Сонник вагітна собака, до чого сниться вагітна собака уві сні

Щасливим людям іноді доводиться бачити вагітну собаку уві сні. Традиційні сонники обіцяють несподіваний прибуток, гармонійні відносини з близькими, якщо наснилося, що вона була спокійною і дуже задоволеною. А ось,, до чого сниться гарчати і гавкаючий тварина «при надії», слід розглянути докладніше.

Що пророкує сонник Міллера

Якщо звичайний пес уві сні символізує відданого, вірного товариша, то вагітна собака є ознакою безбідного життя. Крім того, психолог звертає увагу на персону, якої вона наснилася:

 • Молодій дівчині — до щедрого шанувальника;
 • Заміжньої дами — до поповнення в сімействі;
 • Хлопцеві — до підвищення по службі, премії;
 • Главі сімейства — до заслуженого поваги, пошани.
 • Противник не дрімає

  Маленька руда дворняжка по сонником Хассе означає хитрого, підступного партнера по бізнесу, або суперника. Якщо вона уві сні чекає цуценят, будьте готові до того, що у ваших конкурентів є в запасі багато козирів і вони неодмінно підуть до переможного кінця. Сонники попереджають: настав час розрахувати власні сили, щоб не спасувати в останній момент.

  Чесна конкуренція, суперництво за увагу дівчини — саме те,, до чого сниться руда вагітна собака. При цьому не має значення велика вона чи маленька. Клопоту з усунення конкурента уникнути не вийде в будь-якому випадку. Доведеться запастися терпінням, знайти друзів, готових на важливий момент підстрахувати.

  Цінуйте дружбу

  Гладити вагітну собаку уві сні, бачити як хтось з нею грає — до довірчих відносин з друзями. Сновидіння означає, що можна сміливо починати власний проект — моральна допомога, фінансова підтримка з боку близьких вам забезпечена. Особливо добре, якщо приснилася собачка тієї породи, яка вам подобається більше за інших.

  Сонник Нострадамуса описує,, до чого сниться кусають тварина «при надії». Виявляється, до вашого серця давно намагається достукатися хтось із найближчого оточення, але ви не хочете цього помічати. Озирніться довкола — сама доля підказує, в якому напрямку варто шукати віддану пару.

  Множте прибуток

  Бачити втомлену самочку, яка тільки що привела цуценят уві сні — знак достатку. Прибуток буде надходити навіть звідти, звідки ви її найменше чекаєте. Виграші в лотерею, отримання спадщини, премія від начальства, щедрі подарунки від шанувальника — це все те,, до чого сниться вагітна собака.

  Тлумачення сну в сонник Ванги зводиться до солідних гонорарів, які дозволять придбати нерухомість, зробити іншу велику покупку. Якщо приснилися, що довелося приймати пологи і милуватися породистими цуценятами — вас запросять відвідати цікавий захід, на яке буде запрошено багато зірок, впливових людей.

  Сонник вагітна собака, до чого сниться вагітна собака уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: