Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник хлопчик — до чого сниться?

Сонник Міллера

Побачити уві сні маленького хлопчика — це означає, що ви дізнаєтеся щось несподіване, вам зроблять сюрприз. Для вагітної жінки такий сон — передвісник стрімких пологів. Грати з хлопчиком — сон до настання дуже хорошого періоду, плідної для розвитку духу, творчого натхнення і стабільного в матеріальному відношенні. Приснився плаче маленький хлопчик пророкує турботу і увагу, які ви проявите до своєї сім’ї і до коханої людини особливо. Побачити незнайомого хлопчика в ролі свого сина — це до розчарування в коханні і відсутності довіри до протилежної статі.

Сонник Лоффа

Якщо у вашому сні хлопчик сприймається просто як дитина, то зверніться до тлумачення символу «діти». Але поява хлопчика в сновидіннях з вираженим значенням його статі має свої тлумачення. Наприклад, сон, в якому жінка дітородного віку бачить, як до неї назустріч біжить маленький хлопчик, може означати вагітність, яка закінчиться народженням сина. Для творчих особистостей такий сон говорить про пориві натхнення. Грати з хлопчиком передбачає, що в реальному житті для вас настає світлий період, дуже плідний в духовному плані і стабільний в матеріальному відношенні.

Сімейний Сонник

Якщо вам приснилося, що у вас народився хлопчик, — це знак прийдешнього багатства. Хлопчик з милим, розумним виразом обличчя — знак надзвичайного процвітання, щастя і всіляких гараздів. Хворий хлопчик — у вашої дитини завжди буде гарне здоров’я. Плаче хлопчик — фінансовий стан ваших справ вселяє тривогу. Забіякуватий, агресивний хлопчик — знак прийдешніх неприємностей, які готують вам уявні приятелі. Бити чи карати хлопчика — ви повинні стримувати свої почуття, в іншому випадку ви можете потрапити в неприємну ситуацію. Дивіться тлумачення: Діти.

Сонник Фрейда

Для представниць слабкої статі людства побачити в сновидінні хлопчика, передвістя до появи в реальному житті нового і вельми наполегливого залицяльника. Який відносно вас буде будувати серйозні і далекосяжні плани. Граючий хлопчина є символом того, що на підсвідомому рівні ви томітесь від бажання (і фантазій) випробувати в ваших сексуальних відносинах якісь нові, раніше незвідані відчуття. Заколисування ж новонародженого малятка сниться до якнайшвидшого створення нового осередку суспільства (сім’ї).

Ісламський Сонник

Якщо це немовля, то уві сні він вказує на сполох, турботу, слабкість і втома від лестощів невігласів. А хлопчик, який досяг зрілості, — це радісна звістка. Бачити уві сні здорового малюка — на щастя і позбавлення від проблем. Бачити хворого малюка — до неприємностей. Хто побачить, що тримає на руках дитину, придбає майно. Якщо уві сні у людини народилася дитина, то наяву у нього з’являться клопоти і турботи. Якщо уві сні ви вчите дитину Корану або чогось хорошого, то ви зможете глибоко покаятися в своїх гріхах.

Сонник Ванги

Сновидіння, в якому ви годувати якесь хлопчика, знаменує вам про те, що незабаром деякі недобросовісні люди будуть намагатися втертися до вас в довіру (влізти в душу). Сон, в якому сновидец заспокоює, що реве хлопчини, знаменує про те, що наяву незабаром вас чекає ціле безліч дрібних проблем і турбот. Новонароджений хлопчик, снитися напередодні майбутнього колосального свята душі. А також до благополучного завершення всіх розпочатих вами справ.

Езотеричний Сонник

Незнайомий хлопчик в ролі сина сниться до прибутку. Важливий і зовнішній вигляд цієї дитини. Якщо на ньому було багато одягу або пелюшок, ваш добробут зросте надзвичайно. Дуже добре, якщо ця дитина, хлопчик, посміхається. Все буде виходити легко, а праця буде необтяжливим. Якщо ж маленький хлопчик плаче, прибуток буде даватися з трудом, ціною великих зусиль. Приснився брудний хлопчик — попереду брудні, нечесні грошові махінації.

Сучасний Сонник

Хлопчик сниться до позитивних змін в житті, втілення різних задумок. Якщо снилося, що ви граєте з хлопчиком, то вас повідомляють про те, що ви дуже скоро зрозумієте: життя прекрасне і у вас є для чого жити, до чого прагнути. Якщо в снах ви бачите себе маленьким хлопчиком, то протягом вашому сімейному житті буде спокійним і розміреним.

Сонник Мандрівника

Хлопчик — мука, нудьга; нерозвинена інфантильна частина особистості чоловіки у вигляді слабкості, сумніви, невпевненість в собі. У жіночих снах додатково: почуття до сина, побоювання, турботи і тривоги про нього.

Сонник Хассе

Для жінки бачити уві сні хлопчика — гроші і додаток майна. Бачити б’ються — приятелі вплутатися тебе в брудну справу, учнів — щасливі плани.

Еротичний Сонник

Новонароджений хлопчик снитися жінці до появи нового шанувальника, особливо якщо видно тільки його голова.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: