Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник втратити сумку, до чого сниться втратити сумку уві сні

Для будь-якої дівчини, позбутися наяву своєї сумочки — це трагедія, уві сні ж, подібний образ уособлює звільнення від мук совісті і багажу неприємних спогадів. Сонник пророкує вдалу знахідку, тлумачачи,, до чого сниться втратити сумку. Про що ще віщає така пропажа?

Ваша таємниця буде розкрита!

Наснилося жіноча сумочка уособлює собою секрети сплячої людини. Виходячи з цієї інтерпретації, то,, до чого сниться втратити сумку, означає, що комусь стане відома ваша таємниця.

Бачити подібний сюжет чоловікові, попереджає про витік інформації. Можливо, конкуренти дізнаються щось важливе про вашу справу, що дасть їм велику перевагу в боротьбі за першість.

Що віщує Міллер?

Жінці, яка не може знайти уві сні свій саквояж з гаманцем, психолог не радить вирішувати проблеми самостійно. Приснилося бачення говорить про обмеженість сновідіци, яка в недостатньому обсязі володіє ситуацією.

Чоловік, якому довелося уві сні виявити жіночий ридикюль з гаманцем, може розраховувати на підвищення по службі і збільшення платні.

Про приховані таланти…

Бачити, що після довгих пошуків, вам все-таки вдалося знайти аксесуар разом з гаманцем. Значить, як стверджує Загальний сонник, попереду у вас час для відкриття власного потенціалу. Очевидно, що виявлений прихований талант допоможе в реалізації планів.

Попереду цікаві зустрічі

Втратити сумку, а потім знайти її, за версією Жіночої сонника, означає знайомство з особистістю, яка викличе у сновідящего бурю яскравих емоцій. Цілком можливо, що ця персона в майбутньому стане другою половинкою.

Чоловікові, якому довелося шукати уві сні свій портфель, але замість виявив дамську сумочку, доведеться наяву випробувати неймовірні почуття закоханості і захоплення. Наснилося, що пошуки не увінчалися успіхами, але потім виявили пропажу на своєму місці — готуйтеся до сюрпризу.

Про що говорить Фрейд?

Ні для кого не секрет, як Фрейд в своєму сонник пояснює,, до чого сниться сумка. Це символ геніталій. Наснилося втрата, говорить про щирому прагненні сплячої людини змінити щось в своїх сексуальних відносинах.

Вам не вистачає жіночності

Сонник Медеї зіставляє дамський ридикюль уві сні з витонченістю, хорошими манерами, витонченістю. Тому, то, до чого сниться пропажа аксесуара з речами, говорить про відсутність жіночності, ніжності і вразливості, яка притягує представників протилежної статі.

Забудьте про «багажу»

Бачити валізу з речами уві сні, символізує багатий життєвий досвід сновидіння, а також є показником «захаращеності» життя. Забути або втратити його на вокзалі або в іншому місці, говорить про підсвідоме рішення позбутися минулих образ, спогадів і умовиводів.

Жінці, якій сталося втратити сумку величезних розмірів разом з речами, сонник Езопа віщує розставання зі старими ідеалами і забобонами. Снотолкователь впевнений, що до недавнього часу навколишні сприймали сплячу красуню сірою мишкою, тепер, звільнившись від непотрібних зобов’язань, дівчина сильно зміниться.

Втратити сумку з документами, за версією Сучасного суміщеного сонника, говорить про марної трати часу. Досить свій особистий час витрачати на вирішення чужих питань.

Будьте уважні в роботі!

Діловим людям, яким трапилося втратити сумку з документами, не варто довіряти неперевіреними джерелами інформації. Новітній сонник має ще одне припущення,, до чого сниться подібний сюжет. Снотолкователь впевнено заявляє, що слід ще раз уважно вивчити цінні папери, які були уві сні загублені.

Важливі деталі

Тлумачення сну про загублений аксесуар, сонник від А до Я порівнює з видом і її вмістом. так:

 • Приснилася чорна елегантна сумочка — до успіхів в робочих і сердечних справах;
 • Загублена господарська сумка уві сні — до можливості вирватися з щоденної суєти;
 • Загубили саквояж разом з паспортом — віщає про перспективу побувати в подорож;
 • Втратити сумку з документами — до зміни місця роботи.
 • Сонник втратити сумку, до чого сниться втратити сумку уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: