Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Що означає коли сниться хлопець, який цілує? Відповідь неоднозначна!

Щоб правильно зрозуміти, до чого сниться хлопець який цілує, варто звернутися до сонника, він детально розтлумачать даний сюжет та допоможе розібратися у ситуації. Тільки одразу зазначимо, що не потрібно тішити себе надіями, адже поцілунок уві сні далеко не завжди означає, що і наяву це станеться.

Короткий зміст:

Основні значення

Сниться хлопець, що цілує

Наші вчинки уві сні не завжди відображають те, що сталося чи станеться у реальності, більшість снів не є прямим пророцтвом майбутніх подій. Слід провести паралелі між сном і реальністю, а вже після цього робити висновки.

Якщо уві сні хлопець цілує ваше волосся, пасмо за пасмом, то у цьому випадку сон не слід сприймати буквально. Він пророкує зустріч з хлопцем, який в минулому мав для вас велике значення. Якщо ж у вас взагалі не було ніяких відносин у минулому і ви ні в кого не закохувались, то зустріч буде з новою людиною (хлопцем), який вам сподобається.

Український сонник. Якщо уві сні ви цілувалися з хлопцем у непроглядній темряві, то вам потрібно уважно подивитись на свою поведінку із сторони. Також подивіться і на свого обранця (якщо він у вас є): він точно нормальна людина? Поцілунок уві сні в темноті – це попередження про можливу помилку у відносинах.

Вам подобається хлопець іншої дівчини і уві сні ви з ним цілувались? У реальності вас чекає сварка з ним при спробі почати відносини, вони безперспективні, про це попереджає сон.

Наснилося, що ви мліли від задоволення, цілуючись з хлопцем і при цьому у реальності ви взагалі з ним у відносинах «привіт» «до побачення»? Або взагалі цей хлопець вам незнайомий? Невдовзі випадкова подія значно підвищить вам самооцінку і ваш статус у колективі.

Вам не сподобався поцілунок? Будьте обережні, невдовзі у вас є шанс потрапити у епіцентр скандалу.

Жіночий сонник. Якщо ви у реальності раніше мали відносини із цим хлопцем, а зараз не маєте, то сон означає відновлення старих контактів, зв’язків. Якщо ж ви відносин не мали, хлопця знаєте, ви цілувались уві сні, то у реальності вам потрібно проявити ініціативу, адже ви йому подобаєтеся. А от якщо у нього вже є дівчина, то сон попереджає про безперспективність ваших з ним відносин.

Хлопець (знайомий чи ні) просто вас поцілував уві сні, поцілунок був скоріше дружнім, ніж «серйозним»? Невдовзі ви зрозумієте, як необхідно діяти в ситуації, вихід з якої ви шукаєте вже дуже давно. До відносин ця ситуація може взагалі не мати діла.

До чого сниться поцілунок?Між іншим, поцілунок може снитися не лише із хлопцем. Це може бути чоловік або взагалі інша дівчина! Саме для такого випадку пропонуємо статтю «До чого сниться цілуватися», у ній розглянуто більше варіантів та розписані значенні з більшої кількості відомих сонників. Тобто, якщо вам наснився поцілунок з чоловіком, то, можливо, саме ця стаття стане вам у пригоді. Звичайно, про поцілунок з хлопцем там теж написано.

Згадуємо деталі

Англійський сонник. Цілуватися з хлопцем в губи уві сні – вас чекає приємний «захід». Якщо у цього хлопця вже є дівчина (уві сні чи в реальності), то сон сниться до флірту, з яким ви невдовзі зіткнетеся. Зовсім необов’язкова участь саме цього хлопця, можливо, це буде хтось інший. Якщо це не просто чужий хлопець, а хлопець вашої подруги, то невдовзі вас очікує серйозна сварка з нею.

Ви цілувались уві сні з хлопцем, ви знайомі, у нього немає дівчини, але в реальності між вами відносин також немає? Готуйтеся до приємного спілкування з ним. Якщо правильно себе поведете, то відносини з’являться.

Ви цілувались із хлопцем і вам стало від цього гидко уві сні? Це попередження! У реальності у вас можуть виникнути проблеми через те, що ви швидко приймаєте рішення, не обдумуючи їх. Пригальмуйте, не варто найближчі дні «рубати з плеча» у будь-якій ситуації.

Наснилося, що обніматися та цілуватися довелося через силу з коханим хлопцем? У глибині душі ви сердиті на нього. Загляніть у себе та знайдіть причину цього. Чи можна це прибрати, забути, вибачити? Зробіть це, адже у майбутньому можливі проблеми через внутрішні образи. Якщо ж ви впевнені, що все в порядку, то сон просто попереджає про те, що потрібно поважати одне одного, не ображати.

Коментарі відвідувачів

Людмила

Мені подобається хлопець моєї подруги, він класний, а вона його не цінить. Я пробувала його звабити, але поки що мені це не вдається, бо не можу я полізти до нього цілуватися без ніяких ознак взаємності. Скоріш, навпаки, він закоханий у подругу і я йому «до одного місця». Так от, наснилося мені, що я до нього пристаю, цілуюся, він пручається, але я просто через силу цілуюся, лізу до нього у штани. І прокинулась я від цього, збуджена, до речі.

Прочитала, що це до сварки з подругою. Ну, думаю, потрібно перестати кидати на нього погляди, бо з подругою ми дуже хороші подружки, років з десять знаємо одна одну, ділимося переживаннями, підтримуємо у важких ситуаціях. Коротше, викинула я його з голови. Просто сказала собі: «не будь сук…ю». І це допомогло. Переключилась на іншого хлопця майже одразу, до того ж він сам за мною бігає вже давно.

Сварки з подругою так і не було, пройшов вже місяць після сну. Думаю, вже і не буде. Плюс нові відносини з’явилися, тепер мені вже не до її хлопця. Сон допоміг мені вийти з важкої ситуації та знайти собі хлопця.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: