Сонник хлопець який подобається, до чого сниться хлопець який подобається уві сні

Коли сниться хлопець, який подобається, і уві сні все складається дуже вже гладко, сонник не радить йому довіряти: це ж ваш сон, він всього лише хоче зробити вам приємне, ось і показує саме те, що вам хочеться. Чи не занадто покладайтеся на це сновидіння, інакше розчарувань не уникнути. У той же час, сонник обіцяє везіння і успіх в інших областях, які не мають прямого відношення до особистого життя в цілому і зокрема, до того, хто вам подобається. Наприклад, ви зможете непогано заробити, з легкістю освоїти нові знання, отримати несподіване запрошення на вечірку.

Щоб зрозуміти,, до чого сниться приснився хлопець, який подобається, зверніть увагу на його настрій. Сонник вважає сварку з хлопцем хорошим знаком, сон означає, що наяву у вас є шанс стати один одному ближче. якщо побачили уві сні суперницю, яку знаєте в реальному житті, можете сміливо викреслювати її зі списку підозрюваних: цей сон означає, що вона або не претендує на вашого хлопця або зовсім не в його смаку. Як стверджує сонник, розчарування в хлопця уві сні означає, що наяву вами цікавиться інша молода людина, який скоро дасть знати про себе або своїх почуттях.

Якщо сниться, як хлопець який подобається цілує вас, сонник радить не втрачати пильність: яким би солодким не здавався цей сон, наяву він віщує одні неприємності. Втім, масштабної катастрофи не передбачається. Сон загрожує лише розчаруванням, дрібними втратами, можливо, легким нездужанням. Сон радить уникати непотрібних суперечок, тому що вони можуть непомітно перерости в конфлікт з небажаними для вас наслідками. Якщо уві сні вас оточує інтимний напівтемряву, який створює відчуття самоти і безпеки, врахуйте, що в реальному житті ваші відносини вже давно є об’єктом пильної уваги пліткарів і заздрісників.

До чого ще сниться хлопець який подобається

До чого сниться хлопець який подобається обіймає? Сонник підтверджує вашу здогадку, це і справді чудовий сон, здатний поставити гарний настрій на цілий день. Обійми мають не тільки чуттєвий, але і доброзичливий підтекст, так що радісне очікування вам забезпечено. І не марна: сонник повідомляє по секрету, що хтось і справді думає про вас. Одне маленьке «але»: це не той, хто обіймав вас уві сні.

Коли вам сниться, як ваш хлопець раптово перетворився на іншу людину, тварина або чудовисько, особливо якщо цей сон з серії повторюваних, слід визнати, що в хлопця, який подобається, вас, тим не менш, щось лякає або відштовхує. Сонник прямо вказує на ваше бажання переробити, виправити, перевиховати і нагадує, що наяву за всю історію людства подібні спроби ні до чого доброго не приводили. Всілякі метаморфози уві сні попереджають про те, що ваші стосунки незабаром можуть дати тріщину. Перетворення в демонічну сутність або тварина підсилює негативне значення сну.

Раз вже вам довелося бачити хлопця, який подобається, уві сні, зверніть увагу на його зовнішній вигляд. Сон може багато розповісти про те, що ця людина є насправді, так що сонник вам на допомогу. Парадоксально, але сон, в якому хлопець п’яний або неохайний, і сон, в якому хлопець гарний собою, як казковий принц, несуть одну і ту ж смислове навантаження: ви занадто ідеалізуєте його і при цьому вкрай не впевнені в собі. Сонник закликає зняти рожеві окуляри і припинити комплексувати.

Сонник хлопець який подобається, до чого сниться хлопець який подобається уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: