Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник ходити по воді, до чого сниться ходити по воді уві сні

Вже більше двох тисяч років ходіння по воді пов’язують з чимось надлюдським, які мають божественну сутність. Ходити по воді, як Ісус Христос, під силу будь-якому смертному, але лише уві сні. До чого сниться це містичне явище, чого чекати після таких мрій, що обіцяють сонники — все це вже багато століть цікавить людей, як віруючих, так і далеких від релігії. Давайте спробуємо розібратися!

Короткі трактування

Якщо вам довелося ходити по воді уві сні, то в більшості випадків можете розраховувати на везіння і удачу. Але не слід узагальнене тлумачення приймати, як даність, адже кожен конкретний сюжет вимагає свого аналізу.

 • Ходити по воді як Христос — ознака «легкості» характеру сновидіння.
 • Бачити уві сні, як хтось інший йде по «річковому дзеркала» — до приємного здивування.
 • Бродити по калюжах з талої водою — ви вмієте отримувати вигоду з будь-якої ситуації.
 • Ступати уві сні по крижаній кірці — до охолодження почуттів.
 • Сонник Міллера

  Американський психолог Густав Міллер, більш відомий як укладач одного з найбільш точних тлумачів сновидінь, стверджував, що ходити по воді уві сні — це ознака відстороненості сновидіння від мирських турбот. Якщо ви бачите себе йде по водній гладі, то ніякі труднощі вам не загрожують.

  З точки зору езотерики

  Серед величезної кількості тлумачів нічних мрій, особливе місце займає Езотеричний сонник. Наснилося, що ви ходили по воді, і тепер вас турбує, до чого це сниться? Загляньте в цю збірку сновидінь. Згідно з його тлумаченням, ходьба босоніж по поверхні річки — знак того, що ваше «тонке тіло» знаходиться в стані умиротворення.

  Брести уві сні по бурхливому морю босоніж і не тонути — вас ніщо не тягне в світ зла. Особливо якщо ця ходьба доставляла умиротворення. А якщо ви йшли по річковій поверхні босоніж і не тонули, незважаючи на вири, що крутяться всюди — вам вдасться уникнути спокус. Спотикатися, падати, і при цьому не тонути — ви зумієте витримати всі «удари» долі.

  Наскільки чистою була «дорога», або Від сварок до радості…

  Добре, якщо наснилося, що ви ходите по воді чистою і прозорою. За версією Східного сонника, подібне бачення означає чистоту помислів і намірів. А тлумач Нострадамуса підказує, що прогулянки по чистою і прозорою озерної гладі — це знак благополучного завершення справ.

  Чи не залиште без уваги бачення, в яких ви прогулювалися по брудній водиці. Обов’язково дізнайтеся, до чого це сниться. Місячний сонник стверджує, що ходьба по брудній або каламутній воді означає, що від ваших очей приховані багато речей тому, що ви самі не хочете бачити їх суть. А в сонник Цвєткова можна знайти таке пояснення ходіння по брудній воді: вас чекають сварки з близькими.

  Температура, як символ удачі

  Наснилося, що ви йдете босим по холодній водній гладі? У збірнику сновидінь Білого Мага ви знайдете таку пораду: перед тим, як ризикнути, продумайте свій кожен крок. По-іншому пояснює прогулянку по холодній водиці сонник міс Хассе. Тлумачення сну таке: ви занадто холодні з тими, хто вами дорожить.

  А ось,, до чого сниться ходити по воді гарячої, за версією сонника Ванги: якщо ви про щось мрієте, зараз відмінний час цього досягти. Наснилося, що водичка уві сні ставати гарячої у вас під ногами? Ви зумієте розтопити лід у відносинах з тими, хто відноситься до вас з «прохолодою».

  Сонник ходити по воді, до чого сниться ходити по воді уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: