Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник ходити на руках, до чого сниться ходити на руках уві сні

До чого сниться ходити на руках? Сонник стверджує: ви будете намагатися привернути до себе увагу незвичайним способом, але такі дії не завжди спрацьовують. Крім того, доведеться придумати креативне рішення для якоїсь справи. Також сюжет уві сні вказує: можете втратити голову від кохання.

Незвичайне підприємство, неординарне рішення

Приснилося бачення вказує: сплячий, збираючись досягти своєї мети, вибере вже дуже нестандартний шлях.

Бачити, як хтось знайомий ходить на руках уві сні — товариш втягне вас у якесь незвичайне підприємство. Передбачити його результат вельми складно.

До чого сниться робити це на роботі? Сонник пояснює: вам потрібно буде виконати складне завдання, для якого доведеться знайти неординарне рішення.

Продумуйте наслідки своїх вчинків

Наснилося, як виступаєте таким чином перед глядачами? Бачення означає: наяву хочете привернути до себе увагу. Можна, звичайно, викинути якийсь фокус, але спочатку подумайте, які він принесе наслідки.

Бачити, ніби ходите так в натовпі уві сні, але цього ніхто не помічає? Сонник підказує: незабаром спробуєте зробити щось неабияке для оточуючих, але це залишиться непоміченим.

Наснилося ходити на руках? Наяву очікуєте схвалення знайомих своїм діям. Але якщо робите повсякденні вчинки, нехай навіть незвичайним способом — їх можуть і не помітити. А ось якщо зробити щось для інших людей — такий вчинок помітять обов’язково.

Обережніше: ваші зусилля можуть дати протилежний результат

Бачення уві сні також обіцяє, за сонником: незабаром тимчасово опинитеся без контролю старших (батьків, начальства). Відкривається безліч можливостей, але не потрібно кидатися в усі тяжкі.

До чого сниться ходити на руках і бачити все догори ногами? Справа, задумане сновидцем, дасть абсолютно протилежний результат. Доведеться терміново шукати вихід з положення або можливість реабілітуватися в очах оточуючих.

Які почуття виникли?

Пригадайте, що ви відчували при цьому уві сні:

 • Дискомфорт — додаткові обов’язки по роботі виявляться занадто нудними;
 • Зручність — ви можете знайти цікаве рішення майже завжди, тому не бійтеся нових завдань;
 • Веселощі, пустощі — хочете пожартувати над оточуючими, але врахуйте: не всі оцінять ваші жарти;
 • Як ніби так і треба — доведеться вирішувати складне завдання, але ви легко з ним впораєтеся.
 • Значення за сонником Міллера

  До чого сниться ходити на руках? Бачення вказує: сплячий збирається зробити якесь справа. Він розраховує: йому нададуть допомогу родичі або компаньйони.

  Любов і її вплив

  Є також інше тлумачення сну таким сюжетом: сплячий незабаром закохається і, очманівши від цього почуття, втратить гордість.

  Встати на руки уві сні і піти для чоловіка часто означає: особа протилежної статі настільки зачарує його, що сновидець забуде про все. Він стане слухняно виконувати її прохання, часто не помічаючи — це звичайні капризи.

  Чоловікові наснилося ходити на руках перед дівчиною, яка йому симпатична? Сонник повідомляє: він постарається звернути її увагу неординарним способом. Потрібно лише пам’ятати: це має бути цікаво самій дівчині, а не тільки вам.

  Сонник ходити на руках, до чого сниться ходити на руках уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: