Сонник ходити по льоду, до чого сниться ходити по льоду уві сні

Люди, яким доводиться ходити по люду уві сні, в реальності відчувають своє безсилля перед обставинами, що склалися. Сонники дотримуються різних думок, трактуючи,, до чого сниться така прогулянка.

Пояснення сонника Міллера

Приснилися крижані брили, що пливуть по річці, сповіщав про закінчення райдужних, щасливих днів через чужу заздрості. Ходити по льоду уві сні, згідно сонником, означає, що наяву, спляча персона ризикує своїм спокоєм і авторитетом, балуючи себе швидкоплинними радощами.

Прозора вуаль приховує сновидицей від сорому і ганьби, впевнений Міллер, тлумачачи,, до чого сниться походжати по замороженої поверхні молодій жінці.

Сім разів подумайте…

Йти по тонкій крижаній кірці уві сні, віщує про наміри сплячої персони зробити нерозумний вчинок. Сонник Медеї радить трохи охолонути, розібратися в своїх істинних почуттях і мотивах. Не йдіть на поводу швидкоплинних емоційних сплесків — радить чаклунка.

Подробиці ходьби

Загальний сонник роз’яснюючи,, до чого сниться ходити по льоду, звертає увагу на самовідчуття сновідящего уві сні і стану замерзлої води. так:

 • Боятися йти по замерзлій річці — говорить про недовіру до свого оточення;
 • Лід прогинається під вами — до хиткому становищу в справах, фінансах;
 • Провалитися в крижану воду — попереджає про небезпеку;
 • Переходити заледенілий водойму — складнощів скоро прийде кінець;
 • Бачити айсберг, крижину — сповіщає про непосильну працю, несправедливості;
 • Вгамуйтеся!

  Сонник для стерви радить приборкати свій егоїзм і утриматися від ризикованих афер, пояснюючи,, до чого сниться ходити по льоду. Найближчим часом, всі дії сновідящего впливатимуть на його репутацію і взаємини з оточуючими людьми.

  Сучасний суміщений тлумач, трактуючи приснилося сновидіння, зумовлює свідома відмова від комфортної, забезпеченого життя заради задоволень, які, на жаль, дуже швидко закінчаться.

  Щось вас гризе…

  Босоніж ходити по льоду, за версією езотериків, означає застарілу проблему, яка в реальній дійсності сильно загостриться. Французький снотолкователь передбачає, що негаразди торкнутися самого хворого місця сновідящего — особистісне зростання.

  Не зупиняйтесь!

  Переходити уві сні річку стрибаючи по крижинах, плаваючим в водоймі, відповідно до трактування Східного жіночого сонника, застерігає про людський заздрості, яка вплине на світогляд сновидіння.

  Купатися в холодній водиці уві сні, сповіщає про те, що запланований відпочинок доведеться відкласти на невизначений час. По засніженому льоду ходити — підприємство, яке ви затіє, принесе значний прибуток.

  Не витрачайте часу!

  Бачити ополонку в засніженому водоймі, сповіщає снотолкователем про марність зусиль, які спляча персона витрачає на реалізацію своїх ілюзорних і безглуздих надій.

  Контролюйте свої емоції

  Наснилося, що довелося йти босоніж по тонкій замороженої кромці? Снотолкователь Деніз Лінн говорить про спроби тримати під контролем свої емоції.

  Бачити, як ковзати по замерзлій поверхні? Тлумачення сну уособлює постійні сумніви, ваш стан дискомфорту.

  Неодмінно прийде успіх!

  Людям, яким довелося ходити по льоду босоніж, бажаючи загартувати організм, наяву слід нарощувати темп у роботі. Наснилося, що походжали по мерзлій водної поверхні серед літа — до змін у діловій сфері життя.

  Сонник ходити по льоду, до чого сниться ходити по льоду уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: