Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник всесвіт, до чого сниться всесвіт уві сні

Наснилася Всесвіт? Вам доведеться ще довго чекати завершення якогось справи або проекту. До чого сниться такий незвичайний образ ще? Сонник допоможе знайти пояснення всьому, що сталося уві сні.

Як тлумачити?

Спочатку сонник радить розглянути загальне тлумачення сну. Отже, Всесвіт в мріях символізує духовне зростання і пізнання.

Привиділися численні зірки і планети? На вашу долю впливає якась невидима і навіть містична сила.

Легко парити уві сні по Всесвіту буквально означає, що ви занадто далеко зайшли у власних фантазіях.

Одночасно сюжет вказує на те, що запаморочливий успіх завадить в реалізації справ і обернеться повним творчою кризою.

Мрії або втеча?

До чого ще сниться Всесвіт? Це ознака виконання давньої мрії або ж відображення бажання відвідати досі незвідані вами куточки і країни.

Цей же сюжет демонструє спробу втечі від наболілих проблем, але може вказувати на реальне подорож або ж тривалий пошук.

Як потрапили?

Наснилася безкрайня Всесвіт? Сонник радить згадати, як саме ви туди потрапили.

Якщо вирушили, наприклад, на міжпланетної ракети, то необхідно використовувати нетривіальний підхід і навіть ризикнути.

Якщо на власній машині або іншому звичному транспорті, то допоможе працьовитість і дотримання встановлених правил.

Готуйтеся!

Бачити себе в міжзоряному просторі уві сні означає, що ви готові до якогось опору і протистояння. Діловим сновидцем цей сюжет обіцяє вдалу операцію і величезний прибуток.

Наснилося, що опинилися на орбітальній станції і вдивлялися в чорний космос? На жаль, сонник пророкує самотність і відсутність друзів.

Найгірше, якщо в безповітряному просторі ви відчули нестачу кисню. Це ознака розлучення або важкої хвороби.

Відповіді Міллера

Приснилася величезна Всесвіт? Тлумач Міллера пророкує далеку, дуже виснажливу поїздку або важку, але безперспективну роботу.

Що робили?

До чого сниться безмежна Всесвіт? Сонник радить детально пригадати особисті відчуття і дії.

 • Просто спостерігати — мрії, фантазії, ілюзія.
 • Летіти до планети, зірки — нова справа, зв’язок, стосунки.
 • Парити без мети — отримання знань, відкриття таємниці.
 • Загубитися — серйозні життєві випробування.
 • Уві сні довелося відвідати інші світи? В реальності отримаєте раніше незнайомий досвід і відчуєте чудові відчуття.

  Обережніше!

  До чого сниться далека Всесвіт, яку вдалося бачити через величезний телескоп? Наяву на вас обрушиться лавина проблем і турбот.

  Наснилося, що ви вирушили уві сні у світове подорож? Сонник вважає, що оточуючі не оцінять ваших ідей і задумів.

  Бачити себе на невідомій планеті — теж не дуже добре. Це бачення передрікає розлуку з обранцем або партнером унаслідок розбіжності в поглядах.

  Змінювати!

  Якщо при вигляді нескінченного Всесвіту ви не відчули страху чи дискомфорту, то сонник обіцяє: відмовившись від встановлених рамок, ви зможете побачити якусь проблему з іншого боку, що допоможе знайти вірне рішення.

  Будь-які ознаки паніки і страху уві сні вказують на погане звістка, що стосується роботи. До чого сниться, що Всесвіт захопила своєю грандіозністю? Вам пора розсунути межі свого буття і повністю змінити усталений спосіб життя.

  Сонник всесвіт, до чого сниться всесвіт уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: