Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник хмари — до чого сняться?

Сімейний Сонник

Якщо вам присниться, що ви піднялися в хмари, то чекайте звісток. Легкі, майже прозорі хмари уві сні — це знак безхмарного щастя. Жовті хмари уві сні віщують порожні турботи і невдачі в справах. Чорні, темні, важкі, густі хмари — знак поганих звісток, печалі, злиднів.

Сон, в якому ви побачили, що чорна хмара несподівано накрило вас, віщує багато прикрощів, смугу невдач і розчарувань, які ви відчуєте після вашого запаморочливого успіху. Те ж значення має і сон, в якому хмара затулить від вас землю або щось інше. Після такого сну чекайте якого лиха. Якщо вам присниться, що хмара тисне на вас, то вам доведеться пережити велике нещастя або гіркоту важкої втрати.

Якщо ж уві сні хмара підніме вас і понесе, то чекайте якихось важливих подій, змін, потрясінь. Можливо, що вам доведеться відправитися в далеку дорогу для виконання якоїсь неприємної обов’язки. Такий сон, взагалі, мало сприятливий. Вогненно-червоні хмари уві сні символізують народне лихо, всенародний траур, смуту, хвилювання, важливі політичні події, які докорінно змінять ваше життя і життя країни. Дощові хмари уві сні віщують невдачі, розчарування, хвилювання. Грозові хмари уві сні віщують небезпеку. Швидко рухомі хмари уві сні попереджають вас про те, що якісь події будуть стрімко розвиватися. Щоб дізнатися, які це будуть події, подивіться, якими були хмари у вашому сні. Дивіться тлумачення: Небо, Зірки, Сонце.

Сонник Лонго

Бачити уві сні білі хмари в синьому небі віщує почесне запрошення на велике торжество. Темні низькі хмари означають невдачі і неспроможність в комерції та бізнесі. Похмурі грозові хмари, що несуть дощ, — до неприємностей і хвороб в сім’ї або у родичів. Легкі перисті хмари високо в небі означають наступ світлої смуги у вашому житті після довгих поневірянь і злигоднів.

Швидко біжать про неба купчасті хмари — знак минущих смутку і прикрощів і скороминущість щастя. Побачити уві сні блискавку в височині, блиснула між хмарами, — знак того, що невдачі будуть переслідувати вас протягом довгого часу. Що стоїть на одному місці хмара передрікає занепад справ і помилкові рішення. Бачити себе літаючої під хмарами — незабаром отримаєте хороші звістки здалеку.

Сонник Лоффа

Хмари на обрії в світі мрій — це відображення пристрастей, які панують над сновидцем. Крім того саме невгамовні бажання не дозволять розглянути попереду більш світлі і радісні перспективи. Якщо уві сні горизонт затягнутий низькими сірими хмарами, то ви впали в меланхолію і депресію. Якщо хмарність прозора, то скоро перед вами відкриються неймовірні можливості. По суті, трапиться щось непередбачене, що допоможе не тільки вирішити поточні проблеми, а й влаштувати власне майбутнє. Якщо приснилося хмара у вигляді людини, тварини або будь-якого предмета, то це вказівка ​​на певну сферу буття. Наприклад, серце відображає любов, птиця — пошук, свободу, ангел — небесну підтримку, риба — необхідність вчитися мовчати і т. д.

Китайський Сонник

Білі і червоні — на щастя, сині або чорні — на жаль. Блукати в хмарах — ситуація розрядиться щасливо і з вигодою для вас. Бачити пропливають по небу — справа, якою ви займаєтеся, чи не завершиться успіхом. Хмари — щастя в комерційних операціях. Хмари випарів піднімаються над могильним пагорбом — на щастя.

Хмари несподівано закривають сонце — таємні махінації, мерзенні справи. Хмари розсіюються, з’являється сонце — вирішиться нещаслива ситуація. Хмари піднімаються з чотирьох сторін — успіх в комерційних операціях. Різнокольорові хмари — передвіщає велике щастя і процвітання у всьому. Чорні хмари сходять на землю — хвороби, пов’язані з диханням.

Сонник Міллера

Наснилися світлі, легкі, «чисті» хмари, крізь які виблискували сонячні промені — цей сон означає, що після довгої пори клопоту і тривог у ваше життя нарешті прийде довгоочікуваний успіх. Важкі, похмурі хмари сняться до невдач і нездатності виконати роботу. Якщо йшов дощ, то додадуться хвороби, неприємності. Якщо ж наснилися прозорі хмари, крізь які поблискували зірки, значить, вам судилися радості — на жаль, швидкоплинні, а також незначні успіхи в справах.

Ісламський Сонник

Хмара або хмара є цар або начальник милостивий і вчений, який творить справи, гідні навчання віри. Хмара з громом і блискавкою — є цар гнівний і вселяє страх. Якщо хто побачить уві сні, що хмара покрила небосхил, але буря і гроза не супроводжують це хмара, то бачив такий сон буде милість від Всевишнього Бога. Дощ, якщо буде бачимо всюди, означає милість Господню, а якщо трапиться тільки в одній місцевості або будинку, — до хвороби або смутам.

Сучасний Сонник

Хмари завжди сняться до подорожі. Якщо вони білого кольору, то подорож вдасться, і ви весело проведете час. Грозові хмари сняться до можливих перешкод в дорозі. Якщо снилося, що хмари повністю затягнули небо, це вказує на високу ймовірність аварій: ви можете потрапити в ДТП на будь-якому виді транспорту, тому бажано не користуватися ним деякий час.

Сонник Ванги

Побачити уві сні небо з хмарами і спостерігати за ними, в реальному житті означає, що ви невідповідальний і мрійливий людина, яка не може приймати рішення. Якщо хмара буде чорним, грозових, то вас чекають важкі випробування долі. Чи не турбуйтеся, адже подолання перешкод, зроблять вас сильніше і мудріше.

Сонник Нострадамуса

Вам приснилися хмари — в реальному житті ви не можете визначитися з якогось питання, ви мрієте і не знаєте, що вам потрібно робити далі. Якщо ви зможете конкретизувати свої цілі, то обов’язково досягнете бажаного. Уві сні побачили зірки, які знаходяться там, віщує невиправдані плани.

Англійська Сонник

Вам доведеться пережити важкий, нищівних горе, якщо уві сні над своєю головою Ви бачите, що згущаються чорні хмари. Якщо ж уві сні легкі хмари швидко пропливають над Вами і крізь них Ви бачите сонце — значить, все у Вашому житті буде добре, печалі підуть, все погане забудеться, а справи підуть в гору.

Сонник Менегетті

Якщо уві сні ви дивитеся в небо і швидко пливуть хмари, то це є символом відстороненості від реальних проблем. Наяву ви закрилися і не хочете сприймати дійсність. Хмари уві сні перисті — значить, вам наздогнала смуток і печаль. Вас чекає підвищення, якщо ви перебуваєте в хмарах.

Сонник Мандрівника

У сновидінні побачити збираються над вами чорні хмари — до величезного, журиться горю. Що пливуть над вашою головою світлі, легкі хмари, пропускають промені сонця, служать провісниками зміни життя на краще: все погане покине її назавжди, поступившись місцем радості і процвітання справ.

Езотеричний Сонник

Якщо уві сні ви сиділи на хмарі, то сон натякає вам, що пора б спуститися з небес на землю, перестати витати в хмарах і змінити свої сподівання на більш приземлені і реальні. Купчасті хмари віщують дощову погоду; перисті, хвилясті — гри уяви і безплідні мріяння.

Сонник Фрейда

Якщо приснилося хмара, це може уособлювати ілюзорність, ефемерність надій, які ви маєте по відношенню до покинув вас партнеру. Замість побудови планів по його поверненню сон рекомендує зайнятися справою більш корисним — пристроєм свого особистого життя.

Сонник Цветкова

Ви потрапили під поганий вплив кого-то з навколишніх, якщо уві сні побачили хмари. Бачити нічне небо з хмарами — знак відкриття, що вас розчарує. Вас чекає безтурботне життя, якщо сонце ховалося за хмарою.

Еротичний Сонник

Якщо вам сняться світлі хмари, це віщує успіх в любові і примирення з коханою людиною. Прозорі хмари, крізь які сяють зірки, віщують радість, можливо, отримання подарунка від обранця.

Сонник Хассе

Приснилися хмари обіцяють утруднення в справах. Хмари вогненно-червоного кольору сняться до важкого недугу, в ряді випадків — до смерті.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: