Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник ходити по магазинам, до чого сниться ходити по магазинам уві сні

Якщо ви не відчуваєте в собі тягу до шопінгу, то ходити по магазинам уві сні — ознака того, що ви намагаєтеся зрозуміти, чи влаштовує вас нинішній стан справ чи ні. Щоб зрозуміти,, до чого сниться похід по бутіках і супермаркетам, сонники рекомендують пригадати, що саме там продавали, чи подобався вам асортимент, і як виглядало саме приміщення.

Як інтерпретує Густав Міллер

На думку сонника Міллера, ходити по магазинам — підказка про те, що вас чекає в бізнесі. Якщо бачите уві сні, що полки забиті товаром, то успіх обов’язково прийде. А ось, напівпорожні вітрини означають невдачу і всілякі труднощі.

І ще: величезне приміщення уві сні сигналізує, що ви взяли на себе непосильні обов’язки. А ось, приснилося маленьке і тісне приміщення — знак незадоволеності.

Чоловікові наснилося, що він довго ходив по магазинах і купив жіночі рукавички? Це означає, що йому слід уважніше ставитися до своєї «дамі серця», інакше їх зв’язок обірветься.

Магазин одягу, як символ перспектив

Сонник Мандрівника, пояснюючи,, до чого сниться похід по магазинах, що торгують одягом, передбачає, що у сновидіння є проблеми зі смаком, про які він знає. Ви не вмієте поєднувати вбрання та аксесуари, віщає тлумач, але дуже хочете навчитися.

Бачите уві сні, що ви довго ходите по магазинам одягу, підбираючи собі інший імідж, але так нічого і не вибрали? Це говорить про те, що якщо ви не позначили цілі, всі надії будуть марними, пророкує Англійська сонник.

Продуктовий супермаркет: Від достатку до хвороби

До чого сниться ходити по магазинам з продуктами? Ось, які тлумачення сну приготував Східний сонник.

Якщо вам приснилося, що ви робите покупку в молочному відділі, то це знак того, що ви будете фонтанувати емоціями, мають любовну забарвлення. Уві сні ви щось придбали в хлібному лотку? Чекайте прибутку, причому, чим більше хлібобулочних виробів ви прикупили, тим вище буде дохід.

Купувати щось в м’ясному магазинчику — до хвороби. А ось, овочева крамниця символізує міцне здоров’я, але тільки якщо продукти в ній були свіжими, підказує сонник.

Гіпермаркет електроніки — ознака турбот і тривог

Наснилося, що ви ходите по магазинам в пошуку новенького електро-чайника? Такі мрії обіцяють дрібні побутові клопоти, а ось шукати де б купити холодильник — сигнал про те, що якщо ви не почнете домовлятися зі своїм чоловіком, то вас чекають затяжні скандали і охолодження, пророкує сонник пастора Лоффа.

Бачите уві сні, що ви купили потрібний вам товар, а він виявився бракованим? Такий сюжет уособлює вашу непідготовленість до труднощів. Ви занадто близько до серця приймаєте всі невдачі, це може привести до нервового зриву і навіть до депресії.

Інші магазинчики

Існує ще ряд різних магазинчиків, за якими можна бродити уві сні. Ось, наприклад, до чого сниться, що ви перебуваєте в деяких з них:

 • Перебувати в меблевому відділі — до затишку у власному будинку;
 • Бути в канцелярському — ви багато часу будете приділяти роботі;
 • Відвідати кондитерську — на радість і веселощів;
 • Заглянути в господарський або будівельний — будете поратися по господарству;
 • Перебувати в книжковому — хобі забирає у вас більше часу, ніж робота.
 • Сонник ходити по магазинам, до чого сниться ходити по магазинам уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: