Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник храм, до чого сниться храм уві сні

Якщо уві сні ви бачите храм, то це означає, що прийшов час покаятися в гріхах. А ось, щодо того, до чого сняться подібні образи, думки сонників розходяться. Тому загляньте в кілька тлумачів, порівняйте їх пояснення і проаналізуйте, яке найбільше підходить до вашої життєвої ситуації в даний момент.

Сонник Міллера

Якщо уві сні ви побачили вдалині церква, то це означає, що ви розчаруєтеся в результаті справи, завершення якого чекали довгий час. Наснилося, як ви входите до церкви без хреста або занурену в морок? Ваше майбутнє досить туманно, не сподівайтеся на «авось», продумуйте кожну свою дію.

А ось,, до чого сниться мрія, в якій вам довелося є в церкви: вас чекає умиротворення, тому як подібне бачення означає духовне насичення.

Православні святині

Гарний білий храм з куполами, покритими золотом — символ благодаті і радості. Уві сні ви бачите будівництво храму з куполами? До набуття нових зв’язків. Наснилося, що будувати собор з куполами довелося вам — ви зробите вчинок, після якого багато хто захоче подружитися з вами, пророкує сонник Ванги.

Сонник Мандрівника так пояснює,, до чого сниться будується на горі чорний храм з золотими куполами: бажаючи досягти матеріальних благ, ви готові переступити через моральні цінності. А ось, побачити себе в соборі без ікон, в якому батюшка править службу — знак того, що ви зачерствіли серцем і втратили можливість співпереживати. Особливо, якщо батюшка був немічним старцем.

Храм імені святого

Пригадайте, в честь якого святого був зведений храм. Сонники запевняють, що такі подробиці впливають на тлумачення сну.

 • Приснився Собор Христа Спасителя — до випробувань, пройшовши які знайдете щастя.
 • Церква Пресвятої Богородиці — знак того, що у ваших дітей все буде добре.
 • Бачити уві сні Храм Василя Блаженного — ви зумієте подолати всі перешкоди.
 • Примарився Храм Матрони Московської — ознака міцного здоров’я.
 • Собор Миколи Чудотворця побачили уві сні — чекайте виконання надій і мрій.
 • Святилища католиків

  Якщо уві сні вам довелося побувати на службі в католицькому костелі, то це ознака того, що вас чекає подія, пов’язана з особистим життям, пророкує сонник міс Хассе. Якщо під час служби ви були одягнені в чорні шати — готуйтеся до весілля; в собор ви наділи білий одяг — до похорону.

  До чого сняться люди в католицькому соборі підкаже сонник Гришиной. Якщо вони моляться перед вівтарем з іконами — замерехтить надія на те, що шукане знайдеться; співають у хорі — вас будуть мучити докори сумління; розмовляють зі священиком — ви прийдете до взаєморозуміння з недругами.

  Буддисти і їхні храми

  До стриманості від хмільних гулянок закликає Китайський сонник того, кому приснилось, що він прийшов молитися на буддистскую службу в Віхар — кімнату для моління.

  А ось, побачити уві сні буддистський монастир без статуї Будди — символ обману, з яким ви зіштовхнетеся незабаром. Бути в буддистському монастирі членом громади і вести справи по господарству, наприклад, прибирати — ознака того, що ви готові до покаяння і очищення душі від скверни.

  Синагоги і мечеті

  До чого сниться мрія, в якій ви бачите велику мечеть, підкаже Східний сонник: ви сліпо прямуєте своїм ідеалам, не замислюючись, до чого вас приведуть подібні діяння. Наснилася палаюча мечеть? Бережіться спокус. Бачите жінку в мечеті? Можете ризикнути, даний період дозволяє надходити проти здорового глузду.

  Якщо вам приснилася веселка над синагогою, то можете бути впевнені — вам не загрожують ніякі біди. А ось, якщо ви побачили, що «різнобарвна небесна стрічка» висить над великим темним і покинутим храмом, то це означає воскресіння згаслих почуттів.

  Індуїзм

  Воістину щасливим буде той, хто уві сні бачив гарний індійський храм — Мандіру, пророкує Сучасний сонник. Навіть говорити про нього уві сні — це ознака того, що ваші думки і мрії матеріалізуються. Тому, мрійте про хороше, радить сонник.

  Фотографувати уві сні кришнаїтів, танцюючих біля власного храму — знак захоплюючого і пізнавальної подорожі. Сидіти на порозі індійської Мандір — вас чекає приємна атмосфера спокою, віщає сонник Лонго. Осквернення храму — символ невдоволення собою.

  Язичницькі капища

  Бажаючи дізнатися,, до чого сниться мрія, в якій на ваших очах почав руйнуватися давній язичницький храм, загляньте в сонник Білого Мага. Уточніть, де ви перебували в момент падіння: всередині — вас чекає брехня одного; проїжджали повз — не вірте тому, що будуть говорити малознайомі люди.

  Наснилося, що ви шукали дорогу в дрімучому лісі, і наткнулися на руїни старого величезного язичницького капища? Такий сюжет обіцяє несподівані звістки про справи давно минулих.

  Зниклі цивілізації

  Розбираючи, до чого сняться різні храми, не можна обійти стороною святилища, що залишилися від стародавніх цивілізацій. Так, наприклад, якщо уві сні ви шукайте під водою останки зниклих культур і цивілізацій, і знаходите багато зруйнованих кам’яних храмів, то будьте уважні в реальності, заводячи знайомства. Новий друг може виявитися не тим, за кого себе видає.

  Виявити в горах храм з падінням куполом, провідний свій літопис з часів життя Ісуса Христа — символ здобуття віри у власні сили. А ось, для дівчини падаючий уві сні купол означає її замкнутість, нелюдимость і, як наслідок, відсутність особистого життя.

  Нерукотворні храми

  Не важко пояснити,, до чого сниться храм, який ширяє в небі — це сигнал підсвідомості про бажання почати нове життя. А якщо вам приснилося, що ви перебуваєте в храмі на небесах і милуєтеся їм зсередини, розглядаючи образи на стінах і запалівая свічки — вам належить переоцінка цінностей і переосмислення свого значення.

  Сонник храм, до чого сниться храм уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: