Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник взяти за руку, до чого сниться взяти за руку уві сні

Якщо уві сні довелося когось взяти за руку, врахуйте, що в світі мрій цей жест означає щось більше, ніж в реальному повсякденності. Сонник вбачає в ньому більш глибокі прояви: потяг, прихильність. Бажано знати, до чого сниться, що хтось торкнувся вашого зап’ястя. Такий епізод часто служить попередженням. Про що — підкаже особистість приснився і деякі інші подробиці.

Що Міллер радить панянкам

Коли юну особу взяв за руку уві сні представник протилежної статі, наяву слід бути розсудливою і остерігатися спокус. Попередження Міллера стосується не тільки сумнівних знайомств, але також будь-яких ризикованих витівок.

Дитяча ручка

Якщо приснилося, як ви взяли за руку дитину, найближчим часом тлумач обіцяє несподіване радісна подія, справжній поцілунок долі.

Це не єдине пояснення,, до чого сниться тримати дитину за ручку. Такий сюжет часто є уві сні, коли наяву долають нерішучість або невизначеність. Він уособлює єство сновидіння, «внутрішню дитину». Якщо приснився подібний символ, рішення потрібно приймати за покликом серця, вибирати те, чого дійсно хочете, як це роблять діти.

Рукостискання з протилежною статтю

Тлумачачи,, до чого сниться взяти за руку незнайому дівчину, сонник уточнює сімейний статус сплячого. Якщо в реальності він одружений, образ обіцяє обман і розчарування.

Коли вільному сновидцу пощастило бачити уві сні, як він тримає за зап’ястя дівчину своєї мрії, снотолкователь віщує можливість зустріти любов.

Схопити за передпліччя жінку уві сні трапляється властолюбним натурам, які потай бажають підпорядковувати і повністю контролювати другу половинку. Сонник настійно рекомендує стримувати такі пориви. В іншому випадку сплячий ризикує втратити свою жінку.

Дама-ініціатор

Якщо дама уві сні сама взяла за руку коханого чоловіка або хлопця, сонники пропонують наступні пояснення:

 • Вона в любовної залежності і боїться втратити чоловіка;
 • Відображення реального інтересу і симпатії, сонник обіцяє взаємність;
 • Для заміжньої сновідіци настав час поліпшити відносини в родині.
 • Образ віщує гармонію у взаєминах.
 • Дотик з минулого

  Цікаво дізнатися,, до чого сниться торкнутися долоні колишнього коханого. Старовинний оракул пропонує таке тлумачення сну: сюжет означає, що обставини знову зблизять вас і дадуть другий шанс.

  Коду ж заміжня жінка стискає пальці колишнього хлопця, це означає, що сновидицей сумнівається в своєму виборі і частенько порівнює існуючі відносини з минулими. Баласт спогадів вносить дисгармонію в особисте життя.

  Якщо вчасно зрозуміти,, до чого сниться взяти за руку коханого чоловіка, можна запобігти розлучення. Снотолкователь Іменинників попереджає про можливий намір обранця припинити відносини. Жіноча мудрість і терпіння все повернуть на круги своя.

  Містичні інтерпретації

  Сонник йогів вважає, що взятися за руку — не найсприятливіший знак. Тільки що вам довелося бачити, як розбазарюється ваша життєва енергія. Не виключено, що той, хто вам наснився, до цього причетний.

  Коли уві сні вдається міцно взятися за руку людини, з яким ви дійсно знайомі, Езотеричний сонник вважає, що в реальному житті ви не проти підпорядкувати собі цю особу.

  Якщо приснилося дотик, але не пощастило бачити людину, яка взяла вас за руку, сонник відунів Наві попереджає про втручання у ваше життя потойбічних сил. Невідома сутність може стати як помічником, так і причиною неприємностей.

  Сонник взяти за руку, до чого сниться взяти за руку уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: