Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник хокей, до чого сниться хокей уві сні

Хокей, побачений у сні, попереджає про нападках ворогів, неприємності в особистому житті, випробуваннях. Однак сонник дає і інші значення такого бачення: успішне завершення розпочатої справи, тріумф після важкої роботи, підтримка рідних. Зрозуміти,, до чого сниться ця гра, допоможуть подробиці.

Обережніше — попереду неприємності

Наснилося, ніби опинилися хокеїстом на цьому матчі? Хтось із близьких знайомих або друзів може зрадити.

До чого сниться, що ви — хокеїст, якого всі атакують? Сонник стверджує: піддастеся нападкам недоброзичливців. Якщо зумієте мобілізувати свої сили — уникнете шкоди. Постарайтеся ігнорувати провокації.

Рідні та друзі завжди підтримають

Бачити себе не просто хокеїстом, а справжнім чемпіоном хокею уві сні — ви домоглися невразливості, досконалості, це визнали оточуючі.

Гаряче хворіти разом з друзями на трибунах означає: на них можна розраховувати, близькі допоможуть багато чого досягти.

Наснилося: ви в хокейній формі? Сонник підкреслює: рідні завжди підтримають вас, забезпечивши надійний тил при будь-яких обставинах.

Успіх у справах і вплив на інших

Бачити себе воротарем в хокейній формі уві сні: удача буде супроводжувати сновидцу, він зможе успішно завершити навіть справи, раніше здавалися непосильними.

Самому забити шайбу противнику — попереду успіх в справах, який принесе пошану серед оточуючих.

Опинитися уві сні тренером команди з хокею — наяву ви здатні впливати на людей, керувати їхньою думкою. Важливо не зловживати цим умінням.

Має бути складна ситуація

Тлумачення сну про хокеї також говорить про наявність дуже важливою ситуації, від якої залежить подальше життя. Від того, як закінчиться гра для команди, за яку вболіває сновидец, залежить і результат самої ситуації. А інтенсивність льодового змагання вказує: пристрасті наяву виявляться настільки ж розжареними.

Наснилося грати в хокей? Сонник підказує: наяву незабаром очікує тріумф. Однак спочатку мають бути неприємні клопоти.

Нюанси відносин з оточуючими

Спостерігати за хокеєм на льоду віщує охолодження відносин. Сплячий майже вся увага приділяє власного внутрішнього світу, виявляючи до близьких людей відчуженість.

Грати в хокей одному уві сні — піти проти колег по роботі, протиставити себе колективу, відстоюючи свою точку зору. Чим закінчиться ця ситуація — залежить від рішучості сновидіння йти до кінця.

До чого сниться грати в хокей? Сонник повідомляє: тільки робота з командою однодумців дозволить домогтися гарних результатів, доходів.

Чим займались?

Пригадайте, як саме приснився хокей:

 • Бачити гру — сновидіння очікує популярність, слава;
 • Самому ганяти шайбу по льоду — можливі жалю про минуле;
 • Забити гол — у холостого людини засмутиться весілля;
 • Отримати травму при грі, тренуванні — здоров’я різко погіршиться.
 • Сімейній людині довелося забити гол уві сні? Наяву можливі сімейні сварки, непорозуміння, розлад.

  Інтерпретація по сонником Міллера

  До чого сниться самому тренуватися? Сюжет означає: чекають випробування. Доведеться витратити багато енергії там, де це не обов’язково.

  Сонник хокей, до чого сниться хокей уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: