Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник величезні хвилі, до чого сниться величезні хвилі уві сні

Величезні хвилі уві сні часто віщують зміни, труднощі, проблеми, складні обставини. Однак в сонник можна знайти і позитивні значення, до чого вони сняться: успішне подолання неприємностей, торжество над недругами.

Чи зможете багато чого досягти

Бачити на море величезні хвилі уві сні означає: треба контролювати свої емоції, щоб надмірна чутливість не принесла шкоди.

Наснилося, ніби море бушує, а ви захоплювалися його видом? Сонник повідомляє: завдяки власній енергії зможете багато чого досягти.

Готуйтеся долати складнощі

До чого сниться, як море потужно б’ється об скелі, де ви стоїте? Наяву на шляху до мети чекають різні труднощі.

Шторм уві сні і величезні хвилі, за якими сплячий спостерігає здалеку, за сонником, віщують випробування. Бажано пройти їх стійко, тоді набутий досвід зробить людини мудрішими, сильнішими.

Наснилося потрапити в шторм? На роботі, вдома, в особистих відносинах почнуться складності. Слід продумати свої дії при непростих ситуаціях.

Обережніше — попереду серйозні перешкоди

Вдалося уві сні врятуватися від водяних валів шторму? Сонник підказує: навіть при найскладніших обставин не можна опускати руки, слід боротися.

Великі хвилі на річці символізують майбутні перешкоди. Доведеться попрацювати, щоб їх подолати.

До чого сниться бачення, як вони накривають вас? Якщо вони каламутні, вируючі, це несприятливий знак. Можете допустити помилку на роботі, упустити хороший шанс в справах.

Громада води накриває сплячого повністю? Наяву виникнуть серйозні перешкоди, які виявиться вельми складно подолати.

Нова закоханість, прихильність Фортуни

Наснилося бачити, як вона накриває з головою, але ви без страху пливете? Сонник підказує: має бути нова закоханість, яка принесе масу позитивних емоцій.

Якщо уві сні величезні хвилі захльостують сновидіння з головою, але вони чисті, прозорі — це хороший знак. Фортуна допоможе йому при здійсненні задуманого.

До чого сниться цунамі? Попереду бурхлива громадська життя, сильні переживання, душевні потрясіння.

Для чоловіків і жінок тлумачення сну про цунамі різне. Чоловікові бачити його видали означає підвищення по роботі. Жінку сновидіння попереджає: її коханого або чоловіка спробує відвести суперниця.

Успіх, перемога над ворогами

Наснилося дивитися на блакитний океан з величезними хвилями? Сонник обіцяє довгоочікувану перемогу над недругами.

Якщо вода забирає за собою — почнуться серйозні зміни. Вдалося виринути? Зміни виявляться позитивними. Плавати уві сні у величезних хвилях — наяву здолаєте ворогів.

Бачити себе на великому морському гребені і мчати до берега — прекрасне ознаку. Бачення віщує успіх, процвітання.

До чого сниться, як вирує, страшна громада води насувається прямо на вас? Сонник пояснює: чекають труднощі. Слід зберігати спокій, не піддаючись паніці.

Деталі бачення

Значення сновидіння залежить від подробиць:

 • Бачити, стоячи на березі — чекає участь в ситуації, яка безпосередньо вас не торкнеться;
 • Купатися в них — попереду важкі часи;
 • Насувається і захльостує велика хвиля — провал планів;
 • Тікати від неї — докладіть максимум сил, щоб уникнути неприємностей;
 • Накрила вас — попереду складності, вибратися з яких буде важко.
 • Тікати від неї уві сні і зуміти це зробити — подолаєте труднощі, але вони залишать свій слід в душі.

  Наснилося, ніби не встигли сховатися, вона накрила вас повністю? Відкриваються нові можливості, відбудуться зміни.

  Сонник Міллера:

  Бачили величезні хвилі? Якщо вони були чистими, це означає: той, хто лежить зробить значний крок у навчанні та осмисленні інформації.

  Сонник величезні хвилі, до чого сниться величезні хвилі уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: