Сонник хрещення, до чого сниться хрещення уві сні

Хрещення — велике таїнство, яке відбувається в храмах. Побачити уві сні подібне видовище — знак того, що сновидцу необхідно приборкати свою гординю, інакше він ризикує втратити прихильність і довіру не тільки малознайомих, але і близьких людей, підказують сонники. Намагаючись точніше витлумачити,, до чого сниться дане бачення, обов’язково враховуйте, над ким воно проводилося, і яка була ваша роль.

Короткі Пояснення приснився

Якщо не виходить з’єднати в єдине ціле фрагменти того, що наснилося в ночі, то згадайте хоча б окремо взяті сюжети. Чим це допоможе? Ну, хоча б тим, що ви будете знати конкретну відповідь на поставлене запитання, а вже з додатковими подробицями розберетеся по ходу справи, підказують сонники. Ось, наприклад, якщо в якийсь момент сну ви стали свідком хрещення.

 • Обряд відбувався над вами — до приниження заради блага близької людини.
 • Самі уві сні проводили обряд — ви не навмисне скривдите одного.
 • Спостерігали, як хрестять малюка — вам необхідно навчитися відстоювати свою точку зору.
 • Приснився Іоанн Хреститель, який здійснює хрещення Ісуса Христа, — вам доведеться боротися зі своїми внутрішніми «демонами».
 • Бачити хресний хід — ви потребуєте в комусь, кому зможете довіряти, як самому собі.
 • Сонник Міллера

  Гортаючи сонник Міллера в спробі з’ясувати, до чого сниться, що вас охрестили, знайдете таке трактування: вас чекає публічне приниження, перенісши яке, допоможете рідній людині. А якщо бачили хрещення незнайомця — прийшла пора зміцнити репутацію, шляхом відстоювання особистих інтересів.

  Таїнство, що здійснюється в храмі — знак самопожертви

  Якщо вам не дає спокою питання,, до чого сниться хрещення дитини в церкві, то знайте: ви досягнете гармонії тільки через вміння жертвувати власними інтересами заради інших. Хрестили своїх дітей — допомоги чекає хтось із рідні; чужу дитину охрестили — малознайомий чоловік попросить у вас протекції.

  А ось бачити уві сні, що обряд в церкві здійснюється над дорослою людиною — це символ зваженого рішення про самопожертву. Ще одне тлумачення сну про хрещення в церкві, дає Східний сонник: якщо бачите храм, зверніть увагу на його оздоблення: багате — залишитеся у виграші, убоге — передрікає печаль.

  Домашня «літургія», або Життя по-новому…

  Побачили уві сні хрещення немовляти будинку? Ви не готові кардинально змінити своє життя заради інших. А ось своє хрещення на дому означає, що ви зумієте тверезо оцінити ваші шанси на перемогу. Ще своє хрещення — ознака ризикового, але правильного вчинку.

  Тому, кому приснилось, що він охрестив немовля у себе вдома, можна порадити переглянути свої звички і принципи. Якщо немовля кричав — ви зумієте це зробити; мовчав — це означає, що буде складно здійснити задумане, пророкує Слов’янський сонник.

  Хрещення Господнє, як символ очищення і просвітлення

  Хочете дізнатися,, до чого сниться купання в ополонці на Хрещення Господнє? Циганський сонник пояснює: до очищення думок від скверни. А бачити, що в ополонці, незважаючи на крижану воду, хрестять дітей — символ світлих думок і тямущих ідей, які прийдуть в голову «хазяїну» мрії.

  Бачити уві сні дітей, що граються біля купелі з крижаною водою — знак того, що знайти ясність думки можна тільки впустивши в душу безтурботність. А ось водохресне ворожіння, символізує нові знання, які допоможуть сновидцу впоратися з проблемами.

  Сонник хрещення, до чого сниться хрещення уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: