Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник вершник на коні, до чого сниться вершник на коні уві сні

Бачити вершника на коні, самому скакати верхи уві сні — до швидкого досягнення мети. Добру звістку означає лицар на білому коні. Якщо ж наснилося, що він був на темній коні, приготуйтеся до невиразним часів свого життя. Розповідаючи,, до чого сниться верхова їзда, сонники рекомендують згадати свою роль в сновидінні.

Застереження сонника Міллера

Психологи тлумачення сну зводять до спілкування, вмінню сновидіння знаходити спільну мову з оточуючими. Мчати верхи — до подолання перешкод, вирішення завдань нестандартними методами. Прекрасно, якщо наснилося багато кавалеристів одночасно.

Розписуючи, до чого сняться вершники на коні, сонники психологів звертають увагу на додаткові відомості:

 • Озброєна гвардія — до роботи над великим проектом;
 • Наїзник без голови — до радісних новин;
 • Сурмачі — до отримання цінного подарунка;
 • Лицарі під час поєдинку — ваше серце намагаються завоювати відразу кілька шанувальників;
 • Не піддавайтеся спокусам

  Бачити вершника на коні, але так і не зуміти до нього наблизитися — до краху любовних відносин. Сімейний сонник передрікає зраду партнера, якщо наснилося, що ви скакали за кимось по пустелі в знемозі, але кінь втікача при цьому невблаганно віддалялася. Бути самому наїзником уві сні — до активного переслідування зрадника наяву.

  Заздрість захлесне всіх, кому довелося бачити красиву даму, що сидить на породистому скакуні уві сні. Виявляється, ваші партнери набагато успішніше в бізнесі і в особистому житті. Постарайтеся взяти себе в руки, почати працювати над недоліками, щоб не тільки зрівнятися з суперниками, а й перевершити їх.

  Попереду чудові звістки

  Приголомшливі новини, запаморочливий успіх у протилежної статі — це те,, до чого сниться трубач на білому коні. Сонник Нострадамуса гарантує швидке завершення справ і початок періоду відпусток, відгулів. Провидець вважає, що звістка здалеку обов’язково буде світлим і радісним.

  Якщо вершник на коні виявився без голови уві сні — не поспішайте засмучуватися. Сновидіння означає, що вам стануть доступні приголомшливі відомості про суперників, які дозволять випередити їх, обіграти.

  Обранець уже поруч

  Щоб з’ясувати, до чого сняться лицарі в обладунках, які беруть участь в турнірах, сонник Цвєткова радить згадати власний настрій уві сні. Якщо ви сиділи на трибуні, спостерігали за боями, вболівали за одного з учасників — приготуйтеся до жарким зізнань у коханні.

  Незаміжньої дівчини бачити вершника на коні — до благополучного шлюбу. Якщо приснилося, що це був знайомий чоловік — значить, саме він зробить пропозицію руки і серця. Якщо ж в ролі наїзника був батько, брат — будьте готові, що вони приведуть до хати людини, який згодом стане вашим чоловіком.

  Сонник вершник на коні, до чого сниться вершник на коні уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: