Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник вагітність, до чого сниться вагітність?

Часто сни є відображенням думок, планів, проблем, страхів і бажань людини. Іноді уві сні можна побачити досить неоднозначну картинку, яка може тлумачитися в різних інтерпретаціях, записаних в сонниках. Сон, у якому сниться вагітність має тлумачення досить неоднозначне.

Зміст статті:

До чого сниться вагітність?

Власна вагітність

До чого сниться власна вагітність? Молодій дівчині такий сон віщує несприятливий період для нових любовних відносин, а також ймовірну загрозу бути незрозумілою навколишніми людьми. Якщо дівчині часто сниться вагітність, значить, наяву її очікують плітки позаочі, засудження людьми її способу життя.

Якщо ви незаймана, то основним тлумаченням даного сну є брехливі пересуди за вашою спиною, засудження і неприйняття вас в колективі. Також цей сон означає, що хлопець, який хоче близькості з вами, не відчуває до вас ніякої любові, а хоче просто «отримати вас».

До чого сниться вагітність дорослій жінці? Сон віщує невеликі клопоти і турботи, нав’язані їй своїми близькими або рідними людьми. Таке сновидіння попереджує про незначні проблеми зі здоров’ям, легке нездужання.

Для жінки, яка вже має дорослих дітей, вагітність уві сні віщує деякі зміни в особистому і соціальному житті. Скоріш за все, це новий виток в романтичних і любовних відносинах з чоловіком або поява у вашому житті коханця.

Сонник вагітність для вагітної в реальності жінки або дівчини має інше значення. Він означає благополучні пологи, які пройдуть легко і без особливих ускладнень. Якщо сниться вагітність або перейми на останніх тижнях справжньої вагітності, то це викликано підсвідомим страхом майбутніх пологів. Це абсолютно природні переживання майбутньої матері про здоров’я немовляти, страх перед майбутніми переймами, потугами і самими пологами.

Якщо вагітність сниться жінці, яка нещодавно народила дитину, наяву слід очікувати появу на горизонті нових можливостей, перехід на новий рівень життя. Для творчих людей сон вагітність може стати поштовхом для креативу, неординарного стилю і нових оригінальних проектів.

Чужа вагітність

До чого сниться вагітність подруги? Якщо ви сваритеся з подругою, яка чекає дитину, значить, слід побоюватися заздрісників, які незабаром сильно пожвавляться. Але не слід ховати голову в пісок, так як справи підуть в гору, ось тільки треба бути дуже обережною і недовірливо відноситься до сумнівних ідей і пропозицій.

Вагітність подруги, якщо ви не сваритесь, означає, що та незабаром стане в нагоді. Її слушна порада, пропозиція або запропонована допомога стануть тією соломинкою, яка зможе вирішити виниклі проблеми і негаразди у житті.

У деяких випадках це сновидіння викликане почуттям легкої заздрості і гарячим бажанням мати своїх діток. Особливо це стосується тих дівчат, які вже робили неодноразові спроби зачати дитину.

До чого сниться вагітність доньки? Сон може бути викликаний переживанням матері за дитину. Також він може передвіщати успіхи і вдале завершення всіх розпочатих дочкою справ, а також з’явиться привід для гордості і радості за своє рідне чадо.

До чого сниться вагітність сестри? В житті на горизонті будуть маячити нові перспективи, які кардинально змінять не тільки ваше життя, але і всіх домочадців. Всі недомовленості і неприязнь між членами сім’ї слід вирішити найближчим часом, інакше такий стан справ загрожує серйозними проблемами з фінансами і матеріальних занепадом в сім’ї. Вам потрібно діяти!

До чого сниться вагітність мами? Це відображає підсвідомий страх про її стан здоров’я. Але страхи і підозри з цього приводу не виправдаються. Також це віщує позитивні зміни в житті, що стосуються як особистої сфери життя, так і бізнесу (кар’єри). Не виключено, що з’являться доброзичливці і сильні покровителі, які допоможуть досягти успіху і процвітання.

Ким вагітна?

До чого сниться вагітність хлопчиком? Якщо ви незаміжня жінка, то сон означає плітки оточуючих за вашою спиною, приводом яких є ваше особисте життя. Для заміжньої жінки сон означає можливий перехід на нове місце роботи, викликаний несприятливою обстановкою в колективі.

До чого сниться вагітність дівчинкою? Молодих дівчат та незаміжніх жінок наяву очікують дрібні, але неприємні клопоти. Для заміжніх жінок таке сновидіння означає можливу зраду коханої людини.

До чого сниться вагітність двійнею або трійнею? Це внутрішнє відчуття рівноваги і повноти в житті, а також є символом безтурботності. Якщо вагітність приснилася дівчині, значить, наяву її чекають успіхи в кар’єрі (бізнесі) і любові, можлива зустріч з потенційним чоловіком.

До чого сниться вагітність близнюками? Як молодим дівчатам, так і заміжнім жінкам сонник віщує звільнення від надокучливих обов’язків або вигідне знайомство, яке в майбутньому дуже сильно вплине на просування по кар’єрних сходах.

Ваші емоції

Якщо уві сні ви сприйняли вагітність абсолютно спокійно, то в реальному житті будь-які проблеми будуть вирішені. Сон вказує на те, що людина близька до виконання своєї заповітної мети.

Якщо сон викликав бурю емоцій, від страху і роздратування до розгубленості і пригніченості, значить, наяву доведеться пережити якусь стресову ситуацію, результатом розв’язання якої буде виникнення нової ідеї, або у людини з’явиться нова певна мета.

Таке сновидіння також трактується як кардинальні зміни в житті. Причому, якщо уві сні людина перебуває в паніці, значить, наяву її чекає небажаний поворот подій, до якого вона не готова. Також це показує ваше небажання брати на себе відповідальність, а також страх перед вже давно назрілими змінами.

Радість, захоплення, щастя уві сні тлумачиться як настання нового етапу в житті, можливо, що він ознаменується підвищенням на роботі або успішним ходом власного бізнесу.

Відомі сонники

Сонник Фрейда. Сновидіння віщує швидку вагітність. Також це може бути знаком того, що в реальному житті вас не задовольняють любовні відносини з нинішнім чоловіком, незабаром ви зустрінете іншого, більш гідного претендента на своє серце.

Сонник Міллера. Вагітність уві сні для невагітної жінки може означати нещасливе, сумне і прісне життя поруч з чоловіком, а діти від нього не відрізнятимуться особливою красою і наділені посередніми розумовими здібностями. Незайманим сон про вагітність віщує в реальному житті безчестя і ганьбу.

Вагітним в реальному житті жінкам вагітність трактується як благополучне позбавлення від тягаря, а також швидке відновлення після пологів.

Сонник Ванги. Заміжній вагітній жінці сон про вагітність віщує легкі роди, можливу появу на світ близнюків або двійні. Невагітній жінці це сниться через те, що її хлопець або чоловік брехливий.

Сонник Лоффа. Для дівчат, які ведуть активне сексуальне життя і в майбутньому не ставили собі за мету завагітніти подібне сновидіння трактується, як гармонійний супровід менструального циклу.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: