Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник хрестик, до чого сниться хрестик уві сні

Хрестик — символ віри, який не носять просто так. Його ховають за одягом, як щось сокровенне, таємне. А, до чого сниться цей православний символ? Сонники дають на цей рахунок суперечливі вказівки, все залежить від деталей уві сні.

Колір хреста, матеріал, з якого він зроблений, його цілісність, а також дії з ним — все це має огромнее значення для правдивих пророцтв сонника. За сонником Менегетті побачити уві сні хрестик — вважається символом зречення сновидіння від усього тлінного і мирського, і не завжди це відбувається з власної волі.

Цікаве тлумачення снів з хрестиком дає жіночий сонник: як символічне значення віри і захисту, цей предмет обіцяє сновидцу отримання допомоги ззовні, від надприродних сил. Ваш ангел охоронець на даний момент особливо відчайдушно захищає вас, тому неприємності будуть обходити стороною.

Хрестик з ланцюжком уві сні, по інтерпретації сонника Ванги, обіцяє людині, який побачив такий сюжет, покаяння і набуття істиною віри. Образи, які скупчилися за довгі роки, ви зможете відразу забути і пробачити, і це принесе в душу умиротворення.

До чого сниться срібний хрестик? Сонник XXI століття обіцяє набуття надії, навіть якщо все навколо валиться. Маленька іскорка з’явиться в непроглядній темряві, і життя перестане здаватися суцільною низкою розчарувань.

Цей же сонник дає інтерпретацію того,, до чого сниться дерев’яний хрестик. Це символ небувалого успіху, який буде супроводжувати вас у всіх справах. Особливо правдиво таке тлумачення, якщо уві сні ви носили цей дерев’яний предмет.

Погані вчинки, коли-небудь вчинені вами, скоро дадуть про себе знати справедливою відплатою — так інтерпретує сонник те,, до чого сниться зламаний хрестик. Якщо він поламався прямо в руках, то неприємні, що викривають вас події відбудуться дуже скоро.

За іншою трактуванні, якщо уві сні зламався хрестик, все життя піде прахом, все що ви довго і старанно створювали впаде буквально в одну мить. Цього можна уникнути, звернувшись до Церкви, сповідь і причастя звільнять душу від гріхів.

До чого сниться чужий хрестик? Це передвістя вимушеної турботи про ближнього. Вам буквально доведеться «нести його хрест» на собі. А багато хрестиків — знак добрих справ, які вам належить зробити.

Дії з хрестом уві сні

За старовинним сонником російського народу, знайти хрестик з ланцюжком уві сні — добрий знак. Вас чекає торжество духу і тіла, життєвий шлях озарится новими враженнями, для вас не існуватиме ніяких перешкод.

Якщо вам вдалося купити хрестик, який припав вам до душі, то наяву ви йдете правильним шляхом. Навіть якщо зараз ви стоїте на роздоріжжі, і не знаєте, який вибір є єдино правильним, не переживайте, рішення прийде саме собою, за велінням серця.

Навпаки, те,, до чого сниться втрата хрестика пояснюється сонником як невірні вчинки, розпусне життя, яка виведе вас в нікуди. Міняйте спосіб життя, перестаньте постійно святкувати, веселитися — в реальності є більш гідні речі.

Якщо уві сні дарують хрестик, то передбачення сонника мають позитивний характер: скоро ви відчуєте підтримку від близьких людей, яка прийде в найважчий момент. Бережіть відносини з родичами, без їх допомоги вам точно не впоратися в складній життєвій ситуації.

До чого сниться подарований хрестик? Якщо наяву вам вже подарували цей предмет, і ви побачили його в сновидінні, то можете бути впевнені що подарував людині. Він дуже надійний, його допомога завжди піде за вашої проханням, він зможе підтримати у важкі часи, і ніколи не відмовить.

Якщо невіруючому людині довелося одягати хрестик, то це попередження про те, що потрібно жити не тільки матеріальними благами. Потрібно долучитися до Віри, і додати в протягом свого життя більше духовності. Керуйтеся веліннями серця, а не матеріальної вигоди, і тоді доля піде по зовсім іншому, правильному руслу.

Зняти хрестик уві сні — символ серйозний змін. Ви остаточно вирішили, що ніякі перешкоди не зупинять вас у досягненні бажаного, і ви здатні навіть на самі безпринципні вчинки, аби досягти довгоочікуваної мети. Схаменіться, навіть якщо у вас все вийде, то докори сумління не дадуть спокійно жити.

Хрестик на шиї уві сні є протилежним тлумаченням. Ви не йдете по головах, в надії дістати якесь благо, на своєму шляху до мети ви залишаєте тільки хороші враження у інших людей, і за це ви отримаєте визнання і нагороду.

Сонник хрестик, до чого сниться хрестик уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: