Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник вставна щелепа, до чого сниться вставна щелепа уві сні

Вставна щелепа уві сні знак неоднозначний. Однак найчастіше він вказує на брехню, обман і безпідставні страхи. Сонник докладно роз’яснить,, до чого сниться цей образ ще.

Прислухайтеся до себе!

Якщо наснилася вставна щелепа, то сонник вважає, що ви надмірно довіряєте думку оточуючих і абсолютно не слухали інтуїцію.

Бачити в роті протез означає, що вам уготовані удавані почуття і нещира любов. Якщо уві сні трапилося втратити всі зуби і замінити їх вставними, то життя буде довгим.

Готуйтеся до випробувань!

До чого ще сниться вставна щелепа? Іноді це знамення того, що вас чекають важкі випробування, долати які доведеться в повній самоті.

Якщо приснився чоловік з зубними мостами, то сонник вважає, що ви втратите життєве рівновагу, а поточний стан, що здавався міцним і непорушним, похитнеться.

Власна вставна щелепа натякає на підміну цінностей і втрату правильних пріоритетів.

Залиште непотрібні спроби…

Якщо уві сні вам довелося вставляти імплантати, то сонник вважає, що всі ваші старання щодо просування в кар’єрі пройдуть даремно.

А ось бачити ворогів з протезами куди краще. Це означає, що вони не зможуть вам нашкодити, хоча і не залишать спроб.

Уві сні довелося клацати фальшивими зубами? Належить виправляти власні помилки. Якщо клацають інші, то отримаєте неприємне повідомлення.

Не витрачайте сили даремно!

До чого сниться випала щелепу? Сонник вважає це явною вказівкою на те, що ви втрачаєте життєву енергію, і вам загрожує передчасна старість.

Випала уві сні щелепу попереджає про те, що необхідно дотримуватися обережності. Якщо випала зубна пластинка приснилася жінці, її чекає розчарування на любовному фронті.

Хто вас обманює?

До чого сниться персонаж зі стоматологічними імплантатами? Він знаменує обман і нещирість з боку оточуючих. Сонник рекомендує бізнесменам перевірити справи і придивитися до партнерів.

Привиділася власна вставна щелепа? Ймовірно, ви не завжди говорите правду, часто грішіть зарозумілістю і не зважаєте на рідними людьми.

Розшифровка по матеріалу

Якщо уві сні вам довелося бачити новенькі імплантати, то в родині настане добробут і достаток. Однак тлумачення сну необхідно робити, виходячи з матеріалу виготовлення.

 • Дерево може приснитися до важкої хвороби.
 • Кость — до радості.
 • Свинець — до неприємностей.
 • Олово — на сором.
 • Віск — до важкого недугу.
 • Скло — на жаль.
 • Фарфор — до процвітання.
 • Пластмаса — до миру і злагоди в домі.
 • Золото — до спроможності та незалежності.
 • Неприродно білосніжні зуби сняться до грандіозного обману. Якщо приснився жовтий, немов прокурений протез, то готуйтеся до зради.

  А ось шматочки їжі, що застрягли між зубками, віщують отримання прибутку і загальне достаток.

  За Міллеру

  В сонник Міллера відзначено, потворна і незручна вставна щелепа уві сні означає, що у відносинах намітилося охолодження.

  Зберіться!

  Що значить, якщо в мріях протезування робить стоматолог? Скоро трапиться вкрай важливий поворот у долі.

  Якщо ви задоволені роботою дантиста, то ви занадто довірливі, ніж часто користуються недруги.

  Якщо в результаті щелепу виявиться не за розміром, то сонник закликає використовувати всі свої резерви, щоб вирішити майбутню проблему.

  Сонник вставна щелепа, до чого сниться вставна щелепа уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: