Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник втратити дитину, до чого сниться втратити дитину уві сні

Втратити дитини — це жахливо, як наяву, так і уві сні. Однак не варто думати, що всі сни, пов’язані з пропажею діток мають суто негативний тлумачення. Існують ситуації, коли даний сюжет має дуже навіть позитивне значення. Розібратися,, до чого сниться зникнення дитя, нам допоможуть відомі сонники.

Короткі Пояснення

Для тих, кому не вдається згадати подробиці сновидіння, сонники пропонують спрощений варіант трактування. Згадайте хоча б щось з того, що бачили уві сні і отримаєте короткі тлумачення. Наприклад, втратити дитину.

 • Втратили, коли народжували — до хвилювання.
 • Заблукав у лісі — до клопотів і турбот.
 • Шукати в міських «джунглях» — до важкої роботи.
 • Відшукати крихітку — на радість.
 • Сонник Міллера

  Втрату довіри оточуючих обіцяє сновидіння, згідно сонником Міллера, в якому вам приснилося, що ви не догледіли за чужим дитинкою, і він пропав.

  А ось якщо жінці сниться, що така напасть трапилася з її власним дитятком, то відомий психолог радив матусі заспокоїтися, так як дане сновидіння означає тільки лише її необгрунтовані страхи за своє чадо.

  Втрата при пологах — знак переживань

  Бачити уві сні переживання про те, що вам довелося втратити дитину при вагітності або пологів? Якщо подібне сниться вагітній жінці — це підсвідоме переживання за здоров’я майбутнього малюка. Для всіх інших жінок втрата немовляти при вагітності — це відображення їх внутрішнього стану.

  Наснилася втрата плода внаслідок викидня? Сильно багато обов’язків ви звалили на себе.

  Хочете знати,, до чого сниться пропажа вашого не народженого в реальності малятка? Необхідно навчитися захищатися від життєвих негараздів, трактує Місячний сонник.

  Заблукав у лісі — до клопотів

  Наснилося, що ви втратили дитину в лісі? Маленький дитинка — дрібні турботи, дитя постарше — проблеми крупніше.

  Заблукати і шукати синочка, бігаючи по лісу — вам належить зайнятися пошуком рішення, як вийти з непростої ситуації. Ревіти через втрату і шукати його, прочісуючи ліс — без сторонньої допомоги вам не обійтися. А ось якщо ви втратили його і шукати не збираєтеся — ви даремно сподіваєтеся на те, що проблеми вирішаться самі собою.

  Наснилося, що ви примудрилися втратити дитину і уб’ю ж його знайти? Клопоти заберуть у вас багато сил, але їх результат вас порадує, пророкує Східний сонник. А якщо відправитися на пошуки і знайти вдалося татові, то саме він принесе вам чимало турбот.

  Пропав в місті — вам належить копітка робота

  Втратити дитини на вулиці — вам доручать завдання, яке вимагатиме від вас технічних знань. Дитя загубилося на вулиці вашого міста — впоратися з роботою ви зумієте самостійно, за що отримаєте винагороду. Загубився на вулиці міста вам не знайомого? Вам може знадобитися допомога, за яку доведеться заплатити.

  Приснився сон, що малюк загубився в торговому центрі? Сучасний сонник дає таке тлумачення сну: не нехтуйте посадою, яку вам будуть пропонувати. Нецікава на перший погляд, в результаті вона виявиться дуже навіть прибутковою.

  Жінка, яка втратила дитину наяву, бачить уві сні, що вона забула коляску з немовлям малюком в натовпі людей — це символ того, що в реальності вона намагається забути те, що трапилося горе, загороджуючи від нього виснажливою працею.

  Знайти пропажу — на радість і удачі

  Сниться сон, що загублена дитина знайшлася, і ви відчуваєте радість? Наяву вас чекають позитивні емоції. Відшукати втраченого дитини самостійно і плакати від щастя — до вдалого вирішення спірного питання, пророкує сонник пастора Лоффа. А ось знайти пропажу і плакати через перенесеного стресу — ознака важкого періоду, але з благополучним результатом.

  Сонник втратити дитину, до чого сниться втратити дитину уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: