Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник вулкан, до чого сниться вулкан уві сні

Вулкан — це велич і одночасно смертельна небезпека. Не важливо, уві сні ви його побачили або в реальному житті, гора з киплячою масою всередині не може не захоплювати. Сонник в ряді випадків трактує таке сновидіння як якесь попередження, яке не варто ігнорувати. Щоб отримати максимально повний опис,, до чого сниться вогнедишна гора, слід врахувати всі деталі сюжету.

Потрібно бути спокійніше

Осінній тлумач вважає, що якщо вам з’явився уві сні діючий вулкан, значить, скоро доведеться виступити перед важливими людьми і ви не можете знайти собі місця від хвилювання. Щоб прийти в себе не уві сні, а наяву почитайте ряд порад про те, як відчувати себе впевненіше при великому скупченні людей. Деякі поради, наявні на цей рахунок, можна використовувати і в повсякденному житті.

Настають випробування

Якщо уві сні ви спостерігали, як з жерла вулкана витікала вогненна лава, то в реальності слід боятися глобальної катастрофи, яка спричинить за собою чимало людських жертв. Наснилося, що змогли сховатися від спека? Жертв буде трохи і наслідки того, що сталося вдасться швидко усунути.

Жіночий сонник передрікає сновидцу, що спостерігав у своїх нічних мріях, як відбувається вибух вулкана і всюди літає вулканічний попіл, низку важких конфліктів. Сварки відбуватимуться з найрізноманітніших причин. Якщо сниться вулкан, необхідно жорстко контролювати свої емоції. Завдяки стриманості ряду скандалів вдасться уникнути.

Стрес не за горами

Наснилося, що навколо вас земля покрита чорним вулканічним піском? Постійні переживання і тривоги в результаті приведуть до справжнісінькою депресії. Сучасний провісник переконаний, що депресивного стану буде не уникнути, але вийде з нього швидко вийти. Прискорити душевне одужання від гнітючої туги допоможуть прогулянки на свіжому повітрі і тривалі щирі розмови з розуміючими людьми.

Якщо сниться, що діючий вулкан всюди розбризкує свою лаву, а сховатися немає можливості — будете страждати від нападок з боку начальника. Постійна напруга несприятливо позначиться на робочій діяльності. Універсальний сонник рекомендує, якщо це можливо, візьміть відпустку на найближчі тижні, поки ситуація не стабілізується.

Пояснення сну для жінок

Якщо молодій дівчині сниться, що її обсипає вулканічний попіл, значить, в реальності її егоїзм принесе чимало проблем. Тлумачення сну просто неможливо розцінити двояко. Сонник Міллера радить стежити за проявами свого характеру, щоб в результаті не залишитися на самоті.

Якщо наснилася застигла лава вулкана, то відносини з партнером підуть на спад. Сонник Ванги передрікає охолодження почуттів, нерозуміння, розбіжності, що означає велику ймовірність розлучення.

Якщо приснився вибух вулкана від якого змогли сховатися, любовні пристрасті захлиснуть з головою. Сонник Міллера пророкує нові сексуальні задоволення обожнювання з боку чоловіка. Вийде особисто відчути, що означає у взаєминах бути на вулкані пристрастей.

Сонник вулкан, до чого сниться вулкан уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: