Сонник вагітний чоловік, до чого сниться вагітний чоловік уві сні

Вагітний чоловік — це, безсумнівно, нонсенс! Багато, звичайно, пам’ятають заповіт Чарлі Чапліна в один мільйон доларів для першого народив чоловіки, проте, до цих пір його ніхто не отримав. І це зрозуміло! Ну, не може в реальному житті чоловік завагітніти. А трансвеститів чоловіками не вважають. Однак є єдиний шанс завагітніти мужику! Знаєте як? Уві сні! Нормальним, звичайно, такий сон не назвеш, але наш мозок краще знає, які знаки нам посилати і про що попереджати! І що б ми робили з усією цією символікою, якби не наші помічники — сонники! До чого сниться ту чи іншу сновидіння для них не є загадкою, як і для тих, хто регулярно в них заглядає. Хочете стати одним з тих, для кого нічні образи і бачення не є таємницею? Приєднуйтесь!

Ви і дивний чоловік

Бачити уві сні вагітного чоловіка — несподівані зміни в житті в найближчі дні. Якщо сон сниться жінці — зміни будуть на краще, чоловікові — дуже може бути, він потрапить в дурну ситуацію, пояснює сонник.

Бачити, що ви замужем за молодою людиною, що носять під серцем дитину, — трохи згаслі почуття відродяться з новою силою, обіцяє сонник Міллера.

Наснилося, що вагітний мужичок вам брат або кращий друг — наяву ви дізнаєтеся щось таке, чого він соромиться.

Бачите, що ваш шеф — пузатий чоловічок, будьте готові до нових труднощів і змін на робочому місці.

Чоловікові бачити уві сні вагітним власного батька — дізнатися про таємні сімейних «скелети в шафі».

Чоловікові сниться, що став дівчиною, а його дружина вагітним чоловіком — переглянете свої пріоритети, вони у вас неправильно розставлені, радить сонник Ванги.

Контактувати з вагітним чоловіком

Цілуєте або обіймаєте вагітного чоловіка — в реальному житті ви випробуєте незнайомі досі емоції і почуття. Хороші чи ні, можна судити за віком череватим хлопчини: чим молодші, тим емоції більш яскраві і позитивні.

Купатися в басейні з незнайомим юнаком в положенні і всіляко йому допомагати — до невеликої, але цікавою поїздці до водойми в компанії малознайомих людей. Швидше за все, це буде корпоративна вечірка на природі, передбачає сонник Міллера.

Приснився сон, в якому ви б’єтеся зі здоровенним дядьком з дитиною під серцем — в реальності означає, що вам належить подолати свої комплекси і страхи для отримання вигідної пропозиції щодо кар’єрного росту. Зберіться і дерзайте.

Жінці приснилося, що вона готує їсти на загальній кухні разом з вагітним чоловіком і радиться з ним, щодо якихось рецептів — в сімейному житті відбудуться зміни. Можливо, це буде перерозподіл домашніх обов’язків, або вам запропонують посаду, з оплатою вище, ніж у чоловіка.

Приймати пологи у представника сильної статі — стати свідком зародження чогось: традицій, сім’ї, колективу тощо

Бути хлопцем в положенні

Наснилося чоловікові, що він «майбутня мати» — до невідомих раніше відчуттів і захопленням і хобі, обіцяє сонник Міллера.

Жінці сниться, що вона вагітний хлопець — до зміни обов’язків на роботі, попереджає сонник. Візьміть на якийсь час відгули або лікарняний лист і перечекайте нововведення будинку.

Уві сні ви представник сильної статі, відчуває біль сутичок — для чоловіка — до прибутку, для дружини — до суєти і клопотів.

Сонник вагітний чоловік, до чого сниться вагітний чоловік уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: