Сонник вершник на коні, до чого сниться вершник на коні уві сні

Бачити вершника на коні, самому скакати верхи уві сні — до швидкого досягнення мети. Добру звістку означає лицар на білому коні. Якщо ж наснилося, що він був на темній коні, приготуйтеся до невиразним часів свого життя. Розповідаючи,, до чого сниться верхова їзда, сонники рекомендують згадати свою роль в сновидінні.

Застереження сонника Міллера

Психологи тлумачення сну зводять до спілкування, вмінню сновидіння знаходити спільну мову з оточуючими. Мчати верхи — до подолання перешкод, вирішення завдань нестандартними методами. Прекрасно, якщо наснилося багато кавалеристів одночасно.

Розписуючи, до чого сняться вершники на коні, сонники психологів звертають увагу на додаткові відомості:

 • Озброєна гвардія — до роботи над великим проектом;
 • Наїзник без голови — до радісних новин;
 • Сурмачі — до отримання цінного подарунка;
 • Лицарі під час поєдинку — ваше серце намагаються завоювати відразу кілька шанувальників;
 • Не піддавайтеся спокусам

  Бачити вершника на коні, але так і не зуміти до нього наблизитися — до краху любовних відносин. Сімейний сонник передрікає зраду партнера, якщо наснилося, що ви скакали за кимось по пустелі в знемозі, але кінь втікача при цьому невблаганно віддалялася. Бути самому наїзником уві сні — до активного переслідування зрадника наяву.

  Заздрість захлесне всіх, кому довелося бачити красиву даму, що сидить на породистому скакуні уві сні. Виявляється, ваші партнери набагато успішніше в бізнесі і в особистому житті. Постарайтеся взяти себе в руки, почати працювати над недоліками, щоб не тільки зрівнятися з суперниками, а й перевершити їх.

  Попереду чудові звістки

  Приголомшливі новини, запаморочливий успіх у протилежної статі — це те,, до чого сниться трубач на білому коні. Сонник Нострадамуса гарантує швидке завершення справ і початок періоду відпусток, відгулів. Провидець вважає, що звістка здалеку обов’язково буде світлим і радісним.

  Якщо вершник на коні виявився без голови уві сні — не поспішайте засмучуватися. Сновидіння означає, що вам стануть доступні приголомшливі відомості про суперників, які дозволять випередити їх, обіграти.

  Обранець уже поруч

  Щоб з’ясувати, до чого сняться лицарі в обладунках, які беруть участь в турнірах, сонник Цвєткова радить згадати власний настрій уві сні. Якщо ви сиділи на трибуні, спостерігали за боями, вболівали за одного з учасників — приготуйтеся до жарким зізнань у коханні.

  Незаміжньої дівчини бачити вершника на коні — до благополучного шлюбу. Якщо приснилося, що це був знайомий чоловік — значить, саме він зробить пропозицію руки і серця. Якщо ж в ролі наїзника був батько, брат — будьте готові, що вони приведуть до хати людини, який згодом стане вашим чоловіком.

  Сонник вершник на коні, до чого сниться вершник на коні уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: