Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник хутро — до чого сниться?

Сонник Ванги

Бачити лисячий хутро — до обману. Приснилося напередодні угоди сновидіння сигналізує про несумлінному ставленні партнерів до сновидцу. Лисяча шуба на знайомому уві сні свідчить про приховані мотиви людини, який за допомогою хитрощів хоче отримати від Вас бажане. Дівчині подібний образ говорить про нещирість обранця.

Хутро бобра символізує добротність і благополуччя, куниці — прибуток і вигоду. Носити пальто з коміром куниці свідчить про відновлення фінансового добробуту. Наснилося, що хтось носить — остерігайтеся малознайомих людей, які можуть виявитися звичайними вершками.

Хутро песця в руках іншої людини, відображає сонником швидке багатство персонажа, що викличе заздрість і обурення сновидіння. Самому тримати уві сні шубку цього звірка, свідчить про незадоволення сновідящего плином свого життя. Вам хочеться свята і шику, проте Ви нічого не зробите для досягнення своїх таємних помислів.

Соболиний хутро віщує про те, що найближчим часом потрібно викласти кругленьку суму для розкрутки вигідного підприємства. Шубка горностая уві сні обіцяє сонником нове цікаве знайомство, що швидко переросте в дружбу або в щось більше.

Сімейний Сонник

Носити дорогі хутра уві сні — знак поваги, пошани, вигідного і важливої ​​справи. Підносити хутро комусь в подарунок означає, що вас чекають великі витрати на задоволення. Отримувати хутро в подарунок — знак того, що вас оцінили відповідним чином. Наскільки доріг хутро, піднесений вам, настільки вас і оцінять.

М’який, пухнастий, дороге хутро уві сні — знак ніжності, прихильності, щирості. Жорсткий, колючий, неприємний хутро уві сні бачити — знак неприязні, зради, обману. Те ж значення має і сон, в якому ви побачите хутро брудним, рваним, поношеним, стертим і т. п.

Самому купувати хутро або надягати на себе — до хвороби. Продавати хутра уві сні означає, що добробут інших людей буде залежати від вашої волі і вам не слід забувати про це, якщо ви хочете, щоб вас поважали і шанували. Кушніра бачити уві сні за роботою віщує вам надію, яка може здійснитися. Дивіться тлумачення: Шкіра, Різати.

Сонник Фрейда

Хутра — символізують жіночі статеві органи або статевий акт. Якщо жінка одягнена в хутра — вона задоволена своїм сексуальним життям і своїм партнером (ами). Якщо жінці дарують хутра — можливий розрив зі своїм сексуальним партнером через появу нового шанувальника. Якщо жінка розглядає хутра в магазині або у вітрині — вона зазнала розчарування в особистому житті і мріє про нового партнера, який оточив би її турботою. Якщо жінка розглядає хутра на іншій жінці — можлива поява суперниці. Якщо чоловік вибирає хутра або хутряні вироби — він веде насичене сексуальне життя, задоволений собою і прагне до нових перемог.

Сонник Лонго

Приміряти перед дзеркалом шикарну норкову шубу — до багатства і процвітання. Розчісувати уві сні хутро — до прояву взаємовиручки і допомоги в сім’ї. Торгувати уві сні виробами з хутра — до отримання вигідної пропозиції. Розглядати шубку або інші деталі на іншу жінку — до появи спритною суперниці. Жінці носити дорогі хутра пророкує знайомство і оформлення відносин з заможним, господарським і мудрим чоловіком.

Сонник Міллера

Якщо ви торгували хутрами, це говорить про те, що відразу в багатьох сферах ви отримаєте цікаві, привабливі пропозиції, ваші справи будуть процвітати. Бути одягненим в хутра — сон стабілізувався і багатства. Побачити прекрасний хутро — до пошани. Носити уві сні дорогі хутра — для молодої жінки цей сон означає, що її майбутній чоловік буде мудрою людиною і стане дбайливо і толково господарювати.

Ісламський Сонник

Бачити уві сні хутра взимку — до багатства і добру а влітку — до смутку. Бачити хутра і шкіри диких тварин означає спілкуватися з жорстокими людьми. Одягатися в хутра значить правити і керувати людьми. Одягти хутряний одяг навиворіт — до приховування свого добробуту. Шкури і хутра домашніх тварин уві сні — знак поліпшення життя.

Сучасний Сонник

Бачити красиве хутро — до багатства. Якщо ти торгуєш хутром або виробами з нього — стережися, щоб не упустити удачу. Наснилося, що ти одягнена в хутра — доля обіцяє тобі процвітання і найрізноманітніші життєві блага. Молодій жінці сон, в якому вона носить дорогий хутряну шубу — обіцяє вигідний шлюб.

Сонник Хассе

Побачити хутровика — сон означає, що ви знайдете річ, яку втратили. Самому бути їм — станете користуватися у представників протилежної статі особливим успіхом, не в останню чергу завдяки своїй красі. Хутро отримати — висока посада; купувати — хвороба; подарувати — витрати на коханку.

Езотеричний Сонник

Сон, в якому ви бачите дуже якісний і дорогий хутро, в будь-якому випадку несе виключно позитивне значення. Він завжди обіцяє людині деякі розваги, блаженства і задоволення. Неякісний, що має вади хутро сниться до виконання всіх ваших бажань і планів.

Сонник Лоффа

Якщо вам сниться хутро або хутряні вироби, то цей сон обіцяє вам шана і повага. Торгувати хутром уві сні передбачає процвітання, цікаві пропозиції наяву. Якщо ж у своєму сні ви одягнені в хутра, то цей сон обіцяє вам міцне високе положення і багатство.

Французький Сонник

Хутра, приснилися жінці, — добру ознаку, що обіцяє щасливе життя. У той же час для молодої дівчини вони є провісниками багатьох напастей, а для чоловіків — пересічної долі і бездарних спроб розбагатіти.

Еротичний Сонник

Якщо дівчині сниться, що вона носить хутра — такий сон обіцяє шлюб з багатим і мудрим чоловіком.

Сонник Мандрівника

Хутро — обман; достаток. Хутряні вироби — шана, повага.

Сонник Цветкова

Хутро — інтрига.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: