Сонник втратити чоботи, до чого сниться втратити чоботи уві сні

Наснилося втратити чоботи? Таке бачення уві сні несе негативний посил: чекають неприємності, перешкоди ходу справ, втрати. Однак сонник вказує: якщо докладати зусиль, несприятливу ситуацію можна змінити. Деталі дозволять зрозуміти,, до чого сниться цей сюжет.

Попереду невдачі, зради

Чоловікові втратити чоботи уві сні означає: він дізнається про зраду коханої. Подальші дії треба робити, виходячи з важливості цієї жінки для нього. Також треба розібратися, чи була зрада випадкової або ж це постійне явище.

До чого сниться бачити, ніби пропала відразу пара? Сонник попереджає: попереду смуга невдач, невезіння на особистому фронті.

Лишається через неуважність пари чобітків уві сні — в невдачах ви винні самі, оскільки втратили нагоду, щоб змінити ситуацію.

Не впадайте у відчай: обставини не безнадійні

Сюжет, ніби втратили лише один, має двояке тлумачення. З одного боку, йти незручно, це означає: обставини наяву серйозно погіршилися. Але з іншого — сонник говорить: ситуація не безвихідна. Слід докласти максимум зусиль, щоб поправити своє становище.

Якщо з ноги злетів один чобіт уві сні, десь загубився — значить, жінка залишиться самотньою: попереду розставання з коханим.

Наснилося втрата одного — передвістя можливої ​​шкоди внаслідок підробки документів.

До чого сниться втратити чоботи, шукати їх? За сонником, це хороший знак. Сплячий зробить все від нього залежне для подолання труднощів.

Проблеми в справах і на роботі

Втрата своїх чобітків може інтерпретуватися як втрата роботи. Однак шукати втрачене означає пошуки нового місця. Воно цілком може виявитися краще за попереднє.

Бачити власний втрачений раніше чобіток уві сні для дівчини — наяву вона довго не зможе знайти гідного супутника життя.

Чоловіка втрачений пім, унт або інший вид теплої зимової взуття попереджає: погіршаться ділові відносини з партнерами. Відповідно, погіршиться його стан.

Ви зможете подолати труднощі

До чого сниться жінці знайти втрачений красивий чобіток? Сонник обіцяє: здійсняться її романтичні бажання, про які вона вже перестала мріяти.

Втратити чоботи уві сні, а потім знайти своє взуття — сновидец самостійно вирішить всі труднощі, подолає перешкоди.

Наснилося втратити чоботи і не знайти їх? У діловій сфері перешкоди виникають з вини сплячого: через відсутність швидкої реакції і лінощів.

Відбулися події

Тлумачення сну враховує, які події відбувалися:

 • Це сталося в дорозі — невдале ділове починання;
 • Їх вкрали — хтось скористається досягненнями сплячого для своєї користі;
 • Бачити, як знайшлася своя пропажа — захоплююча поїздка подарує масу позитивних вражень;
 • Знайшовся чужий чобіт — приємно проведете час з особою протилежної статі.
 • Сновидіння, ніби взуття загубилася, а пізніше виявилося — її вкрали, означає: в роботі мають бути перешкоди, доведеться відкласти вирішення деяких питань.

  Сонник Міллера: утримайтеся від нових починань

  Наснилося втратити чоботи? Сонник трактує цей сюжет як передвістя втрат, значних збитків. Поки утримайтеся від нових справ, краще їх ненадовго відкласти, оскільки прибутку вони не принесуть.

  Сонник втратити чоботи, до чого сниться втратити чоботи уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: