Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник вівця, до чого сниться вівця уві сні

Яскраві та емоційні сновидіння обов’язково несуть в собі приховану інформацію і підказки долі. Наприклад, одним з провісників майбутньої прибутку є вівця. Сонники стверджують, що це символ благополуччя і достатку в домі. До чого сниться мирно пасеться вагітне тварина? Чому вівця буває уві сні чорної або білої, а іноді навіть з ягнятами? Давайте спробуємо з’ясувати разом.

Вівця на пасовище

Пасти отару або бачити кошару уві сні — до процвітання і відмінному здоров’ю. Вважається, що вівця бажана вищим силам, а значить, її присутність несе багато позитиву, гарного настрою і райдужні перспективи. Сонник Міллера передрікає початок успішного творчого періоду і стабільний дохід.

Якщо наснилася велика кошара, чекайте задоволення всіх нагальних потреб. Справи, які перебували на розгляді в державних установах та інших інстанціях, обов’язково зрушаться в вашу користь.

Стригти овечу вовну або прясти її — до висновку вигідного контракту. Наступаючі в життя зміни обов’язково принесуть чималі фінансові бонуси. Особливо це стосується сновидіння, в якому вівці сняться разом з ягнятами.

Наснилося, що ви не можете зібрати отару воєдино? Чекайте акту непокори від колег на роботі, а вдома — від власних дітей. Сучасні сонники трактують таке сновидіння, як тимчасову втрату довіри з боку оточуючих.

Колір вівці

Тим, кому наснилися окремо стоять біла і чорна вівці, доведеться вибирати наяву між злом і добром. Можливо, ваші друзі посваряться і кожен буде схиляти саме до своєї позиції, як до єдино вірною.

Колір тваринного грає певну роль. Якщо сниться одна чорна вівця серед цілої отари світлих особин — це добрий знак. Сонники стверджують, що вас помітить начальство, виділить серед інших колег і зробить заохочення.

Бачити уві сні тільки темних овечок — до перестороги. Сонники свідчать, що в оточенні з’явилася людина, яка вам заздрить. Слід побоюватися несподіваних каверз, обманів. Білий баран, навпаки — символ вірного друга. Якщо він приснився вона, можете бути впевнені і цілком розраховувати на порядність близьких людей.

Вагітна вівця

Тварина «при надії», з величезним черевом і купою вовни сниться до несподіваного спадок, на яке не буде інших претендентів. Цінний подарунок обіцяє сонник Міллера того, хто гладив уві сні вагітну овечку з ягнятами.

Наснилося, що ви брали уві сні овечий приплід? Сонники рекомендують частіше бувати в громадських місцях. У найближчі дні є шанс появи великої кількості відданих друзів. Швидше за все, ви потрапите в згуртований колектив, де пропрацюєте довгий час успішно і безтурботно.

Бачити, як вбивають вівцю — поганий знак. Зазвичай такі сни сняться до фінансових втрат, сварок або до розлук з улюбленими людьми. Бити, різати уві сні баранів завжди погано. Будьте готові до того, що зробите наяву дурість, за яку буде ще дуже довго соромно.

Сонник вівця, до чого сниться вівця уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: