Сонник ходулі, до чого сниться ходулі уві сні

Ходулі уві сні часто віщують необгрунтоване завищення очікувань, можливостей, перешкоди в службовому просуванні. Іноді сюжет з ними обіцяє кар’єрне зростання, протекцію від близьких. У нашому сонник знайдете різні значення, які допоможуть прояснити,, до чого сниться таке пристосування.

Необгрунтовані амбіції, сумнівну справу

Приснився людина на ходулях? Остерігайтеся необгрунтовано завищувати свої здібності або можливості — це здатне спровокувати великий скандал.

Бачити їх уві сні означає: сновидец ризикує вплутатися в досить сумнівне підприємство. Не слід вірити людям, які обіцяють, ніби швидко просунутий ваші починання, або селищем дуже великий успіх.

До чого сниться клоун на ходулях? Сонник повідомляє: зарозумілість і зарозумілість якоїсь особи спровокує серйозний конфлікт.

Катастрофа, переслідування неприємною особистості

Бачили, ніби хтось іде, скориставшись ходулями? Сонник вказує: опинитеся свідком страшної катастрофи з незнайомцем.

Також спостерігати, як людина уві сні ходить таким чином — наяву вас переслідуватиме вельми неприємна, настирлива особистість.

Невдачі в кар’єрі, можливість звільнення

Наснилося: пробуєте влізти на ходулі, але це не дуже вдається? Ваш кар’єрний ріст зупиниться. Адже керівництво не вважає вас підходящою кандидатурою для керівної посади через відсутність необхідних якостей. Виробляйте їх, а потім домагайтеся просування.

Бачити, як падаєте з них уві сні — згідно сонником, це попередження. Можете втратити своє місце, де було так затишно — через інтриги або власних помилок. Замість невдоволення і нарікань треба зробити вірні висновки для майбутнього.

Вам складуть протекцію, уникнете небезпеки

До чого сниться: хтось допомагав піднятися на ходулі? Близькі люди і друзі стануть сприяти службовому зростанню сновидіння. Треба добре справлятися з новими обов’язками, щоб виправдати очікування тих, хто надав протекцію. Але якщо це не вдасться — краще піти самому.

Наснилося, ніби хтось запропонував пройтися на ходулях, але ви відмовилися? Наяву зможете уникнути якоїсь небезпеки. Вас дуже вразять наслідки цієї події, учасником якого могли б стати.

Обережніше вибирайте шляху для свого просування

Уві сні добре ходити на ходулях означає: прагнете зайняти більш високе службове становище, ніж зараз, але все залежить від вибору засобів. Намагаєтеся добре себе зарекомендувати? Відмінно! Але якщо хочете «підсидіти» начальство — остерігайтеся, що пізніше той же трапиться і з вами.

Наснилося ходити так? Сонник Фрейда пояснює: чомусь сплячий вважає себе не дуже хорошим сексуальним партнером. Але така думка є хибною — ті, хто мав з ним зв’язок, знають: він ніжний і ласкавий в ліжку.

Подробиці сновидіння

Пригадайте деталі для вірного тлумачення сну:

 • Підійматися на них — хтось допоможе при досягненні цілей;
 • Невпевнено йти — потрапите в хитке становище;
 • Ходити — відносини з лицемірним, підступним людиною;
 • Впасти — незабаром втратите щось дороге вам.
 • Сонник Міллера: чекає нелегкий вибір

  До чого сняться ходулі? Незабаром сновидец постане перед складним вибором: потрібно чи відмовитися від власних принципів, або піти їм і зробити великодушний вчинок.

  Сонник ходулі, до чого сниться ходулі уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: