принісши масу позитивних емоцій.

Сонник Міллера: приємні зустрічі

До чого сниться бачити хрін? Сновидіння віщує приємні зустрічі, спілкування з інтелігентними, близькими по духу людьми.

Нові недруги, великі витрати

Бачити його приготованим, в банку, означає: попереду дурні, порожні пригоди. Дурниці, одномоментні забави будуть відволікати вас від важливої ​​справи. Навчіться правильно визначати пріоритети.

Наснилося копати ці корінці? Сонник попереджає: сплячий відкриє для себе нових недоброзичливців, про які раніше не підозрював.

Хрін уві сні також може вказувати на засмучення через фінансових втрат. Крім того, можливі великі непередбачені витрати.

Купити його на базарі віщує погіршення справ. Настає період складнощів, причому, їх виявиться кілька. Не впадайте у відчай — приклавши зусилля і націливши себе на позитив, ви впораєтеся.

Напружена робота принесе визнання, достаток

Побачити його уві сні часто провіщає значний стрибок по соціальних сходах вгору. Але при цьому важливо пам’ятати: популярність і слава прийдуть після напруженої і важкої роботи.

Наснилося чистити корінь хрону і терти його, плачучи при цьому? Сонник підказує: вам належить подолати складності, пережити засмучення, перш ніж зможете досягти достатку.

Що робили з ним?

Тлумачення сну враховує, що довелося робити з ним:

 • Викопувати корінь — відвідайте захоплююче видовище, яке глибоко вас торкнеться;
 • Терти — туга, печаль;
 • Їсти — належить легке роздратування;
 • Ставити на святковий стіл — обдурить в очікуваннях;
 • Пригощати когось — до несподіванок.
 • Добродушні кепкування, любовне побачення

  До чого сниться є хрін? Сонник пояснює: незабаром над вами добродушно пожартував друзі. Не варто ображатися — посмійтеся разом з усіма.

  Можна зустріти і таке тлумачення: хворим побачений уві сні хрін обіцяє одужання, а здоровим — романтичні пригоди.

  Приправляли їм їжу? Має бути любовне побачення, яке може покласти початок тривалим відносинам, але все залежить від вас.

  Сонник хрін, до чого сниться хрін уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: