Сонник ходити в туалет, до чого сниться ходити в туалет уві сні

Вважається, що природні потреби уві сні виступають символом очищення, позбавлення від ряду нагальних проблем. Сонники говорять, що бачити при цьому нечистоти — до підвищення рівня сімейного добробуту, просуванню по службових сходах. Щоб розібратися,, до чого сниться ходити в туалет по-великому, по-маленькому або при людях, варто пригадати подробиці нічних пригод.

Трактування з сонника Міллера

Наснилося, що довелося шукати вбиральню, ходити в туалет по-великому або по-маленькому в недозволеному місці — будьте готові до праведного гніву начальства або старших родичів.

Бачити уві сні чисту кімнату і справити там нужду — ще гірше. Це означає, що вам належить стати свідком і учасником неприємних сцен. Сонники попереджають: потрібно зачаїтися на час, не показуватися на очі керівництву і батькам.

При цьому знаменитий психолог стверджує, що настануть кращі дні, якщо уві сні вдалося знайти підходяще місце для відправлення природних потреб. Отже, якщо вам довелося ходити в туалет:

 • По-великому — до позбавлення від непотрібних справ і нав’язливих людей;
 • По-маленькому — до поліпшення стану здоров’я;
 • При людях — до бажаної посади;
 • В невідповідному місці — до знайомства з перспективним партнером.
 • Готуй кишеню ширше

  Тлумачення сну про нечистотах і бруду зводиться до раптово звалилася багатства. Наснилося, що довелось відвідати шикарну вбиральню кімнату з дорогим обладнанням — можете пустити все справи на самоплив. У найближчі дні і місяці зростання доходів гарантований.

  До чого сняться свої екскременти, добре описує сонник Цвєткова. Фекалії уві сні обіцяють легку і швидку прибуток наяву. Не потрібно боятися, тим більше, вбачати щось ганебне в бажанні ходити в туалет уві сні. Крім того, чим більше наснилося випорожнень, тим товщі стане гаманець.

  Вперед по службових сходах

  До чого сниться, ходити в туалет при людях, можна зрозуміти, якщо згадати, як ви себе вели при цьому: ховалися, або, навпаки, всі свої дії виконували, не звертаючи увагу на присутніх. Традиційні сонники підтверджують, що ви досить відома постать в широких колах, якщо уві сні не ховалися і не соромилися. Ваше підвищення в такому випадку всього лише справа часу.

  Наснилося, що ходити в туалет вам було незручно, хтось постійно заважав, відволікав розмовами — означає, що наяву давно пора позбутися непотрібних проблем і людей, які обтяжують. Сонники пророкують зростання в професійній сфері, вихід на новий рівень спілкування, суспільне визнання.

  Повне одужання і хороший відпустку

  Відчути полегшення після відвідин убиральні — знак поліпшення стану здоров’я. Чим краще ви себе відчули, тим швидше підете на поправку. Бачити сам фізіологічний процес випорожнення, фекалії, сечу, зім’ятий папір — до швидкого відпустки, або цікавому вихідному дню.

  До чого сниться відвідування громадських місць з метою задоволення природних потреб, сонники пояснюють просто — набридле повсякденні турботи будуть забуті, настане час повноцінного відпочинку.

  Сонник ходити в туалет, до чого сниться ходити в туалет уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: