Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник храм і церква, до чого сниться храм і церква уві сні

Бачити храм, церква уві сні — означає, відчути себе захищеним наяву. Чим більше було куполів на даху і золочених канделябрів всередині, тим багатше, цікавіше і більш насиченим буде життя сновидіння. До чого сниться собор, його розкішне убрання, докладно пояснюють традиційні сонники.

Перспективи з сонника Міллера

Духовна обитель, на думку психолога, символізує замкнутість людини. Звичка сподіватися тільки на себе, відсутність необхідності ділитися переживаннями з оточуючими — ось, до чого сняться відвідування храму, церкви. При цьому сонник рекомендує звертати увагу на стан самої будівлі уві сні. Отже, якщо наснилися:

 • Шикарний собор з численними куполами — до благополучного завершення важливих справ;
 • Скромне святилище — пора переглянути свої відносини з близькими;
 • Тріснуті стіни, розбиті вікна — до втрати душевної рівноваги;
 • Зруйнована будівля — до хвороби, незадоволеності в сексуальному житті.
 • Неодмінно все вийде

  Щоб з’ясувати,, до чого сниться храм, церква, постарайтеся згадати, якими вони були уві сні. Величний монастир означає гідну нагороду за довгу працю. Бачити блискучі куполи, широкий вхід — до закінчення великого проекту, за який ви отримаєте чималі кошти.

  Ще краще, якщо приснився собор, який регулярно відвідуєте і наяву. Таке сновидіння означає добробут всієї сім’ї. Сонники гарантують швидке одужання близьких, далеких родичів, які довго хворіли, повернення улюблених з відрядження, подорожі.

  Не забувайте друзів

  До чого сниться звичайна молитовня, добре описує сонник Цвєткова. Людина, яка уві сні входить всередину храму, церкви для того, щоб отримати благословення, наяву гостро потребує духовного наставника, психолога. Чим простіше обстановка будівлі всередині, тим більше самотнім є сновидец.

  Бачити пусте святилище — до повного духовного переродження. Тлумачення сну у Ванги зводиться до зміни оточення. Якщо приснилося, що ви стоїте в величезному монастирі в повній самоті і поруч немає ні священика, ні інших служителів і навіть прихожан — будьте готові до втрати зв’язку зі старими друзями, приятелями.

  Слідкуйте за репутацією

  Приємний запах ладану, переливання свічок, перебування в храмі або церкви під час служби — відмінний знак. Сонники прогнозують зцілення від тяжкої хвороби. При цьому не важливо, хто хворів перед цим: сновидец, або хтось із родичів. Входити в зруйновану будівлю, навпроти — до раптового захворювання, втрати поваги.

  Осквернити монастир, молитовний будинок уві сні — поганий знак. Молодим людям і дівчатам, яким приснилося, що вони поглумилися над святинею, провісники пророкують безладні статеві зв’язки, часту зміну партнерів і неможливість зустрітися зі своєю половинкою. Репутація при цьому почне різко знижуватися.

  Сонник храм і церква, до чого сниться храм і церква уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: