Сонник хреститися, до чого сниться хреститися уві сні

Тлумачачи,, до чого сниться хреститися, сонник пояснює побачене уві сні початкової приналежністю людини до двох світів: фізичного і духовного. У більшості з нас викликають живий відгук питання релігії, добра і зла, самовдосконалення.

У пошуках укриття

Сонник Міллера пояснює, до чого сниться, як довелося перехреститися. Бачення уві сні віщує сильний переляк.

Якщо приснилося, що ви освятили себе хрестом від страху, в реальному житті вам вдасться уникнути небезпеки. Передбачення обіцяє, що попереду зміни на краще.

Це не єдине пояснення,, до чого сниться перехреститися уві сні від страху. Сновидець наяву відчуває занепокоєння, відчуття небезпеки, можливо, небезпідставна. Сонник радить звести до мінімуму контакти з людьми.

Ще одне тлумачення підтверджує існування духовного світу. Невіруючого спонукають хреститися від страху уві сні злі сили, яких на ніч краще не згадувати.

Якщо дія уві сні відбувається перед іконою, прогноз грунтується на тому, що у сплячого неспокійно на душі, можливо, наяву він також відчуває потребу перехреститися.

Каяття

Коли трапляється бачити, як хреститься в церкві людина, яку ви знаєте насправді, сонник Ванги застерігає від поганого вчинку по відношенню до нього.

Якщо приснилося, як ви освятили себе хрестом на кладовищі, тлумач пояснює сакральний жест уві сні каяттям за помилки минулого, які вже неможливо виправити.

Те, що вам приснилося, закликає задуматися, чи не занадто ви критичні і недовірливі. Просування в команді дозволило б вам досягти великих висот.

Суто психоаналітичний сонник Фрейда стверджує, що хреститися і молитися доводиться сновидцем, які наяву соромляться свого єства, «гріховних» бажань.

Шлях саморозвитку

Потреба молитися і хреститися перед іконою може бути викликана прагненням до чистоти і досконалості. Те, що вам приснилося, можна трактувати як прояв невдоволення збігом обставин.

Нерідко сюжет сновидіння віщує крайнє здивування, викликане якимсь несподіваним подією. Далі або зміниться сама ситуація, або ставлення до неї.

Коду сплячий хреститься в церкві, в стані неспання він відчуває себе вразливим, беззахисним один на один з непосильними труднощами. Сновидіння символізує пошуки притулку.

Снотолкователь обіцяє несподівану підтримку. Завдяки їй, в реальній дійсності сплячий зуміє виконати дану раніше обіцянку.

Сонник іменинників повідомляє, що сновидець, який хреститися перед іконою, в реальному житті відчуває сумніви і шукає вірний шлях. Тлумачення рекомендує надходити так, як підказує серце: щирі діяння будуть винагороджені.

Сновидіння вважається добрим знаком, провісником спокійного і благополучного періоду. Це час добре використовувати для вирішення складних питань.

Ліва або права?

Великий старовинний сонник роз’яснює, до чого сниться, як попало хреститися лівою рукою або в неправильному напрямку. Той, кому ви довіряєте, підведе вас.

Якщо ж наснилося, що ви хреститеся правою рукою, щоб виконувати всі канони, в дійсності у вас немає причин сумніватися в будь-кого з оточуючих. Не виключено, що ви знайдете собі гідний приклад для наслідування або зустрінете духовного наставника.

Примітно, що церква відмовляється коментувати побачене уві сні, пояснюючи це тим, що будь-яка спроба розшифровки сновидінь негативно впливає на психіку.

Сонник хреститися, до чого сниться хреститися уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: