Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник втратити туфлі, до чого сниться втратити туфлі уві сні

Взуття уві сні пророкує безліч перспектив: знайомство з коханою, далекі подорожі, відкриття в собі прихованих талантів. Тому багато сонники вважають недоброю ознакою сновидіння, в якому людина примудрився втратити туфлі. Щоб розібратися, до чого сняться втрачені черевички, досить згадати свої нічні відчуття.

Про що попереджає сонник Міллера

Бачити уві сні розв’язані шнурки і боятися при цьому втратити туфлі — до пліток і обмовився. Наяву ви піддастеся глузуванням з боку колег і близьких приснилося, що ви залишилися в шкарпетках або гольфах — хороший знак. Втративши довіру оточуючих, ви побачите, хто ж насправді був другом, а хто їм тільки прикидався.

Міллер добре пояснює,, до чого сниться втратити туфлі: одну — до тихої сварці і розставання, обидві — до грандіозного скандалу, що супроводжується биттям посуду. Тільки не поспішайте падати духом. Іноді краще розлучитися з чоловіком, який вас не розуміє, як можна раніше.

Справи підуть вгору

Якщо приснилося, що вдалося знайти уві сні втрачені черевички білого кольору — це означає, що вам вдасться помиритися з коханою людиною. Сонник Цветкова обіцяє ряд цікавих подій, якщо вам довго довелося шукати туфлі. При цьому величезне значення має їх зовнішній вигляд.

Отже,, до чого сниться шукати і знайти взуття:

 • Поношений і брудну — до одужання, нехай навіть не дуже швидкому;
 • Ошатну — до гарних змін;
 • Чисту або нову — до появи шанувальників;
 • Дорогу і якісну — до захоплюючим подорожам в малознайомі місця;
 • Весільну — до довгоочікуваного примирення з коханим.
 • Бережіть відносини

  Бачити уві сні, як з вас зняли білі весільні човники або хоча б одну з них — означає появу недоброзичливців і заздрісників серед сусідів. Біла взуття уособлює сімейні узи. Сонники попереджають про можливість розриву відносин, появи недовіри і конфліктів, якщо вам приснилося, що довелося зламати або втратити туфлі.

  Тлумачення сну з втраченої однієї сандалією не зводиться до самотності сновидіння. Швидше за все, ви упустите щось не дуже вартісне і значне. Сонники пояснюють, що це всього лише крок до нових починань, більш успішним проектам і зв’язків.

  Де треба бути обережним

  Зламати уві сні каблук в громадському місці і через це втратити туфлі — до зниження авторитету в колективі. Якщо подібне приснилося, поспішіть налагодити відносини з колегами, однокурсниками або партнерами по бізнесу. Вашій благополуччю в даний момент загрожує чиєсь прагнення до переваги.

  Стати жертвою крадіжки і йти додому босоніж — до фінансових збитків. Сонники застерігають: невиправдані ризики — це саме те,, до чого сниться втратити туфлі. Особливо будьте пильні під час далекої подорожі, придивляйтеся до попутників і сусідам по купе. Не довіряйте свої секрети і речі першому зустрічному, щоб не потрапити в неприємну ситуацію.

  Сонник втратити туфлі, до чого сниться втратити туфлі уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: