Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник хлопець з іншою дівчиною, до чого сниться хлопець з іншою дівчиною уві сні

Сонник пропонує широкий вибір тлумачень,, до чого сниться хлопець з іншою дівчиною. Найбільш часто образ уві сні є проекцією тривог і переживань з реальної дійсності. Інтерпретації не обов’язково пов’язані з особистим життям, нерідко в них йде мова про те, що найбільше заслуговує на увагу в даний момент.

Пророцтва Міллера

Сонник Міллера пропонує кілька варіантів тлумачень,, до чого сниться колишній хлопець з іншою дівчиною:

 • Колишній хлопець з іншою дівчиною символізує образу на долю, невдоволення собою і існуючим станом речей;
 • Побачене уві сні свідчить про надмірну довірливість;
 • Незважаючи на всю свою привабливість, колишній наділений негативними якостями, з якими так і не вдалося змиритися;
 • Є шанс відновити відносини.
 • Все під контролем

  Передбачення Ванги, з одного боку, обнадіює: якщо наснилося, що хлопець пішов до іншої дівчини, тлумачення не відноситься безпосередньо до особистого життя. З іншого боку, сновидіння, в якому хлопець пішов, не обіцяє нічого хорошого в навчанні або діловій сфері. Честолюбний задум приречений. Сюжет з продовженням, в якому улюблений пішов до іншої, потім передумав і повернувся, означає, що вдасться подолати будь-які перешкоди і досягти мети усім негараздам ​​на зло.

  Недремне око

  Сонник чаклунки Медеї вважає інтимні подробиці уві сні передвісником біди. Те, до чого сниться, як хлопець цілується з іншою дівчиною або секс з новою пасією, свідчить про страх втратити кохану. Коли трапляється бачити уві сні, як він цілується або «застати» в ліжку з іншою дівчиною, сумніви небезпідставні. Можливо, бойфренд не змінює в дійсності, проте, поглядає наліво.

  Будьте готові до змін

  Це не єдине пояснення, до чого сниться, як молода людина цілується з іншою дівчиною. Сонник Нострадамуса обіцяє, що в реальному житті стосунки перейдуть у нову якість. Якщо приснилося, як хлопець, який подобається, цілує іншу, це означає, що настають великі зміни. Найімовірніше, вони виявляться позитивними.

  Тривоги марні

  Сонник Лоффа вважає, як не дивно, добрим знаком, коли хлопець, який подобається, у вас на очах цілує іншу дівчину. Побачене уві сні слід тлумачити з точністю до навпаки: обранець вірний вам і не дозволить собі вчинків на кшталт того, що приснився.

  Любов поспішає вам назустріч

  Цікаво дізнатися, до чого сниться, якщо незнайома в реальному житті хлопець обіймає іншу дівчину і жваво з нею спілкується. І що найдивніше, вам вкрай неприємно це бачити. Відунка Наві пропонує дуже цікаве пояснення цьому феномену. Ви втомилися від самотності або незадоволені особистим життям. Попереду грандіозні зміни, і — найголовніше — ви готові до них.

  Удача на вашому боці

  Езотеричний сонник пропонує ще одне тлумачення сну, в якому незнайомий молодий чоловік обіймає і близько спілкується з подружкою, змушуючи вас ревнувати. Подібні символи трапляється бачити уві сні, коли наяву ситуація складається не кращим чином. Те, що наснилося, віщує несподівану підтримку ззовні. Сонник рекомендує довіряти своїй інтуїції: завдяки їй, ви і самі можете чимало зробити, щоб виправити стан справ.

  Бережіть кохання

  Східний сонник вважає несприятливим символом, якщо ваш обранець приснився на фото з підозрілою персоною. Мова навіть не про фізичну зраду з іншою дівчиною, зображення уві сні попереджає про небезпеку іншого характеру. Хлопець може раптово зрадити ваші спільні цінності або піддати себе невиправданому ризику, можливо, під впливом поганої компанії. Якщо наяву є причини для занепокоєння, не ігноруйте їх.

  Сонник хлопець з іншою дівчиною, до чого сниться хлопець з іншою дівчиною уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: