Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник ходити по снігу, до чого сниться ходити по снігу уві сні

Ходити по снігу уві сні — до набуття бажаного. Сучасні сонники тлумачення сну зводять до досягнення цілей, отримання довгоочікуваної прибутку. При цьому важливо згадати найменші нюанси сновидіння. Тоді буде набагато простіше зрозуміти,, до чого сниться ходіння по білим заметах.

Гарантії з сонника Міллера

Американський психотерапевт в своєму сонник стверджує, що снігопад означає піднесений настрій, прагнення до багатства, позитивні зміни. Дуже добре бачити себе на ковзанах, а так же бігати по льоду босоніж. Ще краще, якщо наснилося, що ви ходили по чистому білому полю і абсолютно не мерзли при цьому.

До чого сниться ходити по снігу босоніж, Густав Міллер розглядає докладно саме з позиції своїх відчуттів уві сні:

 • Відчувати радість, комфорт — до грошової винагороди;
 • Промочити ноги, озябнуть — до початку захворювання;
 • Ковзати і насолоджуватися — всі ваші вчинки будуть виправдані;
 • Провалюватися в замети, відчувати тягар — до відновлення відносин.
 • Вам все зійде з рук

  Гуляти в сні по засніженому місту — знак отримання прощення. Традиційні сонники роз’яснюють: якщо встигли раніше зробити непорядний вчинок, таке сновидіння гарантує, що каяття будуть прийняті людиною, перед яким ви завинили. Залишається тільки принести свої вибачення.

  Люди, які стали жертвою інтриг, пліток, наклепів будуть скоро реабілітовані, якщо наснилося, що довелося ходити по снігу уві сні. Особливо добре бачити себе босим, ​​але не мерзнути, а відчувати повне блаженство від зіткнення з крижаним покривом.

  Чекайте грошового припливу

  Отримати радість при ходьбі по білим заметах — до довгоочікуваної премії, гонорару. Якщо приснилося, що погода була дивовижною, а настрій хорошим — будьте готові до незапланованих великих покупок, іншим приємним витрат. Чим більше випало опадів на ваших очах, тим стрімкіше виявиться оборот грошей в гаманці сновидіння.

  Щедрі подарунки від коханих, рідних, визнання і нагорода від керівництва — саме те,, до чого сниться ходити по снігу взутим, або босоніж з повною впевненістю в тому, що вам такі прогулянки подобаються. Сонники стверджують: протоптані вами стежки означають сімейний достаток, стабільність.

  Займіться оздоровчими процедурами

  А ось, до чого сниться бачити себе босим і продрогнуть, слід розглянути окремо. За сонником Ванги, сновидіння може бути попередженням з боку організму про початок захворювання. Цілителька рекомендує вжити заходів щодо профілактики застуди, навіть не маючи на те видимих ​​причин.

  І, навпаки, якщо наснилося, що ходити по снігу вам здалося забавним, захоплюючим — будьте готові до швидкого позбавлення від проблем зі шкірою, волоссям, нігтями. Білосніжні розсипи уві сні гарантують прилив сил, повне вилікування від недуг, можливість швидкого зачаття малюка.

  Сонник ходити по снігу, до чого сниться ходити по снігу уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: