Сонник втратити кільце, до чого сниться втратити кільце уві сні

Втратити кільце — поганий знак, як наяву, так і уві сні, символізує розставання, сварки, втрати. Трохи виправить ситуацію знахідка цінної пропажі. Однак щоб бути впевненим, що сновидіння пророкує біду, звіртеся з сонниками,, до чого сниться конкретно ваш сюжет. Це займе не дуже багато часу, але допоможе уникнути неприємностей.

Сонник Міллера

В сонник Міллера можна знайти багато тлумачень, пов’язаних з ювелірними прикрасами, але ось про те,, до чого сниться втрачений «символ нескінченності», згадується не надто часто.

Тому, хто уві сні втратив кільце, слід бути готовим, що «лавина» прикрощів і образ увірветься в його життя. Жінці приснилося, що вона не може знайти своє вінчальний колечко? Тлумач радить їй докласти максимум зусиль для збереження шлюбу, так як дане бачення обіцяє розлучення. А якщо вам приснилося, що ви позбулися неіснуючого в реальності персня, то це говорить про ваших нереалізованих бажаннях.

Форми виробів розкажуть про майбутні події

Ми звикли вважати, що кожна брязкітка означає щось своє. Так воно і є! Навіть один і той же вид прикрас, може обіцяти різні події. Ось, наприклад,, до чого сниться втрата конкретного виду колечка.

 • Втратити обручку уві сні — означає розставання подружжя.
 • Мідне непомітне колечко-ободок зламати і викинути — до сварки з одним.
 • Шикарний «маркіз» — до розриву відносин з впливовою людиною.
 • Перстень, який вам ніколи не подобався — до позбавлення від проблем.
 • Втрачене кільце було історичною цінністю — наяву потрапите в неприємні перипетії.
 • Наснилося, що печатку «прогавили» — до бюрократичних клопотів.
 • Бажана знахідка — знак радості

  Роз’яснити,, до чого сниться бачення про те, що ви позбулися золотої прикраси, під силу будь-якому сонником — це ознака сварок і розлуки. А ось втратити кільце уві сні і знайти, обіцяє дещо інші події. Так, Східний сонник, пророкує втрату довіри до того, хто уві сні «посіяв» золотий перстень з брілліантом. Но якщо ви бачите, що його вдалося знайти, то можете очікувати, що ваше чесне ім’я буде відновлено.

  Жінці, яка бажає завагітніти, втратити кільце уві сні і знайти його в чистій воді — знак настання вагітності. Чоловікові ж слід бути насторожі, бо як шукати золоту печатку з діамантом в море або річці — це ознака застою в справах.

  Якщо втрата не засмутила, або Позбавляємося від непотрібного…

  Наснилося, що ви примудрилися втратити кільце, але ця втрата вас нітрохи не засмутила? Ця мрія може означати, що ви зумієте «скинути» з себе купу проблем, які тиснуть вже довгий час.

  До чого сниться розлученій людині втрата весільної «обручки»? Все просто: якщо вас ця втрата ніяк не засмутило, то ви зумієте зберегти приятельські стосунки з колишнім чоловіком, уві сні ви засмучені через те, що втратили весільну колечко — спокою в реальності вам не буде, підказує сонник Цвєткова.

  Загублений подарунок, як символ невдач

  Тлумачення сну, в якому ви бачите, як у вас з руки зісковзнув подарований каблучку і кудись покотився, за версією сонника міс Хассе, пророкує наступне. Якщо він був із золота з красивим каменем, то ви змушені будете змиритися з невдачами в особистому житті, які спіткають вас незабаром. Бачите, що пропав срібний перстень з каменем? Засмутять друзі.

  Наснилося, що у вас з руки зірвали срібну каблучку, подаровану вам батьками? У реальності ви будете відчувати дефіцит спілкування з ними, пророкує сонник Білого Мага.

  Сонник втратити кільце, до чого сниться втратити кільце уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: