Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник вудка, до чого сниться вудка уві сні

Тлумачення сновидінь, в якому Ви побачили вудку, вельми суперечливі і багато в чому залежать від сонника. За деякими джерелами даний сюжет обіцяє всіляке благополуччя і душевну рівновагу. Ряд тлумачів пояснюють,, до чого сниться вудилище, досить негативно, обіцяючи сновидцу склоки, інтриги і численні пересуди.

Ловля рибин

Ловити рибу в прозорій воді — на щастя і успіху в різних справах. Якщо спіймана уві сні рибка була велика за розміром, то і пощастить по-крупному. Сучасний сонник обіцяє просування по кар’єрних сходах, підвищення заробітної плати, взаємне любовне почуття. Особливо, якщо приснилася «жирна» рибка.

Якщо наснилася ловля риби, значить наяву доведеться зіткнутися з брудними плітками. Недоброзичливці стануть розпускати брехливі чутки, які досить негативно позначаться на Вашій репутації. Не варто відповідати своїм ворогам тією ж монетою. Постарайтеся зберегти гідність, навіть якщо зробити це буде зовсім непросто.

Пояснення,, до чого сниться рибна ловля за допомогою вудки, є і в тлумачі Езопа. В цьому випадку сонник обіцяє вирішення складної проблеми. Труднощі вирішаться досить легко і, швидше за все, за участю розташованого до Вас впливової особи.

Спіймати в сновидінні акулу — до перемоги над сильним конкурентом. Якщо прівідевшіеся уві сні акула була жива, проявіть максимальну обережність у спілкуванні зі своїми ворогами. Пам’ятайте, вони в будь-який момент можуть Вам серйозно нашкодити.

Спіймати щуку на вудку в нічних мареннях — до зустрічі зі старим знайомим. Універсальний сонник передрікає радісну зустріч і приємну бесіду з людиною, якого Ви не бачили вже досить тривалий час. Якщо побачена уві сні щука Вас вкусила за палець, будьте обережні в своїх судженнях і вчинках.

Пояснення сновидіння Міллером

Сонник Міллера трактує дане сновидіння виключно позитивно. Сидіти уві сні з вудкою на березі означає домогтися бажаного, що не проявивши при цьому особливих старань. Не виключено, що доведеться скористатися підтримкою друзів і знайомих.

Якщо приснилося, що риболовлею Ви займалися, стоячи по коліно у воді, то для досягнення поставлених цілей доведеться докласти масу зусиль. Не розраховуйте на легку перемогу. Її не буде. Тільки зібраність і безмежне працьовитість допоможуть досягти бажаного. Це єдине пояснення, до чого снилося стояти з вудкою в воді по Міллеру.

Сидіти уві сні на березі з вудкою і бачити, як в воді пропливе косячок дрібної рибки — до участі в досить прибутковій справі. Східний сонник обіцяє солідну матеріальну прибуток. Грошова сума цілком може дістатися у спадок. Не виключений і виграш в лотерею. Головне, не забудьте купити лотерейний квиток!

Негативно сонник Міллера трактує тільки сон, в якому Ви бачили себе з вудкою в лісі. Якщо уві сні Ви вудили рибу в лісовому ставку, значить, участь в запланованому справі не принесе нічого, крім розчарування і переживань. Відкладіть задумане на деякий час. Можливо, через кілька місяців ситуація відчутно зміниться.

Різні тлумачення

Якщо чоловікові приснилася вудка, то зовсім скоро йому вдасться відшукати нові джерела доходу. Є і ще один варіант роз’яснення,, до чого сниться даний сюжет. Сонник Странніков вважає, що сновидець стане володарем великого виграшу. Особливо, якщо уві сні йому вдалося за допомогою вудки зловити велику рибу.

Закидати вудку в море означає в реальному житті робити спроби, спрямовані на зміну поточного стану. Найімовірніше Вас категорично не влаштовує справжнє життя, і Ви відчайдушно хочете її хоч якось змінити. Сучасний сонник радить не втрачати надії навіть в найважчі дні. Будьте впевнені, ваші спроби будуть винагороджені. Є і ще один варіант,, до чого сниться такий сюжет. Передбачається, що закидання вудки віщує поповнення в сімействі.

Насаджувати уві сні на гачок черв’яка — до обмірковування своїх подальших дій наяву. Не поспішайте, постарайтеся зважити всі плюси і мінуси своїх вчинків. Тільки ретельне продумування кожного свого дії допоможе повернути будь-яку ситуацію в вигідну для себе сторону. Якщо наснилася вудка з великим гачком, то варто приготуватися до серйозних життєвих змін.

Сонник вудка, до чого сниться вудка уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: