Сонник втратити гроші, до чого сниться втратити гроші уві сні

Якщо уві сні вам довелося втратити гроші, то не варто відразу перевіряти свою готівку і дізнаватися, чи не сталося що з депозитом. Найчастіше такі мрії символізують «символічні» втрати: хтось «вкраде» вашу ідею, зникне гарний настрій, розладнаються відносини з ким-то і т. п. Пригадайте, як саме ви втратили свої кошти, і сонники допоможуть розібратися,, до чого сниться така неприємність.

Пророцтва Міллера

Сонник Міллера не дуже тішить тлумаченням сну, в якому ви втратили гроші: грядуть важкі часи, віщає тлумач. Хоча, якщо вам приснилося, що грошенята у вас вкрали, то це символізує можливі неприємності, яких можна уникнути, діючи обережно і продумано.

Пропажа портмоне, або Вчіться самоконтролю

До чого сниться мрія, в якій ви забули десь свій гаманець, підкаже сонник Цвєткова: вам варто обачніше ставитися до власних накопичень в реальному житті. Ви дуже часто втрачаєте контроль, купуючи щось, витрачаючи при цьому великі суми.

Наснилося, що в «посіяти» десь гаманці було багато паперових купюр великого достоїнства? Не варто обіцяти того, в можливості реалізації чого ви не впевнені. А якщо втратили гроші паперові, але дрібного номіналу, то навчитеся не звертати уваги на образи.

Гаманець, який ви втратили, був сповнений дрібниці, без єдиної паперової банкноти? Відмінно! На думку сонника пастора Лоффа, бачити таке — це ознака позбавлення від турбот.

Забути десь сумку — ознака бесхарактерности

Трапляється бачити уві сні кошмар, в якому ви втрачаєте сумку з грошима і з документами? Це бачення символізує вашу власну безхарактерність і невміння відстоювати свою думку. Припиніть сподіватися на «авось» і на інших. Слід викорінити в собі цю звичку, радить сонник Лонго.

А ось, якщо наснилося, що ви втратили гроші і документи разом з сумкою, а потім їх знайшли, то це хороший знак. За версією сонника Мандрівника, втратити свої речі і знайти їх потім — ознака вдалого збігу обставин. Ви зумієте впоратися з усіма труднощами, причому, без сторонньої допомоги.

Що ще пропало

Сновидіння, в якому ви невідомо де забули дипломат або сумочку з цінними речами, як ми вже з’ясували, говорить про те, що вам необхідно навчитися відстоювати свої позиції. Однак, тлумачачи, до чого сняться подібні сюжети, пригадайте, може, уві сні ви не тільки втратили гроші, а ще щось цінне. наприклад:

 • Мобільний телефон — до неприємних известиям;
 • Паспорт — вас чекають проблеми з владою;
 • Іноземні гроші — до бідності;
 • Чужі документи — до сварки з близькою людиною;
 • Золото — вас обдурить друг або родич.
 • Банківські труднощі: Від невдачі до впевненості

  Бачили уві сні, що ви втратили гроші прямо у відділенні банку, куди ви їх принесли, щоб відкрити депозит, і тепер хочете дізнатися, до чого це сниться? За версією Східного сонника, таке бачення означає невдале завершення розпочатого заходи. Особливо, якщо у вас їх вкрали.

  Наснилося, що банк, в якому у вас був грошовий внесок, «прогорів», і його оголосили банкрутом? Згадайте свою реакцію уві сні на цю новину.

  Ви сильно плакали і побивалися уві сні — в реальності у вас намічаються фінансові труднощі, пов’язані з зайвою довірливістю. А якщо ви зовсім не переживали уві сні через те, що втратили гроші, то це означає, що ви не боїтеся складнощів, тому що впевнені в своїх фізичних можливостей, радує тлумач.

  Сонник втратити гроші, до чого сниться втратити гроші уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: