Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник втратити собаку, до чого сниться втратити собаку уві сні

Втратити собаку уві сні так само сумно, як і наяву. Найчастіше, побачивши подібне бачення, людина встає з ліжка з почуттям тривоги на душі. І, як підказують сонники, його побоювання не марні. Тлумачачи, до чого сняться подібні сюжети, тлумачі пророкують втрату чогось цінного в житті сновидіння. Але це стосується не матеріальної сфери, а скоріше духовною.

Колір шерсті

Пес, згідно трактуванні сонників — це символ дружби і близькості з конкретним приятелем. Отже, втратити собаку уві сні певної масті — це попередження про те, що з кимось із друзів у вас може трапитися конфлікт, який призведе до розставання.

 • Білий щеня пропав уві сні — до розставання з вірним другом;
 • Чорна псина — ви «чіпляєтеся» за дружбу з тим, хто не хоче з вами дружити;
 • Бачите, що руда собачка втекла від вас уві сні — до сварки закоханої пари;
 • Сіра масть уособлює особистість, розлука з якою не принесе вам ніякого жалю.
 • Міллер і його «чотириногі втрати»

  Якщо вам приснилося, що загубилася собачка ласкава, то це означає, що ви не зумієте утримати довіру близького вам людини. А ось, якщо вам приснилося, що песик, який загубився був злим, то дане бачення обіцяє розставання з приятелем, який погано на вас впливав.

  А ось, пояснюючи, до чого сниться, що загубилася собачка дрібна, сонник Міллера дає таке тлумачення сну: розійдетесь з товаришем, дружбою з яким ви не дорожили. Бачите улюбленця в крові? Це означає, що вас чекають неприємності з кровним родичем.

  Пошук «пропажі», як символ надії

  Після того, як вам приснилося, що ви втратили собаку і шукали її, обов’язково загляньте в сонник, щоб з’ясувати,, до чого сниться подібний сюжет. Східний тлумач твердить про відродження надії, а сонник Білого Мага пророкує, що ті мрії, які ви вважали нездійсненними, здійсняться, але за умови, що собачку ви все-таки відшукали.

  Втратити собаку і шукати її — цілі мають шанси не здійснитися, на жаль. Перегляньте можливості вам доступні, і ви знайдете вихід. Втратити і шукати уві сні свого улюбленця, але не знаходити — ви прагнете знайти шляхи вирішення проблеми, але вам це не вдається, вважає Місячний сонник.

  Радісне возз’єднання, або Мрії збуваються!

  Якщо вам приснилося, що ви втратили собаку і знайшли її практично відразу — відмінний знак! Скоро збудеться все те, на що ви розраховували. Втратити собаку і знайти її через довгий час — бажане здійсниться, але почекати доведеться, запевняє сонник пастора Лоффа.

  А якщо ви бачите уві сні, що ваш пес утік, а ви йшли навмання і знайшли його випадково, то можливо, вам варто по-іншому будувати свої плани щодо майбутнього.

  Бачення про загибель улюбленця — знак розчарування і образи

  Цікаво,, до чого сниться втрата собаки в зв’язку з її смертю? Це знак того, що в недалекому майбутньому вас чекають розчарування. Особливо недобре, якщо втрата чотириногого друга сталася з вашої вини — не варто звертати увагу на свої образи, ви самі винні в своїх прикрощі.

  Сонник втратити собаку, до чого сниться втратити собаку уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: