Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник ходити по багнюці, до чого сниться ходити по бруду уві сні

Ходити по бруду уві сні — не дуже хороший знак. Це говорить про те, що незабаром сновидец може потрапити в неприємну ситуацію і заплямувати свою репутацію. Однак не завжди нечистоти обіцяють розлади, сонники знають чимало сюжетів, в яких ходіння в брудній рідині — це ознака наближення благополуччя. Не варто гадати, до чого сняться подібні сни, краще згадати, що саме приснилося і знайти тлумачення в сонник.

Короткий опис сну і його трактування

Те, що сниться людині вночі — це не просто відображення реального світу. Це своєрідна підказка про те, чого чекати від життя в найближчому майбутньому. Ось чому так важливо знати,, до чого сниться той чи інший сюжет. Якщо не вдається пригадати подробиці сну — не страшно. Згадайте, хоча б суть, а сонники підкажуть до чого бути готовим.

 • Ходити по бруду в високих чоботях — вас чекають неприємності, які ніяк не вплинуть на репутацію.
 • Бродити в каламутній рідині босоногим — хтось публічно принизить вас, ніж завдасть серйозного удару по авторитету.
 • Бігати по грязьовим калюжах, розбризкуючи їх в різні боки — ви будете призвідником якогось неприємного інциденту.
 • Змивати з себе нечистоти — до благополучного розв’язання проблем.
 • Сонник Міллера

  Не дуже гарне тлумачення сну обіцяє доктор Міллер того, хто бачив уві сні, що він ходить по бруду — це означає, що сновидець може забути про мир і спокій в родині, причому, причиною цього буде він сам. А якщо наснилося, що він йде босим по топи, то це означає, що друзі перестануть йому довіряти.

  Трясовина вас «роззула» — грядуть сумні наслідки

  Хочете зрозуміти,, до чого сниться сон, в якому ви ходите по бруду у взутті, погортайте сонник пастора Лоффа. У ньому ви знайдете чимало тлумачень подібного сновидіння. Так, наприклад, загрузнути в новому взутті і втратити її в трясовині — це ознака нових проблем, а якщо ви брели у взутті, яку вже і викинути не шкода, то чекайте, що минулі образи і проблеми знову дадуть про себе знати.

  Втратити в неглибокому болотце чоботи — «Заброди» — до неприємних подій, які, на щастя, не дуже вплинуть на ваш стан, ні фінансове, ні душевний, пророкує Сучасний сонник.

  Ходити по бруду босоніж — знак раптових подій

  Наснилося, що ви ходите по болоту босоніж — будьте готові, що вас може образити хтось із знайомих, і зробить він це в присутності незнайомих людей. А якщо ви бачите багато незнайомців, що йдуть босоніж, то це символ пліток, «розпускати» які будете ви.

  Йти босоніж по заболоченому ставку і відчувати, як впиваються в ноги п’явки — хтось принесе вам багато переживань, причому в такій справі, де їх бути не повинно.

  Ходити по бруду без остраху, або Наближається період благодаті

  Ходити по бруду і не переживати про те, що можете візництвом нею — до прийняття сміливого і, головне, правильного рішення. А тому, кому приснилось, що він послизнувся на сльотавій дорозі, але не впав, а втримався на ногах, можна розраховувати на благополучне завершення неприємної історії.

  Достаток обіцяє Місячний сонник того, хто в своїх нічних мріях знайшов в грязьовий ванні, щось цінне. А тим, хто бачить себе легко йде по трясовині з невеликими брудними плямами на обличчі, даний тлумач обіцяє любов і довіру рідної людини. Забруднити руки — чекайте прибутку.

  Сонник ходити по багнюці, до чого сниться ходити по бруду уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: