Сонник втратити ключі, до чого сниться втратити ключі уві сні

Втратити ключі уві сні так само неприємно, як в реальному житті. І обіцяє таке бачення турботи і заморочливі справи. Однак у деяких сонників є своє бачення того,, до чого сниться «ключова» пропажа. Пригадайте гарненько все те, що вам приснилося, і звірте свою мрію з декількома різними тлумачами.

Пророцтва Міллера

Підготується до того, що в життя увійде печаль і смуток, рекомендує сонник Міллера тим сновидцем, яким уві сні довелося втратити ключі. А ось, зрозуміти, про що засмучуватися доведеться, можна, згадавши, що відмикали ключики.

Так, наприклад, автомобільні — означають важкий період на роботі. Від сейфа — обіцяють проблеми з грошима. Від власної вхідних дверей — може означати сварки з домочадцями. Від льоху — до хвороби.

Від квартири, як символ сімейних негараздів

До чого сниться втратити ключі від квартири, підкаже Східний сонник. Тлумачення сну з його анналів звучить так: якщо ви не сімейна людина, то знайомство, яке відбудеться в найближчі дні, не принесе вам очікуваного. Сімейній людині, якому наснилося подібне, варто уникати домашніх скандалів.

Наснилося, що ви не можете згадати, куди поклали ключики від квартири, і мечеть по кімнатах у пошуках пропажі? На думку сонника пастора Лоффа, даний сюжет свідчить про те, що ви боїтеся втратити авторитет в родині, тому робите прикрі помилки, ображаючи рідних людей.

Від машини — ознака напруженої обстановки на роботі

Втратити ключі від машини уві сні, за версією, пропонованої Місячним сонником — символ того, що вам варто більш відповідально ставитися до своїх робочих обов’язків, так як не виключена прочуханка від начальства. Тлумач рекомендує: перестаньте розпорошуватися по дрібницях, направте зусилля на головну справу.

Бачите уві сні, що ви упустили в замет ключ від замка запалювання машини? Якщо ви не поднажмете, то є шанс, що вигідна справа перехопить конкурент, передбачає сонник. А ось, якщо відразу вдалося його знайти, то ви зумієте залишити право вибору за собою.

Від чужого будинку, або Не втручайтеся, якщо вас не просять!

Втратити ключі — саме по собі, неприємна подія, хоч уві сні, хоч наяву, а якщо це були до того ж ключі від чужого будинку, то неприємно удвічі. До чого сниться така досада, підкаже Циганський тлумач.

Наснилося, що ви десь упустили ключики — символ того, що вам не варто робити будь-яких маніпуляцій з чужими речами, якщо тільки про це вас слізно НЕ благав власник, радить оракул сновидінь.

А ось, якщо бачите уві сні, що у вас вкрали сумку, в якій лежали ключі від будинку подруги або родича, то це сигнал про те, що ви вибудовувана правильну лінію поведінки з близькими.

З чого був зроблений «замикач» замку

Важливим, в тлумаченні того,, до чого сниться втратити ключі, буде те, з чого ці «мінізапори» зроблені, віщають сонники. Отже, бачити уві сні:

 • Залізні — можливо, ви втратите мети, пропаде бажання що-небудь планувати;
 • Золоті — можете посваритися з впливовою людиною;
 • Мідні — бідність і невдачі підуть з вашого життя;
 • Дерев’яні — в суперечці ви проявите себе, як досить вперта людина.
 • Сонник втратити ключі, до чого сниться втратити ключі уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: