Все про сновидіння на SONNYK.COM.UA

Сонник вершник на коні, до чого сниться вершник на коні уві сні

Бачити вершника на коні, самому скакати верхи уві сні — до швидкого досягнення мети. Добру звістку означає лицар на білому коні. Якщо ж наснилося, що він був на темній коні, приготуйтеся до невиразним часів свого життя. Розповідаючи,, до чого сниться верхова їзда, сонники рекомендують згадати свою роль в сновидінні.

Застереження сонника Міллера

Психологи тлумачення сну зводять до спілкування, вмінню сновидіння знаходити спільну мову з оточуючими. Мчати верхи — до подолання перешкод, вирішення завдань нестандартними методами. Прекрасно, якщо наснилося багато кавалеристів одночасно.

Розписуючи, до чого сняться вершники на коні, сонники психологів звертають увагу на додаткові відомості:

 • Озброєна гвардія — до роботи над великим проектом;
 • Наїзник без голови — до радісних новин;
 • Сурмачі — до отримання цінного подарунка;
 • Лицарі під час поєдинку — ваше серце намагаються завоювати відразу кілька шанувальників;
 • Не піддавайтеся спокусам

  Бачити вершника на коні, але так і не зуміти до нього наблизитися — до краху любовних відносин. Сімейний сонник передрікає зраду партнера, якщо наснилося, що ви скакали за кимось по пустелі в знемозі, але кінь втікача при цьому невблаганно віддалялася. Бути самому наїзником уві сні — до активного переслідування зрадника наяву.  Заздрість захлесне всіх, кому довелося бачити красиву даму, що сидить на породистому скакуні уві сні. Виявляється, ваші партнери набагато успішніше в бізнесі і в особистому житті. Постарайтеся взяти себе в руки, почати працювати над недоліками, щоб не тільки зрівнятися з суперниками, а й перевершити їх.

  Попереду чудові звістки

  Приголомшливі новини, запаморочливий успіх у протилежної статі — це те,, до чого сниться трубач на білому коні. Сонник Нострадамуса гарантує швидке завершення справ і початок періоду відпусток, відгулів. Провидець вважає, що звістка здалеку обов’язково буде світлим і радісним.

  Якщо вершник на коні виявився без голови уві сні — не поспішайте засмучуватися. Сновидіння означає, що вам стануть доступні приголомшливі відомості про суперників, які дозволять випередити їх, обіграти.

  Обранець уже поруч

  Щоб з’ясувати, до чого сняться лицарі в обладунках, які беруть участь в турнірах, сонник Цвєткова радить згадати власний настрій уві сні. Якщо ви сиділи на трибуні, спостерігали за боями, вболівали за одного з учасників — приготуйтеся до жарким зізнань у коханні.

  Незаміжньої дівчини бачити вершника на коні — до благополучного шлюбу. Якщо приснилося, що це був знайомий чоловік — значить, саме він зробить пропозицію руки і серця. Якщо ж в ролі наїзника був батько, брат — будьте готові, що вони приведуть до хати людини, який згодом стане вашим чоловіком.

  Сонник вершник на коні, до чого сниться вершник на коні уві сні


  Зараз ви знаходитесь тут:


  Схожі записи: