Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник вулик, до чого сниться вулик уві сні

До чого сниться вулик? Сонник часто називає цей символ передвісником благополуччя, гармонії, гарного прибутку, вигідних угод. Але деякі деталі уві сні можуть вказувати на помилки, розбіжності, нерозуміння або підступи недругів.

Благополуччя, радісні події

Приснився символ часто уособлює гармонію, порозуміння, благополуччя в сімейному житті сновидіння.

Бачили вулик уві сні? Згідно сонником, заробите велику суму грошей, або добре складений план принесе велику користь.

До чого сниться вулик, повний медових сот? Майбутні події наповнять життя радістю, привнесуть в неї розмаїтість.

Сонник Міллера: прибуткові заняття

Приснився вулик з бджолами? Попереду прибуткові заняття, укладання вигідних угод. Батькам бачення обіцяє старанних дітей, які будуть радувати своїми успіхами.

Гарне оточення, зростання прибутку

Бачили його з бджолами уві сні? Незабаром відбудеться якась радісна подія при великому скупченні народу.

Офіцеру вулик, повний працюють бджіл, віщує дисциплінованих підлеглих і гарне оточення.

Діловій людині сновидіння обіцяє, за сонником, успішний зростання його обороту, надійних ділових партнерів.

Подробиці сновидіння

Пригадайте, що робили:

 • Виготовляли вулик — легко подолаєте виникли перешкоди;
 • Дивилися стільники — відвідування нових місць, цікаве спілкування;
 • Ремонтували — потрібно багато працювати, щоб отримати більш вигідну роботу;
 • Зруйнували — груба помилка призведе до зменшення зарплати або переведення на нижчу посаду;
 • Стукали по ньому — вас втягнуть в судовий процес;
 • Перевернули — розбіжності з партнерами по бізнесу.
 • Великі амбіції, підступи злостивців

  Бачити вулик будинку означає: сновидец прагне до розкішного життя. Він не цінує того, що має — завищені амбіції вимагають більшого. Сплячий готовий витратити багато часу і сил, щоб їх задовольнити. Але це доставить лише швидко проходить задоволення. Краще приділити більше уваги безкорисливим почуттям.

  До чого він сниться з осами? Сонник попереджає про обережність: потрапите в велике скупчення людей, налаштованих проти вас і прагнуть шкодити.

  Вулик, окупований осами уві сні, віщує розставання з кимось близьким. Причому, це може бути тимчасова розлука або повний розрив відносин.

  Вам потрібно відпочити, будете відстоювати свої погляди

  Приснився бджолиний будиночок з осами обіцяє неприємна подія, після якого сплячому доведеться поміняти місце роботи.

  Сонник також вказує: бджолиний вулик, мешканці якого уві сні дуже метушилися, попереджає: треба відпочити деякий час. Краще побути далеко від побутових дрібниць і суспільства, які відволікають від важливих справ.

  До чого сниться перевернутий бджолиний будиночок? Тлумачення сну наступне: попереду непорозуміння при спілкуванні. Має бути довго відстоювати свою точку зору.

  Обережніше: вороги не дрімають

  Наснилося, як осиний рій оселився на вашій пасіці? Сонник пояснює: в вашу довіру вотрутся люди, охочі нашкодити, перешкодити справах і планам.

  Осиний рій уві сні окупував вулик і вижив звідти його законних мешканців? Це означає: зараз ваші вороги дуже сильні. Потрібно готуватися до сутичок з ними, причому, друзі не зможуть допомогти.

  Сонник вулик, до чого сниться вулик уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: