Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник хлопець помер, до чого сниться хлопець помер уві сні

Найнеприємніші і важкі емоції, які може переживати людина, «приходять» разом зі смертю близького. І не важливо, сталося це наяву або було побачено уві сні — відчуття безвиході тисне каменем, позбавляючи легені повітря. Якщо вам приснилося, що ваш хлопець помер, постарайтеся вгамувати хвилювання і пригадати всі супутні даної події деталі, а сонники пояснять,, до чого сниться цей кошмар.

Сонник Міллера

Наснилося, що милий серцю хлопець помер? Не впадайте в паніку, радить сонник, а краще згадайте, чи була передсмертна агонія.

Якщо ви бачили, що він помирає в муках, то це означає, що в особистому житті почнеться складний період. А якщо хлопчина уві сні спочив швидко, то подібні сюжети можуть означати легкість і стрімкість в реалізації намічених планів.

Причина смерті

Після того, як ви пережили шок від приснилося смерті хлопця, пригадайте, що стало причиною загибелі. За твердженням сонників, чим точніше ви назвете причину, тим більше вичерпне тлумачення сну отримаєте. Отже:

 • Бачите уві сні, що він потонув — не варто вам найближчим часом здавати іспити — вас «втоплять»;
 • Він прийшов в гості до вас, а ви його вбили — навчитеся контролювати свої емоції;
 • Юнак звів рахунки з життям шляхом повішення — будете довго сумніватися в чомусь;
 • Молодої людини збила машина — будьте обережні в дорозі;
 • Він помер від хвороби — до змін.
 • Втрата коханого — ознака щасливого майбутнього

  Ось, як пояснює, до чого сниться, що коханий хлопець помер, сонник Ванги: це означає «Незгасима» почуттів обранця. Улюблений хлопець помер напередодні весілля? Радійте, наяву ви знайдете довге і щасливе спільне життя.

  Наснилося, що коханий не пережив розлучення з вами і наклав на себе руки? Припиніть підозрювати коханого в зрадах — він з вами чесний, і подібне недовіру його засмучує.

  Якщо колишній хлопець помер, або Відпустіть минуле…

  Смерть колишнього молодої людини, побачена уві сні, говорить про те, що почуття до нього нарешті згасли в вашому серці, пояснює Східний сонник.

  А якщо ви бачите, як колишній молодий чоловік помирає у вас на руках і перед смертю благає про поцілунок, то варто переглянути своє ставлення до нього в реальності. Навіть якщо ви розлучилися погано, вибачте образи.

  Втрата одного, як символ згасання довіри

  До чого сниться мрія про те, що знайомий хлопець помер, підкаже сонник міс Хассе. Якщо ви бачите уві сні, що ваш добрий знайомий, який подобається вам, як товариш, відійшов в інший світ, то задумайтеся про те, чи все правильно ви робите по відношенню до оточуючих вас людям.

  Наснилося, що друг, який подобається вам своєю життєрадісністю, наклав на себе руки? Ця мрія попереджає, то довірливе ставлення, яке було між вами в реальності, згасає, приводячи на зміну собі недовіру.

  Кончина небіжчика, або Неприємності змусять вас сумувати

  Найчастіше втрата близьких — це непримиренне подія. І у снах ми продовжуємо з ними спілкуватися, як з живими. Так, наприклад, сновидіння про те, що давно померлий хлопчик сниться живим і цілує вас в лоб, символізує даремно втрачений час.

  До чого сниться живим померлий брат, який цілує і обіймає вас і батьків? Сонник пастора Лоффа запевняє, що бачення несе негативне значення: вам доведеться розпрощатися з мріями і планами, які ви довгий час виношували. Уві сні повідомили, що помер хлопець і так померлий в реальності? Це до сильних переживань.

  Сонник хлопець помер, до чого сниться хлопець помер уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: