Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник ходити в туалет, до чого сниться ходити в туалет уві сні

Вважається, що природні потреби уві сні виступають символом очищення, позбавлення від ряду нагальних проблем. Сонники говорять, що бачити при цьому нечистоти — до підвищення рівня сімейного добробуту, просуванню по службових сходах. Щоб розібратися,, до чого сниться ходити в туалет по-великому, по-маленькому або при людях, варто пригадати подробиці нічних пригод.

Трактування з сонника Міллера

Наснилося, що довелося шукати вбиральню, ходити в туалет по-великому або по-маленькому в недозволеному місці — будьте готові до праведного гніву начальства або старших родичів.

Бачити уві сні чисту кімнату і справити там нужду — ще гірше. Це означає, що вам належить стати свідком і учасником неприємних сцен. Сонники попереджають: потрібно зачаїтися на час, не показуватися на очі керівництву і батькам.

При цьому знаменитий психолог стверджує, що настануть кращі дні, якщо уві сні вдалося знайти підходяще місце для відправлення природних потреб. Отже, якщо вам довелося ходити в туалет:

 • По-великому — до позбавлення від непотрібних справ і нав’язливих людей;
 • По-маленькому — до поліпшення стану здоров’я;
 • При людях — до бажаної посади;
 • В невідповідному місці — до знайомства з перспективним партнером.
 • Готуй кишеню ширше

  Тлумачення сну про нечистотах і бруду зводиться до раптово звалилася багатства. Наснилося, що довелось відвідати шикарну вбиральню кімнату з дорогим обладнанням — можете пустити все справи на самоплив. У найближчі дні і місяці зростання доходів гарантований.

  До чого сняться свої екскременти, добре описує сонник Цвєткова. Фекалії уві сні обіцяють легку і швидку прибуток наяву. Не потрібно боятися, тим більше, вбачати щось ганебне в бажанні ходити в туалет уві сні. Крім того, чим більше наснилося випорожнень, тим товщі стане гаманець.

  Вперед по службових сходах

  До чого сниться, ходити в туалет при людях, можна зрозуміти, якщо згадати, як ви себе вели при цьому: ховалися, або, навпаки, всі свої дії виконували, не звертаючи увагу на присутніх. Традиційні сонники підтверджують, що ви досить відома постать в широких колах, якщо уві сні не ховалися і не соромилися. Ваше підвищення в такому випадку всього лише справа часу.

  Наснилося, що ходити в туалет вам було незручно, хтось постійно заважав, відволікав розмовами — означає, що наяву давно пора позбутися непотрібних проблем і людей, які обтяжують. Сонники пророкують зростання в професійній сфері, вихід на новий рівень спілкування, суспільне визнання.

  Повне одужання і хороший відпустку

  Відчути полегшення після відвідин убиральні — знак поліпшення стану здоров’я. Чим краще ви себе відчули, тим швидше підете на поправку. Бачити сам фізіологічний процес випорожнення, фекалії, сечу, зім’ятий папір — до швидкого відпустки, або цікавому вихідному дню.

  До чого сниться відвідування громадських місць з метою задоволення природних потреб, сонники пояснюють просто — набридле повсякденні турботи будуть забуті, настане час повноцінного відпочинку.

  Сонник ходити в туалет, до чого сниться ходити в туалет уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: