Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник хрещений батько, до чого сниться хрещений батько уві сні

До чого сниться свій хресний батько? Згідно сонником, він дає знати про важливі зміни в долі сплячого. Їх характер можна витлумачити з супутніх деталей уві сні: зустріч з майбутньою другою половинкою, кар’єрне підвищення, допомога або складності і додаткові зобов’язання.

Благополуччя в особистому, сімейному житті

Бачення про цю людину часто містить важливу інформацію, що стосується майбутніх подій. Він може повідомляти про ситуації, здатних вплинути на життя сновидіння.

Бачити хрещеного батька уві сні обіцяє швидке знайомство з майбутнім чоловіком (дружиною), якщо ви самотні. Можливо, воно відбудеться тоді, коли цього не очікуєте.

Приснився образ пророкує сімейним людям згоду, благополуччя в домі — як каже сонник. Якщо раніше траплялися розбіжності — вони вирішаться, настане взаєморозуміння.

Бачити свого хрещеного також означає: незабаром отримаєте подарунок, який може виявитися не матеріальною річчю.

Отримайте заступництво і допомогу

До чого сниться померлий хрещений батько? Таке бачення — хороша прикмета. Відбудуться події, здатні вплинути на всі сфери життя сплячого.

Померлий хресний також вказує: сновидцу протегують вищі сили, тому він буде досить спритним.

Приснився померлий близька людина, згідно сонником, символізує допомогу. Тому слід прислухатися до дружніх порад — один з них здатний привести до успіху.

Нові зобов’язання, складні завдання

Довелось самому опинитися хрещеним батьком? Наяву візьмете на себе нові зобов’язання, доведеться багато працювати. Хоча це викличе невдоволення, але ви не зможете відмовити.

Були їм уві сні? Тлумачення сну наступне: доведеться зіткнутися з досить складними завданнями, але їх рішення принесе вам чималу користь. Чи не відступайте — це цілком вам під силу.

До чого сниться покійний близька людина? Сонник повідомляє: це попередження про складнощі в діловій сфері. Знадобиться вміння правильно оцінювати ситуацію і швидко приймати рішення.

Успішні переговори, зміни

Покійний, приснився живим, з яким ви приємно поспілкувалися, підказує: майбутні ділові переговори пройдуть успішно.

Бачити його живим уві сні означає: чекають серйозні зміни. Це може бути зміна роботи, зміна способу життя.

Яким він був?

Зверніть увагу на те, яким він був:

 • Серйозним — для вирішення якогось справи потрібно проявити розсудливість;
 • Веселим — очікуються приємні заняття;
 • Сумним — остерігайтеся: можете зробити невірний вчинок;
 • Стурбованим — належить безліч справ;
 • Таємничим — хтось піднесе приємний сюрприз.
 • Сонник Міллера: попереду зміни

  До чого сниться вночі хрещений батько? Його поява віщує майбутні зміни, про характер яких можна судити по загальному враженню від сюжету.

  Вам нададуть заступництво

  Приснився незнайомець в ролі хрещеного батька сигналізує: у сновидіння з’явиться сильний і мудрий покровитель. Він буде прихильно ставитися до сплячого.

  Якщо уві сні побачили в цій якості знайомого, який насправді ним не є — ця людина на ваше життя здійснить важливий вплив.

  Бачили свого справжнього хресного батька? Сонник обнадіює: наяву вам належить значне службове підвищення.

  Сонник хрещений батько, до чого сниться хрещений батько уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: