Сонник втратити сережку, до чого сниться втратити сережку уві сні

Парні прикраси, такі як сережки, уві сні вважаються показником стабільних і щирих відносин. Ці вироби є провісниками цікавої інформації, новин, пліток. Втрата коштовностей розглядається сонниками знаком негативних подій в житті сплячої людини. При цьому тлумачення,, до чого сниться втратити сережку, залежить від матеріалу, з якого виготовлений аксесуар і особистості самого персонажа.

Сонник Міллера про неприємності

Наснилося пропажа прикрас вважається недобрим знаком. Міллер натякає про несприятливий періоді в реальності, на час якого потрібно відмовитися від серйозних кроків і авантюрних справ. Дівчата, які уві сні загубили одну сережку, наяву повинні уникати необачних вчинків у взаєминах з коханим. У цей період велика ймовірність повного розриву відносин.

Тримайте під контролем свої фінанси

У Загальних сонник є роз’яснення,, до чого сниться втрата дорогих прикрас. Так, втратити золоті сережки уві сні (одну або кілька), служить натяком на надмірну марнотратність сновидіння. Пропажа золотого аксесуара, за версією езотериків, вказує на легковажне ставлення до грошей, що незабаром посилить ваше фінансове становище.

Наснилося, що «посіяли» одну срібну сережку, значить, наяву занадто пізно дізнаєтеся важливу інформацію. Втратити золоту кліпсу, а потім знайти, віщає про зайву ризикованості сплячої людини, яка, навіть при вмілій грі принесе сумнівну прибуток.

Зберігайте спокій

Бачити, що втратили сережку в темряві, пророкує сонником Лонго сильне потрясіння, результатом якого стане розставання з потрібними людьми і звичними речами. Втратити і потім знайти виріб — до необхідності підкориться чужої волі, що буде викликати у вас обурення.

Важливі особливості

Тлумачення сну, за версією сонників, залежить від місця, де довелося втратити сережку, а також її види:

 • «Посіяти» аксесуар будинку — обіцяє тривожні новини;
 • Зронити на вулиці — до сварок, конфліктів з оточуючими;
 • Наснилося, що пропала біжутерія, значить, позбудетеся від непотрібного суспільства і порожніх речей;
 • Втратити сережку з дорогоцінних металів уві сні — до розставання з дорогими людьми.
 • Бережіть свою репутацію

  Англійська сонник пояснює,, до чого сниться втратити сережку, яку наяву ви носите. Наснилося ситуація означає, що в реальності у вас є суперниця, яка буде доставляти чимало клопоту і провокувати неприємні ситуації.

  Втратити сережку у себе в скриньці, відчуваючи уві сні подив і обурення? Можете не сумніватися,, до чого сниться такий сюжет: це означає, що в реальності ви станете мішенню для інтриг і злих язиків, які кинуть тінь на вашу репутацію і підірвуть авторитет.

  Цініть те що маєте

  Чоловікові, бачити, що пропали коштовності прямо з вух коханої, обіцяє снотолкователем несприятливий період у взаєминах з партнеркою. Постарайтеся зрозуміти обраницю і спокійно донести їй свою позицію. Бачити людину уві сні, весь час шукає щось, згідно сонником Хассе, говорить про втому, незадоволеності, апатії і пасивності сплячого.

  Сонник втратити сережку, до чого сниться втратити сережку уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: