Сонник втратити валізу, до чого сниться втратити валізу уві сні

Якщо уві сні трапилося втратити валізу, то хтось в реальному світі безсоромно скористається плодами ваших інтелектуальних праць. До чого сниться подібний сновідних сюжет ще? Сонник пропонує відразу кілька інтерпретацій.

Задумайтесь!

Найбільш поширене тлумачення сну вважає будь-який багаж символічним сховищем колишніх почуттів, спогадів і життєвого досвіду.

Не складно здогадатися, що означає, якщо уві сні ви його втратили. Сонник пропонує два варіанти: або позбудетеся від тяжких думок, або навпаки не зумієте скористатися накопиченої роками мудрістю.

Бережіться!

Наснилося, що відірвалася ручка, і ви втратили дорожньої сумки? Сонник думає, що в дійсності залишитеся без підтримки, на яку серйозно розраховували, що призведе до грандіозних проблем.

Втрата багажу уві сні попереджає про складнощі в бізнесі або на роботі. Хворій людині бачити подібне сновидіння — до погіршення самопочуття, а здоровому — до невдалого подорожі.

Знайшли чи ні?

До чого ще сниться, а то й пощастило втратити валізу? Сонник вважає, що наяву ви будете плакати і страждати, понесете великі збитки або розлучитеся з кимось назавжди.

Якщо приснилося, що ви забули десь і знайшли дорожню поклажу, то повернете те, що вважали давно загубленим. Повернення втраченої поклажі завжди означає початок більш вдалого періоду в житті.

Бачити, що пошуки втраченого уві сні не увінчалися належним результатом — до безповоротних втрат.

Пророцтво Міллера

Сонник Міллера наполягає: втратити валізу уві сні — погано в будь-якому варіанті. Вас чекає невдалий вкладення грошей, зрив угоди або сімейна сварка аж до повного розриву. Неодруженим сновидцем образ обіцяє самотність через відкладеної весілля.

Зберіться!

До чого сниться, якщо ви втратили дорожню сумку з речами? Це вірна ознака того, що ви не зумієте впоратися з життєвими обставинами. Цей же образ відображає втрачені можливості і загальну невпевненість в собі.

Наснилося, що ви вжили всіх заходів, але таки примудрилися уві сні втратити валізу з речами? Задумані плани турбуватимуться і не втіляться.

Якщо ви спеціально залишили десь важкенну поклажу з речами, то сонник підозрює, що ви навмисно відкладаєте рішення численних проблем, що незмінно веде вас в глухий кут.

Як це відбулося?

Наснилося, що ви примудрилися втратити валізу з грошима? Будьте готові до серйозного розчарування. Втрата сумки з документами попереджає: ви вплутуєтеся в ризиковану справу, заздалегідь приречене на повний крах.

Сонник також радить пригадати, яким саме чином ви втратили ручної поклажі.

 • Викинули — розбіжності з партнером.
 • Забули — позбавлення від непотрібного.
 • Добровільно віддали комусь — передасте частину турбот.
 • Вкрали — втратите щось важливе й цінне.
 • Скористайтеся шансом!

  До чого сниться, що ви подарували комусь власний чемоданчик? Доведеться спілкуватися з вкрай дурним людиною або ви самі станете об’єктом глузувань і невдоволення оточуючих.

  Довелось бачити, як хтось краде ваш чемодан? В реалі станете мимовільним свідком неприємної події, але не зможете нікому відкрити свою таємницю.

  Якщо ж уві сні ви змогли втратити валізу, а потім знайти більш якісне і дороге виріб, то сонник впевнений: наяву на деякий час станете улюбленцем долі.

  Сонник втратити валізу, до чого сниться втратити валізу уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: