Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник ходити голим, до чого сниться ходити голим уві сні

Ходити голим уві сні — не дуже хороший знак. Згідно багатьом сонникам, таке сновидіння обіцяє хвороби і неприємності. Однак якщо ви хочете знати напевно,, до чого сниться такий сон, перш ніж приступати до тлумачення, пригадайте, чи бачили вас оточують люди чи ні, і як ви себе при цьому відчували.

Коротко про головне

Не журіться, якщо ви не можете згадати, що вам приснилося. Згадайте хоча б малу частину, і сонники допоможуть вам з тлумаченнями того, що ви бачили уві сні.

 • Ходити голим або з голими грудьми і пишатися цим — до недуги.
 • Намагатися прикрити свою наготу — до великих конфліктів.
 • Бачити, що оголені не тільки ви, але і все навколо — таємниці будуть розкриті.
 • Хвороба не дає вам можливості носити одяг — до нерозуміння.
 • Сонник Міллера

  Ходити голим уві сні і не соромитися цього — до непристойною помислам і вчинків.

  А ось якщо ви раптово виявили, що ви розгулюєте по місту голяка — благородність ваших почуттів зіткнеться з бажанням заборонену пристрасть.

  Цікавить,, до чого сниться дівчині, що вона ходить перед чоловіком голяка або з голими грудьми і отримує задоволення від цього? Вона досягне поставленої мети, однак не зможе утримати позицій.

  Відчувати сором — ознака скандалу і пліток

  Жінці сниться, що вона гуляє голяка по вулиці і дуже соромиться свого тіла, тому що воно не зовсім? Її репутація постраждає, пророкує Місячний сонник. Особливо погано, якщо все це відбувалося перед чоловіком, який їй симпатичний — він повірить пліткам.

  Відчувати збентеження від того, що вам довелося ходити голим по вулиці, хоча цього ніхто і не помічає? Ви станете свідком конфлікту, в який краще не втручатися, бо зробите гірше собі.

  Наснилося, що ви червонієте через те, що один розгулює напівголою — до сварки з ним.

  Захоплюватися власної наготою — до нездужання

  Пишатися своїм напівголим тілом — до захворювання, пророкує Східний сонник.

  А сонник пастора Лоффа вважає, що якщо сновидець уві сні захоплювався своєю наготою і з поважним виглядом походжав по вулиці напівголою — це говорить про його вразливою натурі. Йому дуже складно змириться з несправедливістю.

  Ходити голим для того, щоб похвалитися своїми досконалими формами — до затяжного недугу з можливими ускладненнями.

  Оголитися через хворобу — символ труднощі в спілкуванні

  Якщо вам приснилося, що ви зійшли з розуму і ходите голим, але з закритим обличчям — це означає, що ви дуже сором’язливі і не вмієте підтримувати розмову, особливо з незнайомими людьми.

  Ходити голим через чутливість шкіри, яка свербить і свербить від контакту з тканиною? Подібне сновидіння попереджає, що не слід вам найближчим часом ні з ким знайомитися.

  Сниться, що ви роздяглися на огляді у лікаря — до нерозуміння. Нікому нічого не намагайтеся доводити найближчим часом — витратите нерви і створите труднощі і собі, і опонентові.

  «Оголення», як частина професії — до труднощів на роботі

  Наснилося, що ви працюєте в стриптизі і щодня оголюєте себе перед публікою? Сон означає, що вас чекає важкий період на роботі, коли неприємності будуть змінювати одна іншу.

  Тлумачення сну, в якому ви працюєте натурщиком і позіруете фотографу або художнику, не радує — вас чекає зниження або штраф, засмучує Жіночий сонник.

  Сонник ходити голим, до чого сниться ходити голим уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: