Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник втратити кільце, до чого сниться втратити кільце уві сні

Втратити кільце — поганий знак, як наяву, так і уві сні, символізує розставання, сварки, втрати. Трохи виправить ситуацію знахідка цінної пропажі. Однак щоб бути впевненим, що сновидіння пророкує біду, звіртеся з сонниками,, до чого сниться конкретно ваш сюжет. Це займе не дуже багато часу, але допоможе уникнути неприємностей.

Сонник Міллера

В сонник Міллера можна знайти багато тлумачень, пов’язаних з ювелірними прикрасами, але ось про те,, до чого сниться втрачений «символ нескінченності», згадується не надто часто.

Тому, хто уві сні втратив кільце, слід бути готовим, що «лавина» прикрощів і образ увірветься в його життя. Жінці приснилося, що вона не може знайти своє вінчальний колечко? Тлумач радить їй докласти максимум зусиль для збереження шлюбу, так як дане бачення обіцяє розлучення. А якщо вам приснилося, що ви позбулися неіснуючого в реальності персня, то це говорить про ваших нереалізованих бажаннях.

Форми виробів розкажуть про майбутні події

Ми звикли вважати, що кожна брязкітка означає щось своє. Так воно і є! Навіть один і той же вид прикрас, може обіцяти різні події. Ось, наприклад,, до чого сниться втрата конкретного виду колечка.

 • Втратити обручку уві сні — означає розставання подружжя.
 • Мідне непомітне колечко-ободок зламати і викинути — до сварки з одним.
 • Шикарний «маркіз» — до розриву відносин з впливовою людиною.
 • Перстень, який вам ніколи не подобався — до позбавлення від проблем.
 • Втрачене кільце було історичною цінністю — наяву потрапите в неприємні перипетії.
 • Наснилося, що печатку «прогавили» — до бюрократичних клопотів.
 • Бажана знахідка — знак радості

  Роз’яснити,, до чого сниться бачення про те, що ви позбулися золотої прикраси, під силу будь-якому сонником — це ознака сварок і розлуки. А ось втратити кільце уві сні і знайти, обіцяє дещо інші події. Так, Східний сонник, пророкує втрату довіри до того, хто уві сні «посіяв» золотий перстень з брілліантом. Но якщо ви бачите, що його вдалося знайти, то можете очікувати, що ваше чесне ім’я буде відновлено.

  Жінці, яка бажає завагітніти, втратити кільце уві сні і знайти його в чистій воді — знак настання вагітності. Чоловікові ж слід бути насторожі, бо як шукати золоту печатку з діамантом в море або річці — це ознака застою в справах.

  Якщо втрата не засмутила, або Позбавляємося від непотрібного…

  Наснилося, що ви примудрилися втратити кільце, але ця втрата вас нітрохи не засмутила? Ця мрія може означати, що ви зумієте «скинути» з себе купу проблем, які тиснуть вже довгий час.

  До чого сниться розлученій людині втрата весільної «обручки»? Все просто: якщо вас ця втрата ніяк не засмутило, то ви зумієте зберегти приятельські стосунки з колишнім чоловіком, уві сні ви засмучені через те, що втратили весільну колечко — спокою в реальності вам не буде, підказує сонник Цвєткова.

  Загублений подарунок, як символ невдач

  Тлумачення сну, в якому ви бачите, як у вас з руки зісковзнув подарований каблучку і кудись покотився, за версією сонника міс Хассе, пророкує наступне. Якщо він був із золота з красивим каменем, то ви змушені будете змиритися з невдачами в особистому житті, які спіткають вас незабаром. Бачите, що пропав срібний перстень з каменем? Засмутять друзі.

  Наснилося, що у вас з руки зірвали срібну каблучку, подаровану вам батьками? У реальності ви будете відчувати дефіцит спілкування з ними, пророкує сонник Білого Мага.

  Сонник втратити кільце, до чого сниться втратити кільце уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: